• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja zadnjih 7 dana do 180 - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja zadnjih 7 dana do 180 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja zadnjih 7 dana do 180 m2

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja zadnjih 7 dana do 180 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 2.925 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VARAŽDIN, 420.000 €, 181,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, VARAŽDIN ŠIRI CENTAR , KUĆA PRIZEMNICA, NOVOGRADNJA, POVRŠINA 181 m2. Kuća na odličnoj lokaciji u Varaždinu u blizini 6. osnovne škole. Potpuno novo uređena, upravo dovršena i nikada korištena. Konceptualno zamišljen život open space koncepta u prizemlju, na jednoj etaži....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 170,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Varaždin, Hallers, prostrana obiteljska kuća u mirnom i ugodnom dijelu grada na parceli površine 458 m2.U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, kupaonica te prostrana kuhinja povezana s blagovaonicom i dnevnim boravkom koji imaju izlaz na natkrivenu terasu ? savršeno mjesto za opuštanje....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 145.000 €, 180,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE MEN-ARS d.o.o.!! BEZ POSREDNIČKE NAKNADE ZA KUPCE ! PRODAJE SE SAMOSTOJEĆA KUĆA ? ODLIČNA LOKACIJA, VARAŽDIN, BLIZINA VI. OSNOVNE ŠKOLE Na prodaju je samostojeća visoka prizemnica smještena na jednoj od traženijih lokacija u Varaždinu, u neposrednoj blizini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja zadnjih 7 dana do 180 m2'
280.000 €
280.000 €
375.000 €
  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

SAMOSTOJEĆA KUĆA ZNAČAJNOG HRVATSKOG ARHITEKTA PLANIĆA (NIJE ZAŠTIĆENO KULTURNO DOBRO), VARAŽDIN, ODLIČNA LOKACIJA Ovu kuću projektirao je jedan od najznačajnijih modernih hrvatskih arhitekata 20. stoljeća Stjepan Planić. Njegove kuće karakteriziraju fasade od pune crvene cigle s....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 399.000 €, 153,03 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA! Prodaje se stan u novogradnji u centru grada Varaždina. Top pozicija u mirnoj ulici nadomak centra grada. Stan je dvoetažni, trosoban korisne površine 153,03m2. U prizemlju se nalazi natkriveno parkirno mjesto te ostakljeni poslovni prostor. Raspored stana S4: PRIZEMLJE:....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 280.000 €, 144,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Atraktivna kuća za adaptaciju na Banfici Prodaje se kuća za adaptaciju površine 144 m² na traženoj i odlično povezanoj lokaciji u varaždinskom naselju Banfica. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, škole, vrtića, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.830 €, 100,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Novogradnja nedaleko od centra grada U mirnom dijelu Varaždina gradi se manji projekt s dvije moderne zgrade i ukupno samo 8 stanova. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji s naglaskom na komfor, energetsku učinkovitost i dugoročno ugodan životni prostor. Trenutno je u tijeku pretprodaja,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.525 €, 100,50 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 450.000 €, 99,78 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu baroknog Varaždina, svega nekoliko koraka od korza, Stančićevog trga i Starog grada, nalazi se stan koji spaja ono što se rijetko nađe na jednoj lokaciji ? prostor, stil i spremnost za život bez dodatnih ulaganja. Na prodaju je krasno renovirani stan površine 99,78 m²,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 397.920 €, 99,48 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na katu u premium rezidencijalnoj zgradi u Varaždinu, na vrlo traženoj lokaciji za kvalitetno stanovanje. Zgrada se sastoji od ukupno 3 stana, pri čemu svaki stan zauzima zasebnu etažu. Ovakav koncept nudi višu razinu privatnosti, manji broj stanara i mirnije stanovanje....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Grabanica, 359.000 €, 98,61 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Varaždin, Grabanice četverosoban stan smješten na četvrtom katu stambene zgrade u mirnom i atraktivnom dijelu. Stan svojim rasporedom pruža ugodan i kvalitetan prostor za obiteljski život. Sastoji se od tri spavaće sobe, open space dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 297.680 €, 97,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 294.020 €, 96,40 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 374.010 €, 89,05 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se penthouse u premium rezidencijalnoj zgradi u Varaždinu, na jednoj od traženijih lokacija za kvalitetno stanovanje. Zgrada se sastoji od ukupno 3 stambene jedinice, pri čemu svaki stan zauzima zasebnu etažu. Koncept je usmjeren na privatnost, mir i komfor stanovanja, bez....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 279.488 €, 88,48 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA! Prodaje se stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, mirna slijepa ulica, nadomak centra grada Varaždina. Nalazi se na 1.katu zgrade. Visoki energetski razred A. Stan se sastoji od ulaznog pretprostora, izbe, kupaonice, sobe 1 , sobe 2, dnevnog boravka i kuhinje, natkrivene....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 290.000 €, 86,96 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

araždin, Jalkovečka, trosoban stan u POS naselju, smješten na prvom katu stambene zgrade.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, odvojenog WC-a, ostave, garderobe te lođe.Stan je prenamijenjen u četverosoban, na način....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 265.045 €, 86,90 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNA MODERNA NOVOGRADNJA - ZGRADA U IZGRADNJI!!! PRETPRODAJA!! Moderan stan u centru Varaždina ? spoj kvalitete, udobnosti i vrhunske lokacije Zgrada se nalazi u samom centru Varaždina, na samo 5 minuta hoda do povijesne jezgre grada te jednako toliko do trgovačkog centra, vrtića....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 264.435 €, 86,70 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 263.215 €, 86,30 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA SA PREKRASNIM POGLEDOM 82 m2!!! Prodaje se prostran i svijetao stan 82 m2 s visokim stropovima, velikim balkonom i panoramskim pogledom na grad i okolicu! Stan je smješten na 10.katu zgrade (ima dva lifta) s time da se do 9.kata ide liftom, dok se do 10.kata....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 324.000 €, 77,53 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u prizemlju u premium rezidencijalnoj zgradi u Varaždinu, na vrlo traženoj lokaciji za kvalitetno stanovanje. Zgrada se sastoji od samo 3 stana, pri čemu svaki stan zauzima zasebnu etažu. Koncept je usmjeren na privatnost, mir i viši standard stanovanja, bez karakteristika....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 196,62 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Luksuzni stan na Kapucinskom trgu Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu ? Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 239.520 €, 74,85 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA!!! ZGRADA U IZGRADNJI SA UKUPNO 9 STANOVA + PARKIRNA MJESTA Predviđeni početak radova je 02/2026, te završetak zgrade 7/2027. Opremljenost stana po principu ?ključ u ruke? i to: toplinska fasadna ovojnica u debljini 15 cm (veći dio izveden kao klasična etics fasada), stubište....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 233.450 €, 73,10 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s904) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 190.925 €, 72,25 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s905) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 124.500 €, 65,03 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U ponudi je novouređen poslovni prostor površine 65,03 m² smješten u suterenu zgrade, idealan za uredsku djelatnost, salon, uslužne djelatnosti ili razne poslovne namjene. Prostor se sastoji od tri prostorije, velikog prostora s čajnom kuhinjom te sanitarnog čvora. Zahvaljujući funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Varaždin, Banfica, dvosoban stan površine 60 m2 na trećem katu dobro održavane stambene zgrade.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na lođu, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice i ostave.Odlična lokacija, blizina centra grada, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 175.000 €, 58,35 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor u centru grada Prodaje se poslovni prostor na iznimno atraktivnoj lokaciji u samom centru Varaždin, idealan za različite poslovne namjene. Smješten u prizemlju, osigurava izvrsnu vidljivost i lakoću pristupa. Ukupne površine 58,35 m², prostor je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Garaža, VARAŽDIN, 18.500 €, 16,00 m2 cca 1160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINMA!! Prodaje se garaža na odličnoj i traženoj lokaciji, idealna za parkiranje automobila, motora ili kao dodatni prostor za stvari koje nemate kamo spremiti. Pristup garaži je jednostavan i praktičan, a sama lokacija odlična za svakodnevno korištenje. Ako....