• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura povoljan grijanje na plin Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura povoljan grijanje na plin zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 59,34 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Održavan, komforan dvosoban stan u zgradi liftom, građene 2008. g., koja se nalazi u neposrednoj blizini javnog prijevoza i svih ostalih sadržaja. Nalazi se na 6. katu (od ukupno 8) i odlične je jugozapadne orijentacije, radi čega je pun dnevnog svjetla i ima lijep pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 58,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan tipa 2,5-sobni (2S+DB) površine 58 m2, smješten na 2. katu četverokatnice na izuzetno traženoj lokaciji Trešnjevka - Sjever, Trešnjevka. Ovaj stan odlikuje vrlo sunčana atmosfera te atraktivan pogled, što mu daje poseban šarm i toplinu. Stan je orijentiran prema sjeveru,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Črnomerec, 50.400 €, 60,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, ČRNOMEREC - poslovni prostor na odličnoj lokaciji u centru Zagreba ( Ilica) U samom srcu Zagreba, na jednoj od najprepoznatljivijih i najfrekventnijih lokacija ? Britanac, Ilica 174, iznajmljuje se funkcionalan i odlično pozicioniran poslovni prostor ukupne površine 60 m².....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 200.000 €, 55,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Dvosobni stan površine 55 m2 na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno dva kata, smješten u atraktivnom dijelu Stenjevca. Ova nekretnina nudi ugodan životni prostor prilagođen potrebama suvremenog stanovanja te je izvrsna prilika za one koji traže funkcionalan i dobro pozicioniran....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura grijanje na plin zadnjih 7 dana (6)
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura povoljan grijanje na plin (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.