• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eura pala cijena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eura pala cijena zadnjih 7 dana" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.905 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • namješten
    • tržnica
    • adaptiran
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 465 120 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 235.000 € na 229.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dugave, 229.000 €, 56,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 260.000 €
10.04.2026 - 235.000 €
17.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stana ? Zagreb, Dugave Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan u zagrebačkom naselju Dugave, smješten na 6. katu zgrade s liftom, ukupne površine 56,23 m². Stan se odlikuje lijepim, otvorenim pogledom te odličnim rasporedom prostorija. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 315.000 € na 298.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 298.000 €, 63,68 m2 cca 4680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 315.000 €
15.05.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Bučarova ulica, dvosoban stan površine 64 m² Prodaje se funkcionalan i održavan stan ukupne površine 64 m², smješten na drugom katu stambene zgrade u Bučarovoj ulici. Stan se sastoji od tri odvojene prostorije; kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe i dnevnog boravka. Uz to,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 290.000 €, 64,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 300.000 €
18.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

VRAPČE CENTAR, Bolnička cesta. Stan na I katu stambenog objekta sa ukupno 8 stanova. Stambena površina iznosi 61,64 m2, a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje, kupaonice i dvije sobe, te pripadaka stanu S4: lođa površine 3,76 m2,spremište u podrumu površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 310000 eura pala cijena zadnjih 7 dana'
212.000 €
212.000 €
252.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 285.000 €
14.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje izravno vlasnik, bez agencija! Prodaje se obnovljeni četverosobni stan u neboderima Braće Domany, zapadne orijentacije, ukupne kvadrature 64,64 m2. Stan se sastoji od: kupaonice, wc-a, ulaznog hodnika spojenog s kuhinjom/blagovaonicom i dnevnom sobom, te 3 odvojene sobe, iz....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 294.525 € na 261.800 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 261.800 €, 65,45 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 315.000 €
05.05.2026 - 294.525 €
18.05.2026 - 261.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno adaptiran, djelomično namješten stan na drugom katu zgrade (betonske gradnje ) koja gleda na park. Stan je površine 65,45 m² i sastoji se od: ? dvije velike prostorije, u jednoj je napravljena garderoba ? hodnika s ugradbenim ormarima za kapute i cipele ? kuhinje....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 252.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 252.000 €, 56,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 270.000 €
15.05.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

3S STAN, PRODAJA, GORNJI GRAD, 56 M2 .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 271.000 €
14.02.2026 - 270.000 €
15.03.2026 - 259.000 €
16.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno lijepo uređen, moderan stan smješten u širem centru Zagreba, u traženoj urbanoj zoni u blizini Studentskog centra. Ova nekretnina savršeno spaja dizajn, funkcionalnost i privatnost, te predstavlja odličan izbor kako za ugodan gradski život, tako i za sigurnu....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 256.000 €
17.04.2026 - 240.000 €
20.04.2026 - 255.000 €
17.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je atraktivan 3-sobni stan netto korisne površine 62 m2, smješten na prvom katu petokatnice u središtu Trešnjevke - Sjever, Trešnjevka. Ova nekretnina predstavlja izvanrednu priliku za one koji traže kvalitetan stan u urbanom okruženju s izvrsnim prometnim povezivanjem i....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.500 € na 249.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 249.000 €, 61,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 265.000 €
11.05.2026 - 259.500 €
15.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, potpuno namješten stan u Buzinu ? 61 m² sa balkonom Prodaje se održavan i kvalitetno uređen stan u manjoj stambenoj zgradi (samo 8 stanova), građenoj 2006 godine, na odličnoj mikrolokaciji u Buzinu. Stan površine 61 m² (u što je uključena galerija od 6 m²) sastoji....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 256.000 €
18.04.2026 - 240.000 €
25.04.2026 - 255.000 €
14.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj funkcionalan stan na Trešnjevci. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU, 360 virtualnu šetnju i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA! Prodajemo trosoban stan od 52 m2 navedene površine....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 265.000 € na 245.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 280.000 €
17.04.2026 - 265.000 €
15.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan ukupne stambene površine 56,57 m2, smješten u visokom prizemlju novije kvalitetne stambene zgrade u Zagrebu, Radmanovačka ulica. (Kaićeve zgrade) Izuzetno svijetao, bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv! Stan se sastoji od ulaza, dnevnog....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 235.000 € na 229.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Dugave, 229.000 €, 56,23 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 260.000 €
08.04.2026 - 235.000 €
16.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 65,80 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 230.000 €
19.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ugodan dvosobni stan površine 65,80 m², smješten u mirnoj i kvalitetnoj stambenoj zgradi u samom središtu Gajnica. Zgrada je trenutno u procesu energetske obnove, što ovoj nekretnini daje dodatnu vrijednost kroz smanjene režijske troškove i dugoročnu energetsku učinkovitost.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 221.600 € na 209.990 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, 209.990 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 227.600 €
24.04.2026 - 221.600 €
15.05.2026 - 209.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na odličnoj lokaciji u Sesvetama u Bjelovarskoj ulici na broju 62 G prodaje se stan na prvom katu sjeverno -istočne orijentacije . Stan je u izgradnji te se očekuje završetak radova do 9 mj. a uporabna najdalje do 11 mj. Stan prodaje investitor s dugogodišnjim iskustvom u gradnji.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 206.000 € na 200.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Utrina, 200.000 €, 56,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 206.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se 2-sobni stan s mogučnosšću preinajke u 3-sobni, površine 56,13 m2 smješten na visokom prizemlju zgrade s ukupno devet katova, u mirnom dijelu naselja Utrina, Novi Zagreb - Istok. Ovaj stan odlikuje se praktičnom kvadraturom, što ga čini pogodnim izborom za parove, manje....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 190.000 € na 180.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.02.2026 - 237.000 €
28.02.2026 - 200.000 €
03.03.2026 - 220.000 €
28.03.2026 - 190.000 €
16.05.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se potpuno uređen trosoban stan na Trešnjevci Sjever. Promijenjena vanjska i unutarnja stolarija, postavljeni novi podovi i keramika, spušteni stropovi. Ugrađena LED rasvjeta. Grijanje i topla voda na Gradsku plinaru (kondenzacijski bojler Vaillant ? redovno servisiran). Stan....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 190.000 € na 180.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 220.000 €
29.03.2026 - 190.000 €
17.05.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje lijep 3 soban stan na 1. katu zgrade od 2 kata. Stan je izrazito svijetao zbog svoje dvostrane orijentacije. 2015.g. kompletno je uređen prilikom čega je promijenjena unutarnja i vanjska stolarija, uređeni podovi i zidovi, spušteni....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 197.890 € na 169.350 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Trnje, 169.350 €, 56,45 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.04.2026 - 197.890 €
15.05.2026 - 169.350 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju poslovni prostor površine 56,45 m² na atraktivnoj lokaciji u Veslačkoj ulici. Prostor se trenutno nalazi u roh-bau izvedbi, s planom uređenja prema modernim standardima. Osnovne informacije: - površina: 56,45 m² - visina stropova 3,20-3,30 m - stanje: roh-bau - pogodno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!