• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eura porasla cijena što jeftinije dvorište

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eura porasla cijena što jeftinije dvorište" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.513 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 200.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dugave, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 200.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

*** ZA DIREKTNE INFORMACIJE 0989780294 *** U ponudi je uredan i lijepo osvježen stan smješten u mirnom dijelu Sloboštine, na lokaciji koja pruža odličnu ravnotežu između ugodnog stanovanja i blizine svih važnih sadržaja. U neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škola, vrtić i ostale....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 125.000 € na 127.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Trnje, 127.000 €, 57,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 125.000 €
18.05.2026 - 127.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, TRNJE, KRUGE, 57 m2 Prodaje se dvojna kuća površine 57 m2. Kuća je građena 1960-ih. godina. Nalazi se na parceli površine 130 m2, od kojih je tlocrtno površine 61 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s blagovaonicom....

 
 
 
 
+26%

Promjena cijene sa 135.000 € na 170.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 170.000 €, 55,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 135.000 €
18.04.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s zemljištem u Gračanima, 626 m2. Na atraktivnoj lokaciji na Gračanskoj cesti prodaje se kuća površine 55 m² na zemljištu od 626 m², pogodna za rušenje i izgradnju novog objekta po vašim željama. Detalji nekretnine: ? Kuća: 55 m² (za rušenje) ? Zemljište: 626 m² (dvorište....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eura porasla cijena što jeftinije dvorište'
212.000 €
212.000 €
280.000 €
 
+5%

Promjena cijene sa 195.000 € na 205.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 205.000 €, 60,62 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.09.2025 - 220.000 €
21.09.2025 - 200.000 €
24.09.2025 - 185.000 €
17.10.2025 - 195.000 €
22.04.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Medvedgradskoj ulici dvosoban komforan stan u viskom prizemlju u zgradi dvokatnici ODLIČNA LOKACIJA Zelena naljepnica Orijentacija Istok -Zapad Etaznoplinsko grijanje -fasadni bojler 2003 mijenjane instalacije Strujne, vodne Pripadajuća šupa u podrumu Visina stropa....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 245.000 € na 250.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 59,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.05.2026 - 245.000 €
14.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Donjem gradu kod Šubićeve ? blizina Kvaternikovog placa stambene površine 59 m2 na 1. katu stambene zgrade od sveukupno 4 kata. Stan se sastoji od: -ulaznog prostora, -2 sobe -kuhinja i blagovaonica -kupaonica -toalet -balkon ( orijentiran prema dvorišty) Ostava....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 289.500 € na 299.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 62,66 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.01.2026 - 285.000 €
04.04.2026 - 289.500 €
28.04.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Vlasnik prodaje kvalitetan prostrani 2-soban stan s velikim potencijalom. Zgradu je 1994. godine izgradila Industrogradnja i ima dizala. Nalazi se u blizini trešnjevčke tržnice i Savske ceste. Stan je smješten na četvrtom od ukupno šest katova, ima pogled prema parku koji se nalazi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!