• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja barem 150 m2 suteren - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja barem 150 m2 suteren - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja barem 150 m2 suteren

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja barem 150 m2 suteren" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 1.563 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 110000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 160,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 280.000 €
29.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća se nalazi na jednoj od traženijih lokacija u gradu zbog blizine svih važnih sadržaja; škola, vrtić, sportski sadržaji, trgovine, blizina centra grada Kuća je podjeljena na dvije etaže te svaka etaža ima jedan stan: prizemlje i suteren, koji mogu biti i povezani. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo Vam ekskluzivni i luksuzni peterosobni penthouse smješten u samom srcu barokne jezgre Varaždina. Uz prostranu terasu i prozore koji nude romantičan pogled na povijesne znamenitosti grada, ovaj penthouse pruža jedinstvenu priliku za život u luksuzu s izuzetnom lokacijom.....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja barem 150 m2 suteren'
420.000 €
420.000 €
189.990 €
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 160,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 298.000 €
15.02.2026 - 280.000 €
29.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na iznimno atraktivnoj i traženoj lokaciji, koja svojom funkcionalnošću i rasporedom nudi brojne mogućnosti korištenja, kako za ugodan obiteljski život, tako i kao odlična investicija. Kuća je razvedena na dvije etaže i sastoji se od dva odvojena stambena prostora....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 170.000 €, 162,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća dvojnica ukupne stambene površine 162 m2; kojoj pripada garaža površine 14 m2 te spremište 8 m2. Dvorište je ukupne površine 165 m2 (koje je u zajedničkom korištenju). Odlična lokacija; u blizini IV osnovne škole Varaždin. Sastoji se od suterena, visokog prizemlja te potkrovlja;....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 99.900 €, 147,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća dvojnica ukupne stambene površine 147 m2; kojoj pripada garaža površine 11 m2 te spremište 12 m2. Dvorište je ukupne površine 165 m2 (koje je u zajedničkom korištenju). Odlična lokacija; u blizini IV osnovne škole Varaždin. Sastoji se od suterena, visokog prizemlja te potkrovlja;....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

SAMOSTOJEĆA KUĆA ZNAČAJNOG HRVATSKOG ARHITEKTA PLANIĆA (NIJE ZAŠTIĆENO KULTURNO DOBRO), VARAŽDIN, ODLIČNA LOKACIJA Ovu kuću projektirao je jedan od najznačajnijih modernih hrvatskih arhitekata 20. stoljeća Stjepan Planić. Njegove kuće karakteriziraju fasade od pune crvene cigle s....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 145.000 €, 180,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE MEN-ARS d.o.o.!! BEZ POSREDNIČKE NAKNADE ZA KUPCE ! PRODAJE SE SAMOSTOJEĆA KUĆA ? ODLIČNA LOKACIJA, VARAŽDIN, BLIZINA VI. OSNOVNE ŠKOLE Na prodaju je samostojeća visoka prizemnica smještena na jednoj od traženijih lokacija u Varaždinu, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 420.000 €, 181,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA NA PRODAJU - BLIZINA VI. OSNOVNE ŠKOLE! BEZ POSREDNIČKE PROVIZIJE ZA KUPCE! Prodaje se novouređena kuća površine 181 m2, na parceli površine 402 m2. Kuća se nalazi u mirnom i poželjnom kvartu, u neposrednoj blizini 6. osnovne škole i svih važnih sadržaja. Kuća je dovršena 2025.....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 200.000 €, 212,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.indomio.hr

Djeomice renovirana obiteljska kuća na odličnoj, mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja u Varaždinu. Ima sve dozvole (uporabna, građevinska, čisto vlasništvo bez tereta) za dobivanje kredita. Dobar krov, nova pvc stolarija, ostaje samo za urediti fasada, od namještaja imamo....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 309.500 €, 138,82 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Varaždinu površine 91,07 m2 u kvalitetnoj, modernoj urbanoj vili od 5 stanova sa dizalom. - stan na 2. KATU višeobiteljske zgrade sa 5 stanova, - zgrada se nalazi u mirnom i vrlo atraktivnom dijelu Varaždina, zapadni dio grada, - blizu svih važnih sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 550.000 €, 138,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? ATRAKTIVNA LOKACIJA U CENTRU VARAŽDINA S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM I GLAVNIM PROJEKTOM Moderna urbana zgrada s 6 stambenih jedinica Zagrebačka ulica, Varaždin Na prodaju je postojeća kuća sa zemljištem ukupne površine 582 m2 (kuća 138 m2 + dvorište 444 m2), smještena u jednoj....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 550.000 €, 138,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 375.000 €, 230,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Varaždin, Centar, u prizemlju se nalazi elegantan ulazni hodnik s izravnom komunikacijom prema garaži, čime je osigurana maksimalna funkcionalnost i udobnost svakodnevnog života, kao i profinjeno uređen gostinjski toalet.Prvi kat koncipiran je kao open space dnevni prostor u kojem....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 375.000 €, 230,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 420.000 €, 250,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k821) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.07.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA SU NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 320.000 €, 260,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k711) EUROESTATE isključivo posredovanje. KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 320.000 €, 260,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k711) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU DO 01.03.2027. GODINE SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! Pravila nagradne igre dostupna su na sljedećem linku: euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 195.000 €, 286,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k784) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 580.000 €, 288,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U užem centru baroknog grada Varaždina prodaje se vila okružena prekrasnim zelenilom koja je nedavno renovirana. Vila se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja. Sve tri etaže uređene su kao stambeni prostori, s time da suteren i prva etaža funkcioniraju kao jedna cjelina koja....

 
 
 
 
-31%

Promjena cijene sa 290.200 € na 200.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 200.000 €, 290,20 m2 cca 690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 290.200 €
05.04.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! Nekretnina nije u sustavu PDV-a. Prostor bivšeg fitness centra u podrumu poslovne zgrade, površine 290,20 m2. OSNOVNE INFORMACIJE Poslovni prostor u suterenu zgrade. ? Predmetna nekretnina nalazi se u samom središtu....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 260.000 €, 309,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća katnica sa dvije odvojene stambene jedinice tlocrtne površine 141 m2; smještene na zemljištu ukupne površine 360 m2; odlična lokacija u blizini IV osnovne škole u Varaždinu. Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja te potkrovlja. Etaže su odvojene ulazima i brojilima te....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 320.000 €, 323,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na izuzetnoj lokaciji u Varaždinu, u neposrednoj blizini IV. osnovne škole, prodaje se prostrana obiteljska kuća koja nudi iznimnu fleksibilnost i funkcionalnost, idealna za veću obitelj ili kao investicija za odvojene stambene jedinice. Kuća se prostire na četiri etaže ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 380.000 €, 342,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - MEN-ARS d.o.o. OBITELJSKA KUĆA NA ODLIČNOJ LOKACIJI ? BLIZINA VI. OSNOVNE ŠKOLE, TRGOVINA, POŠTE I OSTALIH VAŽNIH SADRŽAJA Na prodaju je prostrana obiteljska kuća smještena na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Ova nekretnina predstavlja idealan odabir....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 599.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se urbana vila izgrađena 2004 godine u elitnom naselju grada Varaždina, u ulici nasuprot kampusa Sveučilišta Sjever. Trenutno najpoželjnija lokacija u gradu u blizini svih sadržaja i centra grada do kojeg se dolazi laganom šetnjom od 10-ak minuta. Idealna lokacija za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 450.000 €, 540,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE ? MEN-ARS d.o.o. PRODAJE SE KUĆA AUTENTIČNOG STILA ? RIJETKOST NA TRŽIŠTU! Jedna od najtraženijih lokacija u gradu! U mirnom i atraktivnom dijelu grada, prodaje se kuća starije gradnje s izuzetnim potencijalom. Stil objekta je srednjoeuropski funkcionalizam,....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 108.000 €, 3000,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prilika za investitore! U neposrednoj blizini višestambenog kompleksa u Grabanicama na prodaju je ovo građevinsko zemljište od 3000m2. Zemljište se nalazi u mješovitoj zoni te je dozvoljena gradnja višestambene građevine visine do podrum, suteren, prizemlje, 2 kata i potkrovlje ili....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 235.000 € na 213.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, VARAŽDIN, 213.000 €, 798,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 235.000 €
01.03.2026 - 213.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

NOVA CIJENA-"PRILIKA", VARAŽDIN . Vrhunsko građevinsko zemljište s izvedbenim projektom i pravomoćnom građevinskom dozvolom. Zemljište s građevinskom dozvolom, izvedbenim projektima i plaćenom komunalnom naknadom. ZAGREB, KRALJEVEC, STAMBENI PROJEKT S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM, NOVO U....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 25.000 €, 978,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2026.,

www.indomio.hr

KUPAC NE PLAĆA POSREDNIČKU PROVIZIJU. Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 978 m2 u Margečanu kraj Ivanca. - širina čestice uz cestu je 26 m, - duljina desne strane međe je 33 m, - duljina lijeve strana međe je 38 m, - mogućnosti gradnje: obiteljska kuća sa 2 stana, višestambena....

 
 
 
  Apartman, VARAŽDIN, 550.000 €, 582,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z848) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 550.000 €, 582,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 235.000 € na 213.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 213.000 €, 798,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 235.000 €
28.02.2026 - 213.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr