• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja zadnjih 14 dana 140 m2 - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja zadnjih 14 dana 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja zadnjih 14 dana 140 m2

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja zadnjih 14 dana 140 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.621 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • novogradnja
    • useljiva
    • 3.kat
    • za adaptaciju
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VARAŽDIN, 280.000 €, 144,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Atraktivna kuća za adaptaciju na Banfici Prodaje se kuća za adaptaciju površine 144 m² na traženoj i odlično povezanoj lokaciji u varaždinskom naselju Banfica. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, škole, vrtića, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 280.000 €, 144,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Varaždin ? Banfica | Samostojeća prizemnica 144 m2 + okućnica 1.818 m2 | Svi priključci | Uporabna dozvola Prava vrijednost ove nekretnine nije ono što stoji ? nego ono što može nastati. Samostojeća prizemnica od 144 m2 na Banfici u Varaždinu dolazi s okućnicom od 1.818 m2 koja na....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 572.674 €, 133,18 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

JEDINSTVENA LOKACIJA CENTAR GRADA VARAŽDINA!! Zgrada u rekonstrukciji u samom centru grada!! Stambeno poslovna zgrada koja se sastoji od prizemlja i četiri kata. U prizemlju će se nalaziti vrhunski poslovni prostori a na katovima vrhunski moderno opremljeni stanovi u blizini svega....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja zadnjih 14 dana 140 m2'
280.000 €
280.000 €
375.000 €
  Kuća, VARAŽDIN, 400.000 €, 132,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OBITELJSKA KUĆA NOVOGRADNJA VARAŽDIN!!! Idealna za obitelji koje traže kvalitetan i udoban dom u urbanoj sredini ? predstavljamo vam modernu samostojeću kuću površine 132 m² s uređenom okućnicom od 380 m². Kuća je novogradnja, odmah useljiva, opremljena suvremenim dizalicom topline....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 498.750 €, 153,03 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj, skrovitoj ulici tik uz strogi centar Varaždina, smjestio se jedinstveni dvoetažni stan koji spaja vrhunsku arhitekturu, izvanrednu opremu i osjećaj doma kakav ste oduvijek tražili. 153 m² pažljivo oblikovanog prostora Svaki detalj ovog trosobnog stana promišljen je s ljubavlju....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 399.000 €, 153,03 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA! Prodaje se stan u novogradnji u centru grada Varaždina. Top pozicija u mirnoj ulici nadomak centra grada. Stan je dvoetažni, trosoban korisne površine 153,03m2. U prizemlju se nalazi natkriveno parkirno mjesto te ostakljeni poslovni prostor. Raspored stana S4: PRIZEMLJE:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan