• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura porasla cijena zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura porasla cijena zadnjih 14 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.990 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 227.506 € na 233.700 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 233.700 €, 61,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 227.506 €
17.05.2026 - 233.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 209.494 € na 214.341 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 214.341 €, 57,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 201.001 €
10.04.2026 - 209.494 €
17.05.2026 - 214.341 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 291.364 € na 297.698 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trnje, 297.698 €, 63,34 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 273.900 €
30.01.2026 - 280.125 €
21.02.2026 - 286.350 €
30.04.2026 - 291.364 €
16.05.2026 - 297.698 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Stambena zgrada TRNJE 3 Projekt se nalazi u ulici Trnjanski nasip V . U blizini stambene zgrade nalazi se dječji vrtić, osnovna škola, trgovina Konzum, kafići, zatim autopraonica, benzinska pumpa, a nedaleko je i park jezero Bundek. Autobus je udaljen 500m. Početak izgradnje: ožujak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura porasla cijena zadnjih 14 dana'
212.343 €
212.343 €
249.850 €
 
+12%

Promjena cijene sa 260.000 € na 290.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sopot, 290.000 €, 59,80 m2 cca 4850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 260.000 €
11.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Čisti papiri 1/1 MOZE NA KREDIT STAN POPTUNO NAMJEŠTEN, BLIZINA SVIH SADRŽAJA ZA ŽIVOT.ADAPTIRAN,STRUJNE I VODOVODNE INSTALACIJE NOVE, STAN SE PRODAJE SA SVIM NAMJESTAJEM, 2023 GODINE MOZE NA KREDIT VLASNISTVO 1/1 SLIKE GOVORE SVE .VLASNIK STANA PRODAJE PAPIRI UREDNI. 260.000 tisuca....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 260.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju penthouse stan na 17. katu zgrade s liftom, smješten na atraktivnoj lokaciji Trešnjevke. Stan površine 64 m² odlikuje se obiljem prirodnog svjetla zahvaljujući velikim prozorima i otvorenom pogledu koji pruža poseban osjećaj prostora i privatnosti. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 245.000 € na 250.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 59,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.05.2026 - 245.000 €
14.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Donjem gradu kod Šubićeve ? blizina Kvaternikovog placa stambene površine 59 m2 na 1. katu stambene zgrade od sveukupno 4 kata. Stan se sastoji od: -ulaznog prostora, -2 sobe -kuhinja i blagovaonica -kupaonica -toalet -balkon ( orijentiran prema dvorišty) Ostava....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 227.012 € na 238.960 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 238.960 €, 59,74 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 227.012 €
14.05.2026 - 238.960 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Tel.: +385 95 855 9812 management@bestcroatianproperties.com Ovaj funkcionalan i svijetao dvosoban stan s vrtom od 59,74 m2 (oznake D-101) nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Po ulazu zgrade gdje se stan nalazi ima pet stambenih jedinica, što samo stanovanje čini ugodnim i obiteljski....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 222.452 € na 236.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.08.2025 - 210.744 €
20.12.2025 - 222.452 €
18.05.2026 - 236.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je atraktivan jednosoban stan oznake F101 koji se nalazi u prizemlju moderne novogradnje u Remetincu ? idealan za one koji traže ugodan dom u mirnom okruženju, ali i za investitore koji znaju prepoznati potencijal brzorastućih kvartova. Stan se nalazi u manjoj urbanoj zgradi....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 222.452 € na 234.160 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 234.160 €, 58,54 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 199.036 €
02.08.2025 - 210.744 €
13.10.2025 - 222.452 €
08.05.2026 - 234.160 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan F 101 Stan 1SB+DB sa vrtom u prizemlju zgrade 58,31m2. Dvostrano orijentiran sjevero-zapad/jugoistok. Veličina vrta 13,92m2 i terase 7,74m2 . Armirano betonska konstrukcija Individualne dizalice topline Elegantna PVC stolarija u crnoj boji Elektrooprema visoke kvalitete Sva ulazna....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 223.884 € na 230.130 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 230.130 €, 62,19 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 210.000 €
18.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
22.04.2026 - 223.884 €
08.05.2026 - 230.130 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan površine 62 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade s ukupno 4 stana, u mirnom dijelu naselja. Stan se nalazi u slijepoj ulici, što osigurava privatnost, mir i ugodno stanovanje, uz istovremenu blizinu svih važnih sadržaja. Uz stan dolazi: funkcionalno....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 204.045 € na 212.875 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZAGREB, Botinec, 212.875 €, 65,50 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 204.045 €
18.05.2026 - 212.875 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je trosobni stan (APARTMAN) u NOVOGRADNJI - naselje Botinec. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, orijentacije jug/zapad. Stan se sastoji od hodnika (9,701 m2) kupaonice (3,70 m2), soba (10,60 m2) soba 2 (10 m2) kuhinja (5,60 m2), DB+ blagovaona (20,70 m2) loggia....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 198.900 € na 205.020 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 205.020 €, 61,20 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 211.140 €
28.11.2025 - 198.900 €
10.05.2026 - 205.020 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-19 - 61,20 m2, 3-sobni, nalazi se na drugom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 67,20 m² UKUPNA CIJENA: 225.120,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 9,75m2 6. sp.soba....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 175.000 € na 199.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Jakuševac, 199.000 €, 64,87 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2025 - 185.000 €
16.06.2025 - 179.000 €
26.09.2025 - 175.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvoetažni stan na 2. katu zgarde od 3 kata bez lifta, izgrađene 2000.g.1. etaža sastoji se od: ulaznog prostoradnevnog boravkakuhinje sa blagovaonomkupaonice2. etaža se sastoji od:tri sobekupaoniceStanu pripada ispremište u podrumu od 4m2.Grijanje: toplanaEnergetski razred:....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 306.280 € na 324.244 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trnje, 324.244 €, 58,00 m2 cca 5590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 306.280 €
09.05.2026 - 324.244 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Stan S 0.16 se nalazi u prizemlju stambene zgrade Trnas III u Zagrebu, na Savici. Stanu pripada vanjsko parkirno mjesto koje je u cijeni. Projekt ?Trnas III? sastoji se od četiri nadzemne etaže u kojoj je smješteno ukupno 58 stambenih jedinica i jedne podzemne etaže u sklopu koje....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 259.320 € na 324.750 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 324.750 €, 64,83 m2 cca 5010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.09.2025 - 265.803 €
13.09.2025 - 290.803 €
14.09.2025 - 265.803 €
03.12.2025 - 285.252 €
05.02.2026 - 278.769 €
14.02.2026 - 272.286 €
11.03.2026 - 265.803 €
13.03.2026 - 259.320 €
17.05.2026 - 324.750 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Mogućnost zamjene za zemljište u Zagrebu ili na obali. Zagreb, Rudeš 3-soban stan 64,83 m² u novogradnji, useljenje 04/2027 Na prodaju je 3-sobni stan površine 64,83 m² u kvalitetnoj novogradnji na lokaciji Rudeška cesta 57, u mirnom i urbanom dijelu grada, blizina škole, vrtića,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 125.000 € na 127.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Trnje, 127.000 €, 57,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 125.000 €
18.05.2026 - 127.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, TRNJE, KRUGE, 57 m2 Prodaje se dvojna kuća površine 57 m2. Kuća je građena 1960-ih. godina. Nalazi se na parceli površine 130 m2, od kojih je tlocrtno površine 61 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s blagovaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me