• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura najnovije

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura najnovije" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.511 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura najnovije pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • lift
    • grijanje na plin
    • park
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 465 120 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 65 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 65 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2003. godine te ima četiri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom koje izlaze na loggiu, dvije spavaće sobe, hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN + VPM, ZAGREB (Dugave), 55 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne neto korisne površine 55 m2 na prvom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2025. godine, ima ukupno tri kata te se nalazi u naselju Dugave. Stan ima ukupno stambene površine 52 m2 te se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 249.000 €, 61,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, BUZIN, 61 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 61 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena je 2006. godine te ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, galerije,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura najnovije'
232.951 €
232.000 €
220.000 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 243.516 €, 62,44 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u naselju Malešnica - Begovačka ulica. Stan je obračunske površine 62,44 m², nalazi se na prvom katu, orijentacija: sjever, zapad i jug. Garažno parkirno mjesto nalazi se ispod zgrade, površine 12,50 m², cijena: 30.000 € (obavezna kupnja uz stan). Zgrada je sagrađena....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Črnomerec, 50.400 €, 60,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, ČRNOMEREC - poslovni prostor na odličnoj lokaciji u centru Zagreba ( Ilica) U samom srcu Zagreba, na jednoj od najprepoznatljivijih i najfrekventnijih lokacija ? Britanac, Ilica 174, iznajmljuje se funkcionalan i odlično pozicioniran poslovni prostor ukupne površine 60 m².....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan