• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura tržnica terasa što jeftinije

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura tržnica terasa što jeftinije" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.864 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 120 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Botinec, 168.300 €, 61,20 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-1-61,20 m2, 3-sobni, nalazi se u prizemlju (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem 73,30m2 UKUPNA CIJENA: 201.575,00 EUR PLAĆANJE 40% po potpisu Predugovora, ostatak po fazama gradnje Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 171.360 €, 61,20 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-9-3-sobni stan, 61,20 m² (ULAZ 2, prizemlje) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 77,50m² UKUPNA CIJENA: 217.000,00 EUR ? PLAĆANJE 70% avansa, ostatak po etažiranju ? STAN S2-9-61,20 m2, 3-sobni, nalazi se u prizemlju (ULAZ 2) Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 186.660 €, 61,20 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-8 - 61,20 m2, 3-sobni, nalazi se u prizemlju (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 71,10 m² UKUPNA CIJENA: 216.855,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 - 9,75m2 6. sp.soba....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura tržnica terasa što jeftinije'
292.333 €
292.333 €
260.000 €
 
+3%

Promjena cijene sa 198.900 € na 205.020 € - 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 205.020 €, 61,20 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 198.900 €
29.11.2025 - 186.660 €
08.12.2025 - 198.900 €
19.02.2026 - 205.020 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-1 - 61,20 m2, 3-sobni, nalazi se u prizemlju (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 71,10 m² UKUPNA CIJENA: 238.185,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 - 9,75m2 6. sp.soba....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 300.000 €, 64,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 64 m2 na 4 katu zgrade sagrađene 2005. Stan ima prekrasan panoramski pogled, gleda prema istoku, na zelenu površinu te s terase prema Sljemenu. Sastoji se od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavače sobe, kupaonice s wc-om i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!