- novogradnja JASENICE park

  • Za upit "novogradnja jasenice park" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.866 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JASENICE, 335.000 €, 81,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.indomio.hr

Stan u novogradnji u Rovanjskoj more na 70 koraka, pogled koji ostaje u sjećanju Na samom ulazu u Velebitski kanal, gdje se planina susreće s morem, u mirnoj i sunčanoj Rovanjskoj, gradi se potpuno nova stambena zgrada čiji će stanovi biti spremni za useljenje do lipnja 2026. godine.....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 305.000 €, 87,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Stan na 1. katu s pogledom na more Stan se nalazi u mjestu Rovanjska kraj Zadra, svega 50 metara od mora, u mirnom i uređenom okruženju koje pruža privatnost, osunčanost i otvoren pogled na more. Smješten je na 1. katu novogradnje ,s ukupno tri stana,....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 479.999 €, 155,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Opis nekretnine Smješten u prizemlju moderne luksuzne novogradnje, ovaj prostrani stan ukupne površine 154,86 m pruža sve što vam treba za udoban i luksuzan život. Glavne karakteristike stana: Stambeni dio (92 m): Ulaz: 8,00 m Prostrani dnevni boravak: 33,09 m Soba: 12,60 m Soba:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja jasenice park'
325.480 €
295.000 €
275.000 €
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 92,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Zadar, Maslenica, luksuzan dvosoban stan, općina Jasenice, s planiranim završetkom izgradnje 2026. godine.Ova novogradnja, smještena na atraktivnoj lokaciji, nudi spoj modernog dizajna, vrhunske kvalitete gradnje i neprocjenjivog pogleda na kristalno čisto Jadransko more. Idealan....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 355.350 €, 107,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

MODERAN STAN A5 107 m² S ZAJEDNIČKIM GRIJANIM BAZENOM ? SAMO 50 M OD JADRANSKOG MORA, MASLENICA Prodaje se prostran i vrlo svijetao stan u novogradnji, potpuno spreman za useljenje. Smješten je na 2. katu, ukupne površine 107 m². Glavne prednosti: - zajednički grijani bazen 8*3 za....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan jednosoban stan netto površine 53 m² smješten na prvom katu kvalitetno građene novogradnje. Stan je funkcionalno i pažljivo projektiran te se sastoji od ulaznog prostora, kupaonice, spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, lođe....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 244.000 €, 75,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj moderan smart home apartman u Maslenici. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo ekskluzivan trosoban apartman u izgradnji neto površine 75 m2. Ovaj atraktivan....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 335.000 €, 81,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan u novogradnji u Rovanjskoj ? more na 70 koraka, pogled koji ostaje u sjećanju Na samom ulazu u Velebitski kanal, gdje se planina susreće s morem, u mirnoj i sunčanoj Rovanjskoj, gradi se potpuno nova stambena zgrada čiji će stanovi biti spremni za useljenje do lipnja 2026. godine.....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.100.000 €, 150,00 m2 cca 7330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna vila u prvom redu do mora ? Rovanjska, u blizini Zadra Na jednoj od najautentičnijih i najmirnijih lokacija zadarskog područja, u prvom redu do mora, smještena je ova vrhunska moderna vila koja predstavlja savršen spoj suvremene arhitekture, luksuza i privatnosti. Vila....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 290.000 €, 88,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, JASENICE, 1.100.000 €, 150,00 m2 cca 7330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna vila u prvom redu do mora – Rovanjska, u blizini Zadra </br> Na jednoj od najautentičnijih i najmirnijih lokacija zadarskog područja, u prvom redu do mora , smještena je ova vrhunska moderna vila koja predstavlja savršen spoj suvremene arhitekture,....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 95,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, JASENICE, 321.000 €, 81,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan apartman površine 81 m² smješten u mirnom dijelu Rovanjske, u zgradi s ukupno samo tri stambene jedinice, što osigurava privatnost i mir. Apartman se nalazi svega 50 metara od uređene plaže okružene borovom šumom. Sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 310.000 €, 70,29 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odličan dvosobni stan S2 u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Maslenici! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, samo 30 metara od mora i prekrasne plaže, s privatnim putem koji vodi direktno do plaže i predivnim pogledom na more! Stan ima površinu od 70.29 m² netto korisne....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 479.999 €, 155,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Opis nekretnine Smješten u prizemlju moderne luksuzne novogradnje, ovaj prostrani stan ukupne površine 154,86 m² pruža sve što vam treba za udoban i luksuzan život. Glavne karakteristike stana: Stambeni dio (92 m²): Ulaz: 8,00 m² Prostrani dnevni boravak: 33,09 m² Soba: 12,60 m² Soba:....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 295.000 €, 70,29 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odličan dvosobni stan S1 u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Maslenici! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, samo 30 metara od mora i prekrasne plaže, s privatnim putem koji vodi direktno do plaže i predivnim pogledom na more! Stan ima površinu od 70.29 m² netto korisne....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 315.000 €, 70,29 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odličan dvosobni stan S5 u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Maslenici! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, samo 30 metara od mora i prekrasne plaže, s privatnim putem koji vodi direktno do plaže i predivnim pogledom na more! Stan S5 se nalazi na 2. katu i ima površinu....

 
 
 
  Stan, JASENICE, 279.000 €, 70,29 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se odličan dvosobni stan S4 u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Maslenici! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, samo 30 metara od mora i prekrasne plaže, s privatnim putem koji vodi direktno do plaže i predivnim pogledom na more! Stan S4 se nalazi na 1. katu i ima površinu....

 
 
 
  Apartman, JASENICE, 275.500 €, 76,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj moderan smart home apartman u Maslenici. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. Prodajemo ekskluzivan trosoban apartman u izgradnji neto površine 76 m2. Ovaj atraktivan....

 
 
 
  Kuća, JASENICE, Na upit, 254,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se villa 700 m od mora smještena u Maslenici. Riječ je o atraktivnoj novogradnji s bazenom. Idealna kao turistička nekretnina. Sastoji se od 4 spavaće sobe od kojih svaka ima klimu. 4 wca, prostranog dnevnog boravka, kuhinje i hodnika. Kuća ima predivnu natkrivenu terasu s....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr