• GoHome Professional
nekretnine vinkovci prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnine vinkovci prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine vinkovci prodaja Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine vinkovci prodaja zadnjih 7 dana" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 860 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 320 m2
    • do 400 m2
    • 400 m2 (prosječna površina)
    • barem 400 m2
    • 480 m2
  •  Po cijeni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosječna cijena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VINKOVCI, Centar, 189.000 €, 130,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća u samom centru Vinkovaca! U jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na mirnoj poziciji u centru, nudi se prostrana obiteljska kuća posebnog stila. Kuća ima korisnu površinu od 130 m², a u prostranom dvorištu nalazi se 125 m² pomoćnih objekata te garaža.....

 
 
 
  Zemljište, VINKOVCI, Krnjaš, 65.000 €, 453,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.05.2026. - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište u ulici 68. Bojne Vojne policije površine 453 m2. Lokacija je mirna, a nalazi se u centru grada. Građevinsko zemljište, Vinkovci, uži centar grada.

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 159.000 €, 110,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Vinkovcima, 4. kat, nalazi se u stambeno-poslovnoj zgradi kod željezničkog kolodvora. Vinkovci stan (prodaja).

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine vinkovci prodaja zadnjih 7 dana'
490.000 €
70.000 €
  Zemljište, VINKOVCI, 20.800 €, 850,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište površine 850 m², idealno za izgradnju obiteljske kuće, kuće za odmor ili investicijskog objekta. Parcela se nalazi na odličnoj lokaciji s razvijenom infrastrukturom. Gradnja je dozvoljena, a svi važni priključci (struja, voda....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 350.000 €, 225,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJEM KUĆU!!! Kuća je na kat, a sastoji se od: - Prizemlje: hodnik, kuhinja, dnevni boravak i velika terasa - Kat: 4 sobe, kupatilo, 2 balkona - Podrum u potpunosti uređen - Garaža - Ljetna kuhinja - Dvorište (cijelo popločeno) Kuća je odmah useljiva sa svim namještajem. Za sve....