• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja 110 m2 što manje balko - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja 110 m2 što manje balko - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja 110 m2 što manje balkon

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja 110 m2 što manje balkon" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 2.962 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, Centar, 450.000 €, 99,78 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.c21.hr

Prodaje se renovirani 5-sobni stan na prvom katu u strogom centru baroknog Varaždina Stan se prodaje potpuno namješten , kao na fotografijama, te je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Osnovne informacije: Ukupna površina: 99,78 m2 4 spavaće sobe Prostrani dnevni boravak s....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 450.000 €, 99,78 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samom srcu baroknog Varaždina, svega nekoliko koraka od korza, Stančićevog trga i Starog grada, nalazi se stan koji spaja ono što se rijetko nađe na jednoj lokaciji ? prostor, stil i spremnost za život bez dodatnih ulaganja. Na prodaju je krasno renovirani stan površine 99,78 m²,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 450.000 €, 99,78 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Varaždin, Centar, namješten stan koji zrači toplinom nalazi se svega nekoliko koraka od svih ključnih sadržaja.Stan je kompletno opremljen kvalitetnim materijalima i prodaje se potpuno namješten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Raspored i sadržaj:četiri spavaće sobeprostrani....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine varaždin prodaja 110 m2 što manje balkon'
250.000 €
250.000 €
450.000 €
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 450.000 €, 99,78 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s844) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 306.830 €, 100,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Koprivnička, NOVOGRADNJA, četverosoban stan neto površine 100,60 m².Stan se nalazi u prvom katu, a sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u open space konceptu s izlazom na balkon, hodnika, tri spavaće sobe, kupaonice i zasebnog WC-a.Grijanje je riješeno putem....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 306.525 €, 100,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Varaždina gradi se manji projekt s dvije moderne zgrade i ukupno samo 8 stanova. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji s naglaskom na komfor, energetsku učinkovitost i dugoročno ugodan životni prostor. Trenutno je u tijeku pretprodaja, što znači povoljniju cijenu po kvadratu....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 306.830 €, 100,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 450.000 €, 100,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 450.000 €, 100,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.525 €, 100,50 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi su stanovi u kvalitetnoj novogradnji, projektirani s naglaskom na funkcionalan raspored, suvremene sustave grijanja i visok standard opreme. Projekt je namijenjen kupcima koji traže mirnu stambenu zgradu manjeg obujma, bez prenapučenosti i kompromisa u izvedbi. Rasporedi....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 306.525 €, 100,50 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNA MODERNA NOVOGRADNJA - ZGRADA U IZGRADNJI!!! PRETPRODAJA!! Moderan stan u centru Varaždina ? spoj kvalitete, udobnosti i vrhunske lokacije Zgrada se nalazi u samom centru Varaždina, na samo 5 minuta hoda do povijesne jezgre grada te jednako toliko do trgovačkog centra, vrtića....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 306.830 €, 100,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 299.000 € na 319.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 319.000 €, 107,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 299.000 €
06.05.2026 - 319.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Samo u Dogma nekretninama ! Na prodaju je jedinstven, prostran i moderno uređen dvoetažni stan površine 107,30 m, smješten u samom srcu grada, svega pet minuta hoda od Korza. Riječ je o nekretnini koja spaja praktičnost, udobnost i atraktivnu lokaciju, a posebnost joj je ulaz na obje....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 142.520 €, 109,50 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s612) EUROESTATE isključivo posredovanje KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 246.325 €, 110,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRETPRODAJA NOVOGRADNJA!!! Stambena zgrada sa 3 stana, blizina grada, Dravske park šume, nalazi se u slijepoj mirnoj ulici. Zgrada najviši energetski razred A+, sastoji se od 3 stana. Svi stanovi imaju parkirno mjesto, a stan u prizemlju i garažu. STAN S2 1. kat: Četverosobni stan....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 335.820 €, 111,94 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderna kuća u nizu ? idealna za obiteljski život i udobno stanovanje prema vlastitim željama, u blizini svih sadržaja (vrtića, škole, trgovina, ambulanti, ljekarna i ostalog). Pozivamo vas da istražite ovu elegantnu i suvremeno dizajniranu kuću u nizu, smještenu u mirnom....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 294.000 €, 113,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (s812) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 341.730 € na 353.121 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VARAŽDIN, 353.121 €, 113,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 341.730 €
25.04.2026 - 353.121 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja u mirnom okruženju ? funkcionalna kuća u nizu s vrtom U prodaji je moderna stambena jedinica smještena u nizu od ukupno šest kuća, idealna za miran obiteljski život. Lokacija je tiha i ugodna, a istovremeno nudi brzu dostupnost svim bitnim sadržajima ? u blizini se nalaze....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 341.730 €, 113,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

VARAŽDIN - Mirna lokacija i moderan dizajn kuća u nizu s privatnim vrtom Predstavljamo vam suvremeno projektiranu novogradnju smještenu na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Varaždinu, idealnoj za obiteljski život. U neposrednoj blizini nalaze se svi sadržaji potrebni za kvalitetan i praktičan....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 294.000 €, 113,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 341.730 €, 113,91 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo Vam modernu kuću u nizu- katnicu, ukupne bruto površine 140,42 m2, a neto obračunske dimenzije 113,91m2, smještenu u mirnom i obiteljskom dijelu Varaždina, blizu IV. i V. osnovne škole, vrtića i trgovačkih sadržaja. Ključne značajke: Veličina i raspored: - Prizemlje:....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 341.730 €, 114,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k686) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 399.350 €, 114,10 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA!!! ZGRADA U IZGRADNJI SA UKUPNO 9 STANOVA + PARKIRNA MJESTA Predviđeni početak radova je 02/2026, te završetak zgrade 7/2027. Opremljenost stana po principu ?ključ u ruke? i to: toplinska fasadna ovojnica u debljini 15 cm (veći dio izveden kao klasična etics fasada), stubište....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 278.326 € na 292.975 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VARAŽDIN, 292.975 €, 117,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 318.250 €
01.12.2025 - 278.326 €
10.04.2026 - 292.975 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam ekskluzivnu novogradnju u mirnom dijelu Hrašćice kraj Varaždina! Ova moderna stambena zgrada sastoji se od šest prostranih stanova, svaki s promišljenim rasporedom prostorija, vlastitim parkiralištem i pripadajućim vrtom. LOKACIJA: Stanovi se nalaze u novoizgrađenom....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 412.825 €, 117,95 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 250.000 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Stambeni prostor na odličnoj i vrlo frekventnoj lokaciji sa više mogućnosti namjene, osobito pogodan za pansion, uredski prostor, stambeno-poslovnu kombinaciju ili uređenje u 2-3 zasebna stana za najam! Zaseban ulaz sa osiguranim parkirnim prostorom za 4 vozila. Prostor je izgrađen....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 250.000 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Centar, sedmerosoban stan (etaža kuće) u potkrovlju, stvarne površine 168,4 m².Stan se sastoji od hodnika, prostora za posluživanje hrane, čajne kuhinje te sedam soba, svaka s vlastitom kupaonicom (tuš) korisne površine 110,70 m².Nekretnina je pogodna za investiciju (najam,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 250.000 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 123.000 €, 120,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k750) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!