• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura porasla cijena što veće vrt

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura porasla cijena što veće vrt" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.830 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 227.012 € na 238.960 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 238.960 €, 59,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 227.012 €
13.05.2026 - 238.960 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Tel.: +385 95 855 9812 management@bestcroatianproperties.com Ovaj funkcionalan i svijetao dvosoban stan s vrtom od 59,74 m2 (oznake D-101) nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Po ulazu zgrade gdje se stan nalazi ima pet stambenih jedinica, što samo stanovanje čini ugodnim i obiteljski....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 210.000 € na 229.000 € - 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 229.000 €, 65,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 210.000 €
24.02.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u Mandaličinoj ulici veličine 65 m2 , stan je orjentiran na dvorišnu stranu prema vrtu i nalazi se u blagom suterenu, nema buke, blizu je strogog centra grada i svih sadržaja. Stan je namješten i pogodan je za iznajmljivanje. Za detaljne informacije molimo....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 208.842 € na 214.422 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 214.422 €, 63,97 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 200.474 €
22.01.2026 - 208.842 €
04.03.2026 - 214.422 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan B0 se nalazi unutar novoizgrađene stambene zgrade u naselju Botinec - ulica Dr. Luje Naletilića bb. Nalazi se u prizemlju zgrade te mu pripada vrt, spremište u podrumu te jedno parkirališno mjesto. Zgrada ima ukupno 45 stanova raspoređenih u 4 etaže - podruma u kojem su spremišta,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura porasla cijena što veće vrt'
241.374 €
241.374 €
236.000 €
 
+3%

Promjena cijene sa 202.159 € na 207.522 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 207.522 €, 62,21 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 194.114 €
22.01.2026 - 202.159 €
04.03.2026 - 207.522 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan J0 se nalazi unutar novoizgrađene stambene zgrade u naselju Botinec - ulica Dr. Luje Naletilića bb. Nalazi se u prizemlju zgrade te mu pripada vrt, spremište u podrumu te jedno parkirališno mjesto. Zgrada ima ukupno 45 stanova raspoređenih u 4 etaže - podruma u kojem su spremišta,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 201.204 € na 206.567 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 206.567 €, 61,73 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 193.159 €
22.01.2026 - 201.204 €
04.03.2026 - 206.567 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan M0 se nalazi unutar novoizgrađene stambene zgrade u naselju Botinec - ulica Dr. Luje Naletilića bb. Nalazi se u prizemlju zgrade te mu pripada vrt, spremište u podrumu te jedno parkirališno mjesto. Zgrada ima ukupno 45 stanova raspoređenih u 4 etaže - podruma u kojem su spremišta,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 222.452 € na 234.160 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 234.160 €, 58,54 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 199.036 €
02.08.2025 - 210.744 €
13.10.2025 - 222.452 €
08.05.2026 - 234.160 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan F 101 Stan 1SB+DB sa vrtom u prizemlju zgrade 58,31m2. Dvostrano orijentiran sjevero-zapad/jugoistok. Veličina vrta 13,92m2 i terase 7,74m2 . Armirano betonska konstrukcija Individualne dizalice topline Elegantna PVC stolarija u crnoj boji Elektrooprema visoke kvalitete Sva ulazna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?