01 6641 092
Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura porasla cijena što veće vrt zadnjih 7 dana" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 4.000 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 227.012 € na 238.960 €
- 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 227.012 €
14.05.2026 - 238.960 €
30.10.2025.,
www.njuskalo.hr
Tel.: +385 95 855 9812 management@bestcroatianproperties.com Ovaj funkcionalan i svijetao dvosoban stan s vrtom od 59,74 m2 (oznake D-101) nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Po ulazu zgrade gdje se stan nalazi ima pet stambenih jedinica, što samo stanovanje čini ugodnim i obiteljski....
Promjena cijene sa 222.452 € na 236.000 €
- 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
09.08.2025 - 210.744 €
20.12.2025 - 222.452 €
18.05.2026 - 236.000 €
09.08.2025.,
www.njuskalo.hr
U prodaji je atraktivan jednosoban stan oznake F101 koji se nalazi u prizemlju moderne novogradnje u Remetincu ? idealan za one koji traže ugodan dom u mirnom okruženju, ali i za investitore koji znaju prepoznati potencijal brzorastućih kvartova. Stan se nalazi u manjoj urbanoj zgradi....
www.aspectus.com.hrPrekrasan stan 156,77 m2 s garažom i pogledom na more
www.remax-centarnekretnina.com