• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja 180 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja 180 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja 180 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja 180 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 1.766 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VARAŽDIN, 420.000 €, 181,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, VARAŽDIN ŠIRI CENTAR , KUĆA PRIZEMNICA, NOVOGRADNJA, POVRŠINA 181 m2. Kuća na odličnoj lokaciji u Varaždinu u blizini 6. osnovne škole. Potpuno novo uređena, upravo dovršena i nikada korištena. Konceptualno zamišljen život open space koncepta u prizemlju, na jednoj etaži....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 145.000 €, 180,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE MEN-ARS d.o.o.!! BEZ POSREDNIČKE NAKNADE ZA KUPCE ! PRODAJE SE SAMOSTOJEĆA KUĆA ? ODLIČNA LOKACIJA, VARAŽDIN, BLIZINA VI. OSNOVNE ŠKOLE Na prodaju je samostojeća visoka prizemnica smještena na jednoj od traženijih lokacija u Varaždinu, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 500.000 €, 185,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

IDEALNA INVESTICIJA KUĆA U VARAŽDINU!!! Kuća u nizu površine 185 m² s okućnicom od 177 m² nudi izniman životni prostor raspoređen u 10 soba. Sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum - jedna prostorija Prizemlje - garaža, hodnik, wc, kupaonica (tuš), spavaća soba, kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja 180 m2 zadnjih 14 dana'
170.000 €
290.000 €
290.000 €
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 230.000 €, 187,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor - radiona, sveukupne površine 187 m2, na parceli od 710 m2. Sastoji se od dvije veće prostorije svaka po 60 m2, te jedna manja 40 m2, sanitarni čvor. Priključci struja i voda. Papiri uredni 1/1. RAZGLED NEKRETNINE MOGUĆ JE PREMA DOGOVORU. KUPOPRODAJNA CIJENA....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMOSTOJEĆA KUĆA ZNAČAJNOG HRVATSKOG ARHITEKTA PLANIĆA (NIJE ZAŠTIĆENO KULTURNO DOBRO), VARAŽDIN, ODLIČNA LOKACIJA Ovu kuću projektirao je jedan od najznačajnijih modernih hrvatskih arhitekata 20. stoljeća Stjepan Planić. Njegove kuće karakteriziraju fasade od pune crvene cigle s....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 295.000 €, 190,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U strogom centru grada Varaždina prodaje se (moguć i zakup) dvoetažni ulični poslovni prostor površine 190 m2. Prostor je potpuno uređen za obavljanje bankarske ili slične djelatnosti. Useljivo odmah! RAZGLED NEKRETNINE MOGUĆ JE PREMA DOGOVORU. KUPOPRODAJNA CIJENA DOGOVARA SE IZRAVNO....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 250.000 €, 168,40 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nudimo na prodaju prostranu etažu kuće (visoko potkrovlje) brutto površine 168,4 m², dok je netto stambena površina 119,3 m². Etaža 2 - se sastoji od hodnika, prostora za posluživanje hrane, čajne kuhinje, te sedam soba sa kupoanicama (tuš). Odlična prilika za investitore ili prenamjenu....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 806.142 €, 196,62 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

JEDINSTVENA LOKACIJA CENTAR GRADA VARAŽDINA!! Zgrada u rekonstrukciji u samom centru grada!! Stambeno poslovna zgrada koja se sastoji od prizemlja i četiri kata. U prizemlju će se nalaziti vrhunski poslovni prostori a na katovima vrhunski moderno opremljeni stanovi u blizini svega....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 196,62 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni stan na Kapucinskom trgu Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu ? Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more