- novogradnja Bokanjac ZADAR

  • Za upit "novogradnja bokanjac zadar" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.289 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bokanjac, 206.000 €, 63,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.11.2024.,

www.indomio.hr

Prodaju se dvosobni stanovi oznake S4 na 1. katu zgrade i S8 na 2. katu zgrade u novogradnji, predio Bokanjac. Zgrada se sastoji od prizemlja sa garažama, prvog i drugog kata, na svakoj etaži po 4 stambene jedinice. Objekt će imati ukupno 8 stambenih jedinica; 4 dvosobna stana, dva....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 350.000 €, 151,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u novogradnji u prizemlju oznake S1 površine 152m2 koji se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom s izlazom na terasu s koje se spušta u prekrasno uređen vrt površine 90m2, 2 spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripada garaža u suterenu zajedno s....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 268.212 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

Novi Bokanjac, Zadar- dvosoban stan u prizemlju u novogradnji sa velikim dvorištem, garažom i vanjskim parking mjestom. Stan S1- prizemlje Zgrada sa pet stanova na odličnoj lokaciji. Blizina škole i svih sadržaja. Za više informacija slobodno nas kontaktirajte. ISKAZ NETO POVRŠINA:1....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'novogradnja bokanjac zadar'
223.488 €
263.093 €
260.000 €
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 292.500 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S1, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 158.332 €, 44,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novi Bokanjac, Zadar- jednosoban stan u novogradnji sa dva parking mjesta. Stan S2 - prvi kat Zgrada sa pet stanova na odličnoj lokaciji u blizini škole i svih sadržaja. Za više informacija slobodno nas kontaktirajte. ISKAZ NETO POVRŠINA:1 - STAMBENI PROSTOR P= 38.42 m2 X 1.00 = 38.42....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 315.000 €, 91,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzni stan, u mirnom Zadarskom naselju Bokanjac. Planirani završetak gradnje je ljeto 2027 godine. Stan se nalazi u zgradi sa četiri stana na parceli od 759 m2. Zgrada ima podrum, prizemlje i prvi kat. Stan je smješten na prvom katu, orijentiran na jug, dok su sobe orijentirane....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 890.000 €, 163,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.opereta.hr

Novogradnja - Moderna kuća 4S - bazen i veliki vrt, Bokanjac, Zadar .

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 970.000 €, 240,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se atraktivna vila u novogradnji u Kožinu. Nekretnina se sastoji od prizemlja i 1. kata. Vila se gradi na zemljištu od gotovo 600 m2. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE - kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, ostava, prostorija sa saunom te terasa sa sunčalištem.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 204.228 €, 65,88 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna novogradnja ? stan S2 na 1. katu u Bokanjcu kod Zadra Detalji objekta Vrsta objekta: Stan u višestambenoj zgradi Stan: S2 Zgrada: Višestambena zgrada s ukupno 4 stambene jedinice Kat: 1. kat Stambena površina: cca. 65.88 m2 Godina izgradnje / završetak: Novogradnja, planirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 408.549 €, 131,79 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni penthouse S4 s 4 spavaće sobe i dvije natkrivene terase u Starom Bokanjcu kod Zadra Detalji objekta Vrsta objekta: Penthouse stan u višestambenoj zgradi Stan: S4 Zgrada: Moderna stambena zgrada s ukupno 4 stambene jedinice Kat: 2. kat Spavaće sobe: 4 Kupaonice: 2 Dnevni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 263.092 €, 72,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Novi Bokanjac, Zadar- Dvosoban stan u modernoj novogradnji Stan S3 - prvi kat Zgrada sa pet stanova na mirnoj lokaciji. Za više informacija slobodno nas kontaktirajte. ISKAZ NETO POVRŠINA:1 - STAMBENI PROSTOR P= 63.85 m2 X 1.00 = 63.85 m22 - NATKRIVENI VANJSKI PROSTOR P= 4.84 m2 X....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 280.164 €, 75,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Jednosoban stan s krovnom terasom, oznake S8, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, spavaću sobu te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 54,77 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 300.700 €, 97,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan u izgradnji, smješten na drugom katu manje stambene zgrade na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, trgovine te svi ključni sadržaji potrebni za svakodnevni život, što ovu nekretninu čini....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 246.016 €, 79,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan novogradnja stan S1 s vrtom i dva parkirna mjesta u Bokanjcu kod Zadra Detalji objekta Vrsta objekta: Stan u višestambenoj zgradi Kat: Prizemlje Stan: S1 Stambena površina: cca. 79.36 m2 Površina vrta: cca. 79.18 m2 Parkirna mjesta: 2 parkirna mjesta Godina izgradnje / završetak:....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 442.200 €, 110,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, BILI BRIG, LUKSUZNA NOVOGRADNJA 3,5 SOBNI STAN SA PRIVATNIM VRTOM, UREĐENOM OKUĆNICOM U ponudi je moderan stan smješten u prizemlju ekskluzivne zgrade ( novogradnja ) s ukupno 6 stambenih jedinica. Stan pruža savršenu ravnotežu komfora, privatnosti i funkcionalnosti ? idealan....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 189.280 € na 192.900 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 192.900 €, 60,29 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 180.480 €
16.11.2025 - 188.480 €
03.12.2025 - 189.280 €
07.03.2026 - 192.928 €
11.03.2026 - 189.280 €
20.04.2026 - 192.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - BEZ POREZA I AGENCIJSKE PROVIZIJE! Na prodaju stan S7 na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno osam stanova.Stan se sastoji od: ulaznog prostora, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u otvorenom konceptu, hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice. Iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 193.000 €, 60,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se jednosoban stan u novogradnji s krovnom terasom oznake S 7. Nova zgrada koja se sastoji od prizemlja i dva kata, ukupno 8 stambenih jedinica. Na 2. katu je smješten stan oznake S7, koji se sastoji od ulaza, kupaone, kuhinje, blagavaone, dnevnog boravka i jedne spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 321.376 €, 100,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna prodaja stanova novogradnji na traženoj lokaciji u Zadru, na području Bokanjca, koja se sastoji od etaže i 5 stambenih jedinica i parkiralištem. U prizemlju se nalaze spremišta i natkriveni parking, a vanjska nenatkrivena parkirna mjesta smještena su na uređenoj okućnici....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 224.000 €, 63,72 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Labras stanogradnja predstavlja projekt Bokanjac; Manja stambena zgrada s ukupno 6 dvosobnih stanova na mirnoj i pristupačnoj lokaciji. Zgrada će biti spojena na kanalizacijsku mrežu, svakom stanu pripadaju dva vanjska parkirna mjesta, a koriste se isključivo vrhunski materijali.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 300.700 €, 97,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s krovnom terasom u novogradnji, oznake S6. Nova zgrada koja se sastoji od prizemlja i dva kata, ukupno 8 stambenih jedinica. Na 2. katu je smješten stan oznake S6, koji se sastoji od ulaza, kupaone, kuhinje, blagavaone, dnevnog boravka, hodnika i dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 275.094 €, 80,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S3, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 211.079 €, 72,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Moderna novogradnja ? stan S3 na 1. katu u Bokanjcu kod Zadra Detalji objekta Vrsta objekta: Stan u višestambenoj zgradi Stan: S3 Zgrada: Moderna stambena zgrada s ukupno 4 stambene jedinice Kat: 1. kat Stambena površina: cca. 68,09 m2 Godina izgradnje / završetak: Novogradnja, planirani....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 370.000 €, 152,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja, 2s stan 75 m2 sa poslovnim prostorom 30 m2, vrt i garaža Dvosoban stan sa poslovnim prostorom, vrt i garaža, N. Bokanjac, Zadar Prekrasan obiteljski stan nalazi se na drugom katu tek dovršene zgrade na Novom Bokanjcu. Zgrada ima dva kata sa ukupno tri stana i okružena....

 
 
 
  Garaža, ZADAR, Bokanjac, 40.000 €, 21,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

GARAŽA NA PRODAJU ? NOVOGRADNJA! Prodaje se garaža u novogradnji, površine 22 m² Garaža je smještena u modernom objektu i opremljena električnim vratima na daljinsko upravljanje, što omogućuje jednostavan i siguran pristup. Osnovne karakteristike: - Novogradnja - Površina: 21,76 m²....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 350.000 €, 151,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u prizemlju površine 152m2 koji se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom s izlazom na terasu s koje se spušta u unutarnji uređen vrt površine 90m2, 2 spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripada garaža u suterenu zajedno s velikom prostorijom....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 190.908 € na 198.432 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 198.432 €, 55,12 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 190.908 €
18.04.2026 - 198.432 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KVALITETNA NOVOGRADNJA NA BOKANJCU! PRETPRODAJA! Moderna zgrada sa ukupno sedam stambenih jedinica na izuzetnoj mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja za život! U izgradnji će se koristiti visoko kvalitetni materijali: stiropor fasada 10 cm, PVC stolarija, podno grijanje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 347.607 €, 89,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S9, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 476.026 €, 125,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji u Zadru, u atraktivnom naselju Diklo, svega 400 metara od mora, u ponudi su dva moderno uređena stana u prizemlju luksuzne novogradnje s ukupno šest stambenih jedinica. Ova elegantna zgrada prostire se na četiri etaže (podrum, prizemlje, prvi i drugi kat) i opremljena....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 276.046 €, 81,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan oznake S4, smješten na 1. katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu pripadaju dva....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 209.000 €, 57,42 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S7, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Novi Bokanjac, 263.093 €, 72,98 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Novi Bokanjac, Zadar- Dvosoban stan u modernoj novogradnji Stan S3 - prvi kat Zgrada sa pet stanova na mirnoj lokaciji. Za više informacija slobodno nas kontaktirajte. ISKAZ NETO POVRŠINA: 1 - STAMBENI PROSTOR P= 63.85 m2 X 1.00 = 63.85 m2 2 - NATKRIVENI VANJSKI PROSTOR P= 4.84 m2....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 281.550 €, 93,85 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan stan na 2. katu (zadnji kat) novogradnje s dizalom na Bokanjcu, oko 2 km do mora te do centra grada. Stan ima 131,08, odnosno obračunski 79,65 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, spavaće sobe, kupaone i loggie, a stanu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 33)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more