• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura porasla cijena što jeftinije

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura porasla cijena što jeftinije" pronađeno 65 nekretnina - prosječna cijena 3.889 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 235.627 € na 241.374 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 241.374 €, 57,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.09.2025 - 245.700 €
27.10.2025 - 253.760 €
03.01.2026 - 235.627 €
21.02.2026 - 241.374 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

**Prvi projekt uspješno rasprodan!!!** U ponudi trenutno pripremamo novi projekt čiji se početak gradnje očekuje u 4.mj. 2026.godine, a planirani završetak u 12.mj 2026. godine OPIS PROJEKTA: Novogradnja, Gornja Dubrava Četverosobni stan u prizemlju s ukupnom korisnom površinom od....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 245.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Borovje, 245.000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.03.2026 - 240.000 €
29.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostrani dvosobni stan površine 62 m2, smješten na drugom katu zgrade s ukupno pet katova, u mirnom i atraktivnom naselju Peščenica - Žitnjak, Borovje. Stan je izgrađen 2010. godine i nalazi se u dobro održavanoj zgradi s liftom, što dodatno olakšava svakodnevni život.....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 239.887 € na 246.388 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 246.388 €, 65,01 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 239.887 €
25.02.2026 - 246.388 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ulica Franje Lučića Nova stambena zgrada nalazi se u ulici Franje Lučića, smještena je na odličnoj i mirnoj mikrolokaciji Jankomira. Dovoljno mirnoj za opušten obiteljski život, a opet dovoljno blizu svim ključnim sadržajima grada. Savršeno mjesto za one koji žele kombinaciju....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 239.850 € na 249.850 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 249.850 €, 60,18 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 249.850 €
11.04.2026 - 239.850 €
15.05.2026 - 249.850 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj stan u izgradnji, oznake 3 na tlocrtu, nalazi se na 1. katu, u mirnom i prirodnom okruženju Šestinskog dola, okruženog šumom. Projektirali smo ga s naglaskom na maksimalno iskorištavanje prostora i otvaranje prirodi preko velikih staklenih površina i prostranog balkona, pružajući....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 245.000 € na 250.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 59,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.05.2026 - 245.000 €
14.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Donjem gradu kod Šubićeve ? blizina Kvaternikovog placa stambene površine 59 m2 na 1. katu stambene zgrade od sveukupno 4 kata. Stan se sastoji od: -ulaznog prostora, -2 sobe -kuhinja i blagovaonica -kupaonica -toalet -balkon ( orijentiran prema dvorišty) Ostava....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 235.000 € na 252.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 64,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 235.000 €
05.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan od 64 m2 na prvom katu kuće na Črešnjevcu, Remete. Kuća je građena 1968 godine. Stan je renoviran unazad par godina. Stan ima kanalizaciju i struju. Plin je u stanu, ali se ne koristi. Grijanje je podno i klima uređaji. Kuća se nalazi u mirnom obiteljskom....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 235.000 € na 252.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 64,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 235.000 €
04.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 246.000 € na 256.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 256.000 €, 64,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.02.2026 - 255.000 €
15.02.2026 - 256.000 €
28.02.2026 - 249.900 €
04.03.2026 - 256.000 €
06.03.2026 - 249.900 €
10.03.2026 - 256.000 €
13.03.2026 - 249.900 €
20.03.2026 - 239.900 €
04.04.2026 - 246.000 €
22.04.2026 - 256.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasno uređen 2-sobni penthaus u Susedgradskoj ulici. Zgrada energetski obnovljena! Dva nova lifta! Klima, gradsko centralno, protuprovalna vrata, balkon! Mogućnost prenamjene u 3-sobni.. Spremište u podrumu! Energetski A razred! Molim zvati od 11 do 17h! Trešnjevka-Penthaus -64m2....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 253.880 € na 259.605 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Bundek, 259.605 €, 57,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 258.940 €
19.12.2025 - 253.880 €
05.04.2026 - 259.605 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan A3 obračunske površine 57,70 m2 u Oreškovićevoj ulici 20A u projektu u izgradnji s ukupno 86 stanova na 1. katu, orijentiran prema sjeverozapadu, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s WC-om,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 260.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju penthouse stan na 17. katu zgrade s liftom, smješten na atraktivnoj lokaciji Trešnjevke. Stan površine 64 m² odlikuje se obiljem prirodnog svjetla zahvaljujući velikim prozorima i otvorenom pogledu koji pruža poseban osjećaj prostora i privatnosti. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
 
+26%

Promjena cijene sa 215.000 € na 270.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 56,41 m2 cca 4790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 215.000 €
18.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo krasan stan, lijepog tlocrta, površine 56,41 m2 na odličnoj lokaciji, u blizini tramvaja i autobusa u Prečkom, na 1. katu zgrade od 9 katova. BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Sastoji se od: -ulaznog prostora/hodnika -kuhinje sa blagovaonicom -dnevniog boravka -spavaće sobe -kupaonice....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 255.000 € na 274.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 274.000 €, 64,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 255.000 €
05.04.2026 - 274.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan od 64 m2 u potkrovlju kuće na Črešnjevcu, Remete. Stan ima i galeriju visine 1,86. Kuća je građena 1968 godine. Stan je potpuno renoviran prošle godine. Stan ima kanalizaciju i struju. Plin je u kući, ali se ne koristi. Grijanje je podno i klima uređaji. Kuća....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 255.000 € na 274.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Maksimir, 274.000 €, 64,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 255.000 €
04.04.2026 - 274.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 280.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 280.000 €, 62,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 280.000 €
22.04.2026 - 270.000 €
25.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u centru grada, u neposrednoj blizini HNK. Stan se nalazi na 1.katu dobro održavane zgrade sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog dijela za garderobne ormare, odvojenog toaleta, prostrane kuhinje sa blagovaonicom i izlazom na loggia-u, spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 273.000 € na 280.720 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sloboština, 280.720 €, 63,80 m2 cca 4400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.09.2025 - 238.678 €
01.10.2025 - 247.038 €
08.10.2025 - 260.000 €
13.11.2025 - 273.000 €
29.03.2026 - 280.720 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan S22 obračunske površine 63,80 m2 u Oreškovićevoj ulici 20A u projektu u izgradnji s ukupno 86 stanova na 3. katu, orijentiran prema istoku, a koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s WC-om, loggije....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 260.000 € na 290.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sopot, 290.000 €, 59,80 m2 cca 4850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 260.000 €
11.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Čisti papiri 1/1 MOZE NA KREDIT STAN POPTUNO NAMJEŠTEN, BLIZINA SVIH SADRŽAJA ZA ŽIVOT.ADAPTIRAN,STRUJNE I VODOVODNE INSTALACIJE NOVE, STAN SE PRODAJE SA SVIM NAMJESTAJEM, 2023 GODINE MOZE NA KREDIT VLASNISTVO 1/1 SLIKE GOVORE SVE .VLASNIK STANA PRODAJE PAPIRI UREDNI. 260.000 tisuca....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 284.466 € na 293.844 € - 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 293.844 €, 62,52 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.03.2026 - 284.466 €
05.03.2026 - 293.844 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.eurovilla.hr

HERITAGE -Nova era stanovanja na TrešnjevciTrešnjevka, na atraktivnoj lokaciji gradi se HERITAGE, zgrada s ukupno 110 stanova. Savršen spoj udobnosti i luksuza dostupan svima. Planirano useljenje- veljača 2027.Stan S1-6trosoban stan na prvom katu zatvorene površine 56,65 m2 s balkonim....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 291.364 € na 297.698 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trnje, 297.698 €, 63,34 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 273.900 €
30.01.2026 - 280.125 €
21.02.2026 - 286.350 €
30.04.2026 - 291.364 €
16.05.2026 - 297.698 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Stambena zgrada TRNJE 3 Projekt se nalazi u ulici Trnjanski nasip V . U blizini stambene zgrade nalazi se dječji vrtić, osnovna škola, trgovina Konzum, kafići, zatim autopraonica, benzinska pumpa, a nedaleko je i park jezero Bundek. Autobus je udaljen 500m. Početak izgradnje: ožujak....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 289.500 € na 299.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 62,66 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.01.2026 - 285.000 €
04.04.2026 - 289.500 €
28.04.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Vlasnik prodaje kvalitetan prostrani 2-soban stan s velikim potencijalom. Zgradu je 1994. godine izgradila Industrogradnja i ima dizala. Nalazi se u blizini trešnjevčke tržnice i Savske ceste. Stan je smješten na četvrtom od ukupno šest katova, ima pogled prema parku koji se nalazi....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 282.348 € na 311.224 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 311.224 €, 64,00 m2 cca 4860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2026 - 282.348 €
18.03.2026 - 311.224 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb - Donja Dubrava, prodaje se dvosobni stan od 64.17 m2 na trećem katu stambene zgrade sa ukupno dvadeset stanova u izgradnji, početak gradnje prolječe 2026. a planirani završetak 2027. godine. . Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika,....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 299.000 € na 320.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 320.000 €, 62,00 m2 cca 5160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 310.000 €
10.01.2026 - 299.000 €
04.04.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se adaptiran trosoban stan (2022.) u ulici Milana Rešetara, Špansko. Stan se sastoji od dnevnog boravka, jedne manje spavaće sobe, spavaće sobe s bračnim krevetom, kupaonice, ostave te balkona i lođe, isto tako stanu pripada šupa,s puno prirodnog svjetla i funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 306.280 € na 324.244 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trnje, 324.244 €, 58,00 m2 cca 5590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 306.280 €
09.05.2026 - 324.244 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Stan S 0.16 se nalazi u prizemlju stambene zgrade Trnas III u Zagrebu, na Savici. Stanu pripada vanjsko parkirno mjesto koje je u cijeni. Projekt ?Trnas III? sastoji se od četiri nadzemne etaže u kojoj je smješteno ukupno 58 stambenih jedinica i jedne podzemne etaže u sklopu koje....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 259.320 € na 324.750 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 324.750 €, 64,83 m2 cca 5010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.09.2025 - 265.803 €
13.09.2025 - 290.803 €
14.09.2025 - 265.803 €
03.12.2025 - 285.252 €
05.02.2026 - 278.769 €
14.02.2026 - 272.286 €
11.03.2026 - 265.803 €
13.03.2026 - 259.320 €
17.05.2026 - 324.750 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Mogućnost zamjene za zemljište u Zagrebu ili na obali. Zagreb, Rudeš 3-soban stan 64,83 m² u novogradnji, useljenje 04/2027 Na prodaju je 3-sobni stan površine 64,83 m² u kvalitetnoj novogradnji na lokaciji Rudeška cesta 57, u mirnom i urbanom dijelu grada, blizina škole, vrtića,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-65 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ