• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eura porasla cijena kvalitetan što skuplje

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eura porasla cijena kvalitetan što skuplje" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.923 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 204.203 € na 216.385 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 216.385 €, 58,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 204.203 €
11.04.2026 - 216.385 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju stan u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato. Lokacija osigurava mirno okruženje idealno za obiteljski život, uz dobru prometnu povezanost te blizinu svih važnih sadržaja (škole, vrtići, trgovine, javni prijevoz). Izvrsna prilika za miran i kvalitetan život u....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 289.500 € na 299.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 62,66 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.01.2026 - 285.000 €
04.04.2026 - 289.500 €
28.04.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Vlasnik prodaje kvalitetan prostrani 2-soban stan s velikim potencijalom. Zgradu je 1994. godine izgradila Industrogradnja i ima dizala. Nalazi se u blizini trešnjevčke tržnice i Savske ceste. Stan je smješten na četvrtom od ukupno šest katova, ima pogled prema parku koji se nalazi....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 245.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Borovje, 245.000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.03.2026 - 240.000 €
29.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostrani dvosobni stan površine 62 m2, smješten na drugom katu zgrade s ukupno pet katova, u mirnom i atraktivnom naselju Peščenica - Žitnjak, Borovje. Stan je izgrađen 2010. godine i nalazi se u dobro održavanoj zgradi s liftom, što dodatno olakšava svakodnevni život.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eura porasla cijena kvalitetan što skuplje'
213.666 €
213.666 €
 
+5%

Promjena cijene sa 227.012 € na 238.960 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 238.960 €, 59,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 227.012 €
13.05.2026 - 238.960 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Tel.: +385 95 855 9812 management@bestcroatianproperties.com Ovaj funkcionalan i svijetao dvosoban stan s vrtom od 59,74 m2 (oznake D-101) nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Po ulazu zgrade gdje se stan nalazi ima pet stambenih jedinica, što samo stanovanje čini ugodnim i obiteljski....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 222.452 € na 234.160 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 234.160 €, 58,54 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 199.036 €
02.08.2025 - 210.744 €
13.10.2025 - 222.452 €
08.05.2026 - 234.160 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan F 101 Stan 1SB+DB sa vrtom u prizemlju zgrade 58,31m2. Dvostrano orijentiran sjevero-zapad/jugoistok. Veličina vrta 13,92m2 i terase 7,74m2 . Armirano betonska konstrukcija Individualne dizalice topline Elegantna PVC stolarija u crnoj boji Elektrooprema visoke kvalitete Sva ulazna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja