• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja 2.kat Zadnjih 14 dana - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja 2.kat Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja 2.kat Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja 2.kat zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.613 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 146.125 €, 41,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je moderan dvosoban stan, smješten na drugom katu kvalitetne novogradnje s liftom, ukupne površine 52,50 m i neto korisne površine 41,75 m. Riječ je o projektu čiji početak gradnje je planiran za veljaču 2026. godine, a stan se prodaje po principu ključ u ruke, što budućem....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 412.825 €, 117,95 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA!!! ZGRADA U IZGRADNJI SA UKUPNO 9 STANOVA + PARKIRNA MJESTA Predviđeni početak radova je 02/2026, te završetak zgrade 7/2027. Opremljenost stana po principu ?ključ u ruke? i to: toplinska fasadna ovojnica u debljini 15 cm (veći dio izveden kao klasična etics fasada), stubište....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 146.125 €, 41,75 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan dvosoban stan, smješten na drugom katu kvalitetne novogradnje s liftom, ukupne površine 52,50 m² i neto korisne površine 41,75 m². Riječ je o projektu čiji početak gradnje je planiran za veljaču 2026. godine, a stan se prodaje po principu ?ključ u ruke?, što budućem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja 2.kat zadnjih 14 dana'
208.600 €
208.600 €
806.142 €
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 377.897 €, 92,17 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

JEDINSTVENA LOKACIJA CENTAR GRADA VARAŽDINA!! Zgrada u rekonstrukciji u samom centru grada!! Stambeno poslovna zgrada koja se sastoji od prizemlja i četiri kata. U prizemlju će se nalaziti vrhunski poslovni prostori a na katovima vrhunski moderno opremljeni stanovi u blizini svega....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 768.950 €, 219,70 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA!!! ZGRADA U IZGRADNJI SA UKUPNO 9 STANOVA + PARKIRNA MJESTA Predviđeni početak radova je 02/2026, te završetak zgrade 7/2027. Opremljenost stana po principu ?ključ u ruke? i to: toplinska fasadna ovojnica u debljini 20 cm (veći dio izveden kao klasična etics fasada), dizalo....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 399.350 €, 114,10 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 196,62 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni stan na Kapucinskom trgu Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu ? Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more