• GoHome Professional
nekretnine varaždin prodaja što manje - GoHome
  • nekretnine varaždin prodaja što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine varaždin prodaja što manje

  • Za upit "nekretnine varaždin prodaja što manje" pronađeno 1 727 nekretnina - prosječna cijena 1.915 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • terasa
    • 1.kat
    • moderan
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 215.000 € na 192.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, Centar, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 215.000 €
22.05.2026 - 192.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Renovirana dvojna kuća katnica površine 120 m2 sa dvorištem i terasom u blizini centra u Varaždinu. ODLIČNA PRILIKA ZA INVESTITORE I IZNAJMLJIVAČE!!! - locirana u blizini centra grada, - kuća je klasične gradnje, građena opekom i armiranim betonom, - pogodna za stanovanje ili za iznajmljivanje,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE renovirana dvojna kuća katnica površine 120 m2 sa dvorištem i terasom u Varaždinu. - locirana u blizini centra grada, - kuća je klasične gradnje, građena opekom i armiranim betonom, - pogodna za stanovanje ili za iznajmljivanje, - kuću čine dvije podrumske prostorije, visoko....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 252.225 €, 120,20 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRETPRODAJA NOVOGRADNJA!!! Stambena zgrada sa 3 stana, blizina grada, Dravske park šume, nalazi se u slijepoj mirnoj ulici. Zgrada najviši energetski razred A+, sastoji se od 3 stana. Svi stanovi imaju parkirno mjesto, a stan u prizemlju i garažu. STAN S1 u prizemlju: Trosoban stan....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 306.000 €, 121,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja stana ? Novogradnja, Varaždin Izvrsna prilika za obiteljski život u mirnom okruženju Stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u Varaždinu Na prodaju je moderan i prostran stan smješten u širem centru Varaždina, idealan za obiteljski život! Stan se nalazi na prvom katu manje....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 306.000 €, 121,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (s811) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.000 €, 121,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 306.000 €, 121,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji! Na prodaju je moderan stan u novogradnji smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno četiri stana, u širem centru Varaždina. Ova nekretnina idealna je za obitelj koja traži mir, udobnost i praktičnost života u blizini svih bitnih....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 219.000 €, 121,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se veliki 3-soban stan od 121 m2, koji se sastoji od hodnik sa 10,10 m2, dnevi boravak sa 15,70 m2, soba I sa 16,05 m2, soba II sa 11,50 m2, kuhinja sa 7,40 m2, kupaonica sa 9,75 m2, loggia sa 39,50 m2, wc sa1,95 m2, parkirališno mjeso sa 7,50 m2 i spremište sa 2,20 m2, svi....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, Centar, 364.650 €, 121,55 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderna kuća u nizu ? kvalitetno obiteljsko stanovanje u mirnom susjedstvu! Predstavljamo vam novogradnju u nizu, idealnu za obitelji koje traže spoj funkcionalnosti, udobnosti i suvremenog dizajna. Nekretnina se nalazi u mirnom i uređenom kvartu, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 364.650 €, 121,55 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo Vam modernu kuću u nizu- katnicu, ukupne bruto površine 151,39 m2, a neto obračunske površine 121,55 m2, smještenu u mirnom i obiteljskom dijelu Varaždina, blizu IV. i V. osnovne škole, vrtića i trgovačkih sadržaja. Ključne značajke: Veličina i raspored: - Prizemlje:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 421-430 (od ukupno 433)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine