• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja 150 m2 što skuplje sam - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja 150 m2 što skuplje sam - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja 150 m2 što skuplje samostojeća

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja 150 m2 što skuplje samostojeća" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.138 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 164,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! Prostrana kuća površine 164 m smještena na mirnoj i prostranoj parceli ukupne veličine 949 m. Osim glavne kuće, na imanju se nalaze i dvije pomoćne zgrade jedna površine 124 m, druga 90 m idealne za razne namjene poput gospodarskih aktivnosti, radionice....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 550.000 €, 138,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.c21.hr

PRODAJA ? ATRAKTIVNA LOKACIJA U CENTRU VARAŽDINA S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM I GLAVNIM PROJEKTOM Moderna urbana zgrada s 6 stambenih jedinica Zagrebačka ulica, Varaždin Na prodaju je postojeća kuća sa zemljištem ukupne površine 582 m2 (kuća 138 m2 + dvorište 444 m2), smještena u jednoj....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 550.000 €, 138,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Postoje zemljišta na kojima tek počinje priča. A postoje projekti na kojima je priča već napisana, dozvole izdane, a gradnja spremna za nastavak. U Varaždinu nalazi se upravo takva prilika. Nekretnina ukupne površine 582 m (kuća 138 m + dvorište 444 m) u širem centru grada, s projektom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja 150 m2 što skuplje samostojeća'
260.000 €
270.000 €
400.000 €
  Kuća, VARAŽDIN, 550.000 €, 138,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.indomio.hr

Lokacija, lokacija, lokacija! Zlatno pravilo svih traženih nekretnina! Ovdje je upravo ta stavka jedna od ključnih jer je ova nekretnina u srcu grada. Zemljište je površine 582 m2 sa kućom od 138 m2 koja ima postojeću uporabnu dozvolu, ali i prema starom GUP-u dobiven projekat po....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 409.000 €, 149,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, VARAŽDIN CENTAR, OBITELJSKA KUĆA, POVRŠINA 149m2 Kuća se nalazi na jednoj od traženijih lokacija u neposredoj blizini samog centra grada. Sastoji se od velikog otvorenog prostora u kojem se nalazi blagovaona, dnevni boravak i kuhinja, 2 spavaće sobe, kupaonica i toalet. Gornja....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 371.100 €, 151,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Varaždin, Texas stambena jedinica koja se nalazi u sklopu 6 kuća u nizu NKP 123,70 m² s vlastitim vrtom i dva parkirna mjesta.Prizemlje sadrži dnevni boravak spojen s blagovaonicom, kuhinju, hodnik, odvojeni wc, spremište ispod stubište, a iz dnevnog dijela izlazi se na terasu i vrt.....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 341.730 €, 140,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.crozilla.com

Varaždin, Texas stambena jedinica koja se nalazi u sklopu 6 kuća u nizu NKP 113,91m² s vlastitim vrtom i dva parkirna mjesta.Prizemlje sadrži dnevni boravak spojen s blagovaonicom, kuhinju, hodnik, odvojeni wc, spremište ispod stubište, a iz dnevnog dijela izlazi se na terasu i vrt.....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 300.000 €, 144,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

DVOJNI OBJEKT. DVIJE KUĆE U CENTRU VARAŽDINA ZA ADAPTACIJU. ODLIČNA LOKACIJA. Vrhunski osmišljena i sagrađena kuća u solidnom stanju. U centru grada sa velikom zelenom zonom, garažom i poslovnim prostorom s posebnim ulazom s ulične strane. Open space koncept dnevnog boravka s otvorenim....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 300.000 €, 142,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

DVOJNI OBJEKT. 2 SPOJENE KUĆE U CENTRU VARAŽDINA ZA ADAPTACIJU. ODLIČNA LOKACIJA. Ova je djelomično renovirana, promijenjena sva stolarija,ugrađena plastična. Vrhunski osmišljena i sagrađena kuća u solidnom stanju. U centru grada sa velikom zelenom zonom, garažom . Open space koncept....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 300.000 €, 137,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.indomio.hr

IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA KUĆA S ODOBRENIM PROJEKTOM ZA IZGRADNJU 5 STANOVA U CENTRU VARAŽDINA Prodaje se kuća s iznimnim investicijskim potencijalom u užem centru grada Varaždina, idealna za investitore ili developere koji traže projekt s već odobrenom dokumentacijom i mogućnošću....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 300.000 €, 137,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Varaždin, Centar prodaje se povijesna kuća s velikim investicijskim potencijalom i odobrenim projektom za izgradnju pet stambenih jedinica (dvije u prizemlju i tri na katu).Za projekt su već pribavljeni građevinska dozvola i konzervatorsko odobrenje, što znatno skraćuje proces realizacije.Kuća....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 153,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA KUĆE ? VARAŽDIN, CENTAR (DVORIŠNA KUĆA, MIRNA LOKACIJA) Na prodaju dvorišna kuća površine 150 m2, smještena u centru Varaždina, na odličnoj i mirnoj lokaciji, svega 200 m od II. osnovne škole i 500 m od pješačke zone. Kuća je potpuno namještena i spremna za useljenje, idealna....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 280.000 €, 144,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.c21.hr

Varaždin ? Banfica | Samostojeća prizemnica 144 m2 + okućnica 1.818 m2 | Svi priključci | Uporabna dozvola Prava vrijednost ove nekretnine nije ono što stoji ? nego ono što može nastati. Samostojeća prizemnica od 144 m2 na Banfici u Varaždinu dolazi s okućnicom od 1.818 m2 koja na....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 280.000 €, 144,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k898) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. DO 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 280.000 €, 144,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s velikim potencijalom na izuzetno traženoj lokaciji u Varaždinu (Banfica)! Na prostranom zemljištu od čak 1.818 m2 smještena je postojeća kuća površine 144 m2, idealna za renovaciju ili gradnju novog doma po vlastitim željama. Lokacija nudi savršenu kombinaciju mira....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 160,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 298.000 €
15.02.2026 - 280.000 €
29.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na iznimno atraktivnoj i traženoj lokaciji, koja svojom funkcionalnošću i rasporedom nudi brojne mogućnosti korištenja, kako za ugodan obiteljski život, tako i kao odlična investicija. Kuća je razvedena na dvije etaže i sastoji se od dva odvojena stambena prostora....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 160,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 280.000 €
29.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća se nalazi na jednoj od traženijih lokacija u gradu zbog blizine svih važnih sadržaja; škola, vrtić, sportski sadržaji, trgovine, blizina centra grada Kuća je podjeljena na dvije etaže te svaka etaža ima jedan stan: prizemlje i suteren, koji mogu biti i povezani. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 220.000 €, 160,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k183) Prodaje se starija kuća površine 160 m2 na parceli površine 552 m2 u centru Varaždina. - oko 300 metara od gradskog korza udaljena - kuća ima sve priključke - za adaptaciju ili rušenje i gradnju novog objekta - uredno vlasništvo bez zapreka....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 160.000 €, 150,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, KUĆA, 88M2, VARAŽDIN Prodaje se kuća površine 88 m2 na zemljištu površine 450 m2. Kuća je građena u stilu visokog prizemlja te se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a za goste, kupaonice, kuhinje, smočnice te tri sobe. Uz kuću nalazi se i garaža te podrum s ulaznim dijelom i....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 155.000 €, 150,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k731) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU DO 01.03.2027. GODINE SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! Pravila nagradne igre dostupna su na sljedećem linku: euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 129.900 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća za rušenje i gradnju nove sa projektom Tekst pisao vlasnik! Prodaje se kuća prizemnica starije gradnje za rušenje sa novim Glavnim projektom. Kuća se nalazi nadomak centra grada Varaždina, kvart Banfica i staro sajmište. Kuća ima uporabnu dozvolu iz 1960-e i novu Građevinsku....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!