- novogradnja CRIKVENICA lođa

  • Za upit "novogradnja crikvenica lođa" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 4.146 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, CRIKVENICA, 264.825 €, 59,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja 2S+DB stan smješten u fantastičnoj novogradnji na području Crikvenice, ukupne površine 59 m2. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonice, površine 48 m2. Uz to, stan ima izlaz na lođu površine 7 m2, pripadajuću....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 429.900 €, 122,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi je trosoban stan s dnevnim boravkom u novogradnji. Nalazi se u na prvom katu, zbog konfiguracije terena i pozicije objekta stan ima puno svijetlosti i pogled na more. Površina od 122,81 m2 uključuje ulazni prostor, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, WC,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 280.710 €, 62,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA-OD PROVJERENOG INVESTITORA, LOKACIJA ODLIČNA!!!!!! Novoizgrađeni dvojni objekt od kojih svaki ima dva stana na prizemlju /visina prvog kata/. Prvi i drugi kat su dvoetažni stanovi (koji su u naravi zasebni stanovi sa vlastitim brojilom za struju i vodu). U suterenu su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja crikvenica lođa'
285.000 €
160.000 €
870.000 €
  Apartman, CRIKVENICA, 305.000 €, 62,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Crikvenica, novogradnja Predstavljamo vam prekrasnu novogradnju sa otvorenim pogledom na more. U naravi to je apartman sa dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom sa kuhinjom, hodnikom, kupaonicom i prostranom lođom. Stanu pripada jedno parkirno mjesto. Zgrada je napravljena od strane....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 264.825 €, 58,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Casa Bella iz ponude izdvaja: Stan u novogradnji u Crikvenici, 150m od mora! Na odličnoj lokaciji u Crikvenici, samo 150 metara od mora, Casa Bella iz ponude izdvaja stan smješten na drugom katu moderne zgrade. Stan ima površinu od 48,22 m² i sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 953.000 €, 314,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA - NOVOGRADNJA - SAMOSTOJEĆA KUĆA SA 2 STANA, POGLEDOM NA MORE, BAZENOM I PARKINGOM. KUĆA SE SASTOJI OD SUTERENA , PRIZEMLJA I KATA. U SUTERENU JE PROSTORIJA ZA BAZENSKU TEHNIKU, SVAKI STAN IMA PODRUM U KOJEM SE NALAZI TOALET, INSTALACIJE ZA PRAONICU I KUHINJU , IDEALNO....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 298.000 € na 289.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 289.000 €, 70,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 309.000 €
23.03.2026 - 298.000 €
18.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Samo kod Kaiser Immobilien! Crikvenica je šarmantni primorski gradić smješten na Kvarnerskoj rivijeri, poznat po dugim šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i blagoj mediteranskoj klimi. Osim bogate turističke ponude, Crikvenica nudi brojne restorane, šetnice uz more, kulturna....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 251.820 €, 56,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja 2S+DB stan smješten u fantastičnoj novogradnji na području Crikvenice, ukupne površine 56 m2. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonice, površine 45 m2. Uz to, stan ima izlaz na lođu površine 7 m2, pripadajuću....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 400.000 €, 85,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja moderan dvoetažni stan u novogradnji u mirnom dijelu Dramlja. Casa Bella iz ponude izdvaja moderan dvoetažni stan u novogradnji u mirnom dijelu Dramlja. Na donjoj etaži nalazi se dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica te prostrana natkrivena....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 305.000 €, 70,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.indomio.hr

U crikvenici na lokaciji s panoramskim pogledom na ciieli akvatorij crikveničke rivijere,dvosoban stan na prvom katuu, s varijantama namješten-320000€,nenamješten,305000€.Dvosoban sa centralnim u podovima .Balkon/loggia 16m2,,dva parkirna mjesta,do obale cca 500m. ID KOD AGENCIJE:....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 252.000 €, 55,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom i atraktivnom dijelu Crikvenice, u sklopu moderne novogradnje smještene na izvrsnoj lokaciji koja spaja privatnost i blizinu svih važnih sadržaja, nalazi se stan 4 ? suvremeno uređen dvosoban stan koji nudi idealan balans funkcionalnosti, kvalitete i udobnosti modernog života....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 265.000 €, 58,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom i atraktivnom dijelu Crikvenice, u sklopu moderne novogradnje smještene na izvrsnoj lokaciji koja spaja privatnost i blizinu svih važnih sadržaja, nalazi se stan 3 ? suvremeno uređen dvosoban stan koji nudi idealan balans funkcionalnosti, kvalitete i udobnosti modernog života....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 305.000 €, 62,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 400.000 €, 84,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Dramalj, posredujemo u prodaji novogradnje na odličnoj lokaciji. Dramalj je danas turističko mjesto s privatnim vilama, brojnim novosagrađenim zgradama i apartmanima u privatnom smještaju, odmaralištima i hotelima. Priroda je prema Dramlju bila blagonaklona - mediteranska klima, bujna....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 384.900 €, 109,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi je trosoban stan s dnevnim boravkom u novogradnji. Nalazi se u na drugom katu. Površina od 109,97 m2 uključuje ulazni prostor, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, WC, natkrivenu terasu, kupaonu te tri spavaće sobe, od čega jedna s vlastitom kupaonicom i lođu.....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 420.000 €, 84,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

DRAMALJ NOVO! Dvoetažni, komforni apartman od 84,62 m2 stambenog prostora u novogradnji sa samo 2 apartmana s jedinstvenim, otvorenim pogledom na more smještenoj u izuzetno mirnoj, slijepoj ulici. Na donjoj etaži, prizemnom katu objekta, nalaze se otvoreni, dnevni dio s kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 384.900 €, 110,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo penthouse u novogradnji površine 110m2 u Crikvenici. Stambena površina stana uključuje ulazni prostor, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, WC, natkrivenu terasu, kupaonu te tri spavaće sobe, od čega jedna s vlastitom kupaonicom i lođu. Stanu pripadaju dva parkirna mjesta....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 299.000 €, 105,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Naša agencija ima zadovoljstvo ponuditi vam stan koji se nalazi u visokom potkrovlju, trenutno u fazi gradnje, s ukupnom površinom od 105 kvadratnih metara. Ovaj stan nudi prostran i udoban životni prostor s predivnim pogledom na more i otoke. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 429.900 €, 122,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan na 1.katu u novogradnji površine 122m2 u Crikvenici. Stambena površina stana uključuje ulazni prostor, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, WC, natkrivenu terasu, kupaonu te tri spavaće sobe, od čega jedna s vlastitom kupaonicom i lođu. Stanu pripadaju dva parkirna....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 400.000 €, 84,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 800.000 €, 190,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA - Luksuzna vila u novogradnji! Posredujemo u prodaji vile s dva luksuzna apartmana u novogradnji s panoramskim pogledom na more. Vila se nalazi u mirnoj i slijepoj ulici nedaleko od mora. Donja etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, natkrivene terase i....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 286.000 €, 61,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, SAMO KOD NAS ? u ponudu smo dobili stan u modernoj novogradnji, udaljen samo 350 metara od mora, s prekrasnim panoramskim pogledom i vrlo traženom lokacijom za kvalitetan boravak ili investiciju. Radi se o dvosobnom stanu s dnevnim boravkom, ukupne stambene površine 55....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 400.000 €, 95,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA - Luksuzni apartmani u novogradnji! Posredujemo u prodaji dvaju luksuznih apartmana u novogradnji s panoramskim pogledom na more. Zgrada se nalazi u mirnoj i slijepoj ulici nedaleko od mora. Donja etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, natkrivene terase....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 189.000 €, 36,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, SAMO KOD NAS, u ponudu smo dobili stan u modernoj novogradnji, udaljen samo 350 metara od mora, s prekrasnim panoramskim pogledom na more i okolicu. Radi se o jednosobnom stanu s dnevnim boravkom, ukupne stambene površine 31 m², smještenom na prvom katu. Stan je odličnog....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 552.000 €, 104,00 m2 cca 5310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan u novogradnji, smještenoj na mirnoj lokaciji. Objekt se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice, svaka s pripadajućim podrumima, te posebnim ulazima: Stan u prizemlju se sastoji od: ? Dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom ? Tri spavaće sobe ? Kupaonice....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 400.000 €, 95,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 430.000 €, 122,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja stan u novogradnji na mirnoj lokaciji u Crikvenici sa pogledom na more. Prepustite se luksuznom životu s ovim izvrsnim stanom od 122,81 m2 koji se proteže na cijeloj prvoj etaži novoizgrađene zgrade. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 160.000 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U Crikvenici u novom objektu,novi stan.prizeman sa balkonom 10m2+ parkirno mjesto ,cijena 160000€ ID KOD AGENCIJE: 531 Ljubo Dragičević Vlasnik firme Mob: +385 98 216 845 http://fermark.hr Dodatne informacije: Voda: da Gradski vodovod: da Klima uređaj: da Struja: da Grijanje: Sustav....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 400.000 €, 85,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna dvojna kuća u novogradnji, sa stambenom površinom od 85 m² i pripadajućom okućnicom od cca 150 m². Nekretnina nudi funkcionalan raspored, privatnost i ugodan boravak u mirnom okruženju, idealnom za obiteljski život ili odmor. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 564.000 €, 104,12 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja prostran trosoban stan smješten na 1. katu moderne novogradnje, ukupne neto površine 104,12m², osmišljen za one koji traže višu razinu komfora, funkcionalnosti i kvalitete stanovanja. Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalan osjećaj komfora....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Crikvenica - prodajemo 4-etažni stan u novogradnji iznad magistrale u okruženju obiteljskih kuća i vila. Atraktivno arhitektonsko rjesenje -stan je kuća od ukupno 3 u nizu, ima zaseban ulaz, unutrašnje stepenište. Svaka je zaseban apartman 1S+DB sa lođom, ulaz, dnevni dio, spavaća....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 215.000 €, 59,58 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je pomoćni prostor od 59.58 m² koji u naravi funkcionira kao stan ? 2s+db s ulaznom lođom, ukupne površine približno 80 m². Nalazi se u prizemlju novogradnje iz 2020. godine na dobroj lokaciji, 600 metara udaljen od mora. Sastoji se od ulazne lođe, dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 215.000 €, 59,58 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je pomoćni prostor od 59.58m2 koji u naravi funkcionira kao stan ? 2s+db s ulaznom lođom. Nalazi se u prizemlju novogradnje iz 2020. godine na dobroj lokaciji, 600 metara udaljen od mora. Sastoji se od ulazne lođe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 225.765 €, 50,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA CRIKVENICA ? 2S+DB ? PARKING ? 150m OD MORA Prodaje se prekrasan stan na drugom katu novogradnje na odličnoj lokaciji u Crikvenici, svega 150 metara od mora. Kupnja isključivo za gotovinu. Stan je u dvoetažni, u naravi podijeljn u dva potpuno zasebna stana. Površina: 50,17m2....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 215.000 €, 80,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna novogradnja na atraktivnoj lokaciji u Crikvenici, idealna za udoban obiteljski život ili kao investicija za turizam. Prostire na optimalno iskorištenoj površini od 80m2 i uključuje: Dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu, wc, kupaonu i lođu. Ovaj....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 395.000 €, 77,18 m2 cca 5120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U Crikvenici, u novogradnji iz 2020. godine, prodaje se moderan trosoban stan s dnevnim boravkom, ukupne površine 77.18 m2, smješten na prvom katu zgrade. Stan pruža prekrasan pogled na more, a sastoji se od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri