• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja najnovije što manje - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja najnovije što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja najnovije što manje

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja najnovije što manje" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.843 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • za adaptaciju
    • 2.kat
    • parking
    • terasa
    • građevinska dozvola
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VARAŽDIN, 280.000 €, 144,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k898) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. DO 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 175.000 €, 58,35 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor u centru grada Prodaje se poslovni prostor na iznimno atraktivnoj lokaciji u samom centru Varaždin, idealan za različite poslovne namjene. Smješten u prizemlju, osigurava izvrsnu vidljivost i lakoću pristupa. Ukupne površine 58,35 m², prostor je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Varaždin, Banfica, dvosoban stan površine 60 m2 na trećem katu dobro održavane stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na lođu, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice i ostave. Odlična lokacija, blizina centra grada, javnog prijevoza,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja najnovije što manje'
290.000 €
233.450 €
324.000 €
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 124.500 €, 65,03 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U ponudi je novouređen poslovni prostor površine 65,03 m² smješten u suterenu zgrade, idealan za uredsku djelatnost, salon, uslužne djelatnosti ili razne poslovne namjene. Prostor se sastoji od tri prostorije, velikog prostora s čajnom kuhinjom te sanitarnog čvora. Zahvaljujući funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 190.925 €, 72,25 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s905) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 290.000 €, 86,96 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

araždin, Jalkovečka, trosoban stan u POS naselju, smješten na prvom katu stambene zgrade.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, odvojenog WC-a, ostave, garderobe te lođe.Stan je prenamijenjen u četverosoban, na način....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 279.488 €, 88,48 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA! Prodaje se stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, mirna slijepa ulica, nadomak centra grada Varaždina. Nalazi se na 1.katu zgrade. Visoki energetski razred A. Stan se sastoji od ulaznog pretprostora, izbe, kupaonice, sobe 1 , sobe 2, dnevnog boravka i kuhinje, natkrivene....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 294.020 €, 96,40 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Novogradnja nedaleko od centra grada U mirnom dijelu Varaždina gradi se manji projekt s dvije moderne zgrade i ukupno samo 8 stanova. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji s naglaskom na komfor, energetsku učinkovitost i dugoročno ugodan životni prostor. Trenutno je u tijeku pretprodaja,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 297.680 €, 97,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 397.920 €, 99,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se stan na katu u premium rezidencijalnoj zgradi u Varaždinu, na vrlo traženoj lokaciji za kvalitetno stanovanje. Zgrada se sastoji od ukupno 3 stana, pri čemu svaki stan zauzima zasebnu etažu. Ovakav koncept nudi višu razinu privatnosti, manji broj stanara i mirnije stanovanje....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.525 €, 100,50 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.830 €, 100,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 375.000 €, 130,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća na dvije etaže stambene površine cca 130 m2, zimski vrt, podrum 50 m2 i garaža. Kuća se nalazi u mirnom i atraktivnom dijelu grada Varaždina. Sastoji se od podruma, prizemlja i visokog potkrovlja. Kuća se sastoji od open space koncepta kuhinja, blagovaona....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 280.000 €, 144,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Atraktivna kuća za adaptaciju na Banfici Prodaje se kuća za adaptaciju površine 144 m² na traženoj i odlično povezanoj lokaciji u varaždinskom naselju Banfica. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, škole, vrtića, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 399.000 €, 153,03 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA! Prodaje se stan u novogradnji u centru grada Varaždina. Top pozicija u mirnoj ulici nadomak centra grada. Stan je dvoetažni, trosoban korisne površine 153,03m2. U prizemlju se nalazi natkriveno parkirno mjesto te ostakljeni poslovni prostor. Raspored stana S4: PRIZEMLJE:....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

SAMOSTOJEĆA KUĆA ZNAČAJNOG HRVATSKOG ARHITEKTA PLANIĆA (NIJE ZAŠTIĆENO KULTURNO DOBRO), VARAŽDIN, ODLIČNA LOKACIJA Ovu kuću projektirao je jedan od najznačajnijih modernih hrvatskih arhitekata 20. stoljeća Stjepan Planić. Njegove kuće karakteriziraju fasade od pune crvene cigle s....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 196,62 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Luksuzni stan na Kapucinskom trgu Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu ? Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 1.265.476 €, 331,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se kompletna boutique rezidencijalna zgrada u Varaždinu, na vrlo traženoj lokaciji, kao jedinstvena investicijska cjelina. Zgrada je projektirana kroz 4 etaže: podrum, prizemlje, kat i penthouse. Sastoji se od 3 stambene jedinice, pri čemu svaki stan zauzima zasebnu etažu,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 1.265.476 €, 331,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr