• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura tržnica što jeftinije pala cijena

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura tržnica što jeftinije pala cijena" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.046 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 120 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 217.260 € na 211.140 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 211.140 €, 61,20 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 211.140 €
08.12.2025 - 217.260 €
16.03.2026 - 211.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-10 - 61,20 m2, 3-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 67,20 m² UKUPNA CIJENA: 231.840,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 - 9,75m2 6.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.000 € na 230.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Volovčica, 230.000 €, 57,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 245.000 €
22.04.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

***MOLIM AGENCIJE DA NE ZOVU*** U prodaji je iznimno ugodan i funkcionalan stan na 1. katu manje, mirne stambene zgrade s ukupno 6 stanova. Vlasništvo je uredno, 1/1, bez tereta. Stan se ističe svojom izvrsnom orijentacijom ? sjever - istok - zapad, što mu omogućuje obilje prirodnog....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 235.000 € na 230.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 57,60 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 240.000 €
25.03.2026 - 235.000 €
15.04.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka dvosoban stan 57.6 m² na izvrsnoj lokaciji bez provizije za agenciju. Prodaje se lijep dvosoban stan u prizemlju dvokatnice. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, smočnice i jedne sobe koja je ujedno kuhinja i dnevni boravak. Dodatna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura tržnica što jeftinije pala cijena'
258.000 €
258.000 €
249.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.900 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.900 €, 56,16 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 255.000 €
27.03.2026 - 239.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan i unikatan dvosoban stan na Trešnjevci, smješten na 17. katu energetski obnovljenog nebodera. Upisana površina stana iznosi 56,16 m², dok u stvarnosti stan ima 64 m², što ga čini znatno prostranijim i funkcionalnijim. Stan se sastoji od ulaznog hodnika; s lijeve....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 268.000 € na 258.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Špansko, 258.000 €, 62,27 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 268.000 €
10.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se namješteni trosobni stan na 2. od 7 katova zgrade s liftom građene 1985. godine.Sastoji se od.Dnevni boravakLoggiaDvije sobe KupaonicaOstavaSpremište u podrumuGrijanje : toplana s razdjelnicima Lokacija stana je u blizini škole, vrtića, igrališta, gradskog prijevoza, tržnice,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 264.000 € na 258.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 258.000 €, 63,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 268.000 €
11.04.2026 - 264.000 €
18.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao i ugodan stan površine 63 m² u zagrebačkom naselju Malešnica, smješten na drugom katu uredne zgrade s liftom koja ima ukupno sedam katova. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji i nudi lijep, otvoren pogled koji dodatno doprinosi osjećaju prostranosti i ugode. Raspored....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 264.000 € na 258.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 258.000 €, 63,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 268.000 €
11.04.2026 - 264.000 €
15.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan stambene površine 63 M2 + Loggia, na odličnoj lokaciji sa predivnim pogledom i funkcionalnim rasporedom prostorija na drugom katu u zgradi od ukupno 7 katova, sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, kupaone, ostave, dnevnog boravka sa blagovaonicom, loggie,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 268.000 € na 258.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 258.000 €, 63,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.04.2026 - 268.000 €
11.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji atraktivnog trosobnog stana površine 63 m2, smještenog na drugom od sedam katova zgrade s liftom, izgrađene 1984 god. Stan se sastoji od: dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom kuhinje dvije spavaće sobe kupaonice hodnika ostave loggie Stanu pripada spremište....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 269.000 € na 258.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 258.000 €, 62,27 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 269.000 €
09.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se namješteni trosobni stan na 2. od 7 katova zgrade s liftom građene 1985. godine. Sastoji se od. Dnevni boravak Loggia Dvije sobe Kupaonica....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 279.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 56,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 279.000 €
02.05.2026 - 260.000 €
05.05.2026 - 279.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, stan, Novotnijeva, Trešnjevka, 56 m2, 3. kat, 2s, potpuno preuređen, namješten i oprmeljen stan. Kompletno preuređen 2015. g, sve prostorije imaju velike prozore preko cijelog zida, mirno okruženje, odlična lokacija, dvostrana orijentacija, puno svjetla, 2 stana na katu.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 290.000 €, 64,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 300.000 €
18.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

VRAPČE CENTAR, Bolnička cesta. Stan na I katu stambenog objekta sa ukupno 8 stanova. Stambena površina iznosi 61,64 m2, a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje, kupaonice i dvije sobe, te pripadaka stanu S4: lođa površine 3,76 m2,spremište u podrumu površine....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!