• GoHome Professional
novogradnja CRIKVENICA prvi red do mora - GoHome
  • novogradnja CRIKVENICA prvi red do mora - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja CRIKVENICA prvi red do mora

  • Za upit "novogradnja crikvenica prvi red do mora" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 6.385 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 490000 eura
    • do 610000 eura (prosječna cijena)
    • do 740000 eura
    • do 6100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, CRIKVENICA, 800.000 €, 136,00 m2 cca 5880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJETKOS NA TRŽIŠTU!! Apartman u novogradnji 1 red do mora CRIKVENICA površine 136,41m2 Apartman se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe, 2 kupaonice, 1 gostinjskog toaleta, ostave, velikog dnevnog boravka na principu open speac-e prostora sa kuhinjsko blagovaonskim dijelom te....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 740.000 €, 122,00 m2 cca 6070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJETKOS NA TRŽIŠTU!! Apartman u novogradnji 1 red do mora CRIKVENICA površine 122,80m2 Apartman se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe, 2 kupaonice, 1 gostinjskog toaleta, ostave, velikog dnevnog boravka na principu open speac-e prostora sa kuhinjsko blagovaonskim dijelom te....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 430.000 €, 62,43 m2 cca 6890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

RIJETKOS NA TRŽIŠTU!! Apartman u novogradnji 1 red do mora CRIKVENICA površine 62,43m2 Apartman se sastoji od: jedne prostrane spavaće sobe, 1 kupaonice, 1 gostinjskog toaleta, ostave, velikog dnevnog boravka na principu open speac-e prostora sa kuhinjsko blagovaonskim dijelom te....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja crikvenica prvi red do mora'
430.000 €
389.000 €
363.000 €
  Apartman, CRIKVENICA, 780.000 €, 125,00 m2 cca 6240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJETKOS NA TRŽIŠTU!! Apartman u novogradnji 1 red do mora CRIKVENICA površine 125,70m2 Apartman se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe, 2 kupaonice, 1 gostinjskog toaleta, ostave, velikog dnevnog boravka na principu open speac-e prostora sa kuhinjsko blagovaonskim dijelom te....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 838.921 €, 136,00 m2 cca 6170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA ? Novogradnja 1.red do mora Na najekskluzivnijoj lokaciji nudimo Vam projekt 10 luksuznih stanova u izgradnji udaljeni samo 20m od mora sa pogledom na more koji nitko ne može zakoniti. Projekt Kačjak, nalazi se na 4 km obalom od centra Crikvenice i sastoji se od dvije moderne....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 830.000 €, 90,00 m2 cca 9220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivni apartman 10 metara od mora u Crikvenici Predstavljamo vam rijetku i izuzetnu priliku za vlasništvo nad apartmanom smještenim svega 10-ak metara od mora i najljepših plaža u Crikvenici. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, udobnosti i prirode, idealnu za život....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 838.921 €, 136,00 m2 cca 6170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 740.000 €, 122,80 m2 cca 6030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 780.000 €, 125,00 m2 cca 6240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 800.000 €, 136,00 m2 cca 5880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 782.000 €, 125,75 m2 cca 6220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 389.000 €, 62,00 m2 cca 6270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJETKOS NA TRŽIŠTU!! Apartman u novogradnji 1 red do mora CRIKVENICA površine 62,77m2 Apartman se sastoji od: jedne prostrane spavaće sobe, 1 kupaonice, 1 gostinjskog toaleta, ostave, velikog dnevnog boravka na principu open speac-e prostora sa kuhinjsko blagovaonskim dijelom te....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 782.000 €, 125,00 m2 cca 6260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 730.000 €, 85,00 m2 cca 8590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 363.000 €, 52,00 m2 cca 6980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan smješten na 1.katu luksuzne novogradnje u prvom redu do mora. Stan površine 52,24 m2 sastoji se od kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaonice, a dodatno ga obogaćuje prostrana terasa od 16,21 m2. Iz stana se pruža fantastičan otvoreni pogled....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 258.000 €, 52,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

DRAMALJ, KAČJAK ------------------------------ PRILIKA: Ekskluzivna novogradnja tik uz more ? Kačjak, Dramalj Prodaje se luksuzan stan u prizemlju moderne novogradnje (planirani završetak 2026.), smješten na jednoj od najtraženijih lokacija na Jadranu. Ovaj stan nudi savršen spoj....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 773.362 €, 125,00 m2 cca 6190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA ? Stan na 1.katu s pogledom na more 1.red do mora Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu - stan koji se nalazi u prvom redu do mora u luksuznoj novogradnji projektu Kačjak u Crikvenici. Ovaj predivan stan se prostire na površini od 125,75 četvornih metara, smješten je na....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 687.680 €, 122,00 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

Crikvenica, Kačjak, moderan trosoban stan/apartman 122,80 m2 na prvom katu prekrasne boutique novogradnje u prvom redu do mora. Stan 3 u zgradi oznake "S", sastoji se od ulaznog prostora s ugradbenim ormarom, kupaonice s walk in tuš kadom, dvije spavaće sobe svaka sa svojom kupaonicom,....