• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura lođa zadnjih 14 dana što manje

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura lođa zadnjih 14 dana što manje" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 4.153 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • hitno
    • novogradnja
    • prizemlje
    • atraktivno
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 245.000 €, 56,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb! Novi Zagreb! Siget! Prodaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan ukupne stambene površine 56,57 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne novije stambene zgrade u atraktivnom zagrebačkom naselju Siget. Stan je izuzetno svijetao, uredno održavan te odmah useljiv bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SIGET ? 2-SOBAN STAN SA ZATVORENOM TERASOM (MOGUĆA 3. SOBA) | PARKING + SPREMIŠTE U jednom od najtraženijih dijelova Novog Zagreba, u mirnoj i uređenoj ulici, prodaje se moderan i izuzetno funkcionalan stan površine 56,57 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan, svijetao i izuzetno funkcionalan stan površine 56,57 m², smješten u visokom prizemlju kvalitetne novogradnje iz 2011. godine u mirnom dijelu Sigeta, Radmanovačka ulica. Stan je uredno održavan, svježe okrečen, s novim podovima te se prodaje potpuno namješten ?....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura lođa zadnjih 14 dana što manje'
277.000 €
277.000 €
290.000 €
  Apartman, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,78 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 235.000 €, 58,11 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan površine 58,11 m², smješten u mirnom dijelu Malešnice. Stan se nalazi na 4. katu stambene zgrade bez lifta, a odlikuje ga dobar raspored prostorija i obilje prirodnog svjetla tijekom dana. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2-sobni stan od 60 m2 na 1. katu (od ukupno 3 kata) stambene zgrade. U cijenu stana je uključeno i spremište u podrumu zgrade od 15 m2, a parking je besplatani i javni. Stan se sastoji od: - ulaznog dijela/hodnika - prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je svijetao i funkcionalan stan površine 62,51 m2, smješten na 1. katu uredne zgrade s ukupno tri kata, u jednoj od najugodnijih i najzelenijih mikrolokacija Črnomerca ? Bijenik. Stan je trenutno organiziran kao komforan dvosobni, a zahvaljujući odličnom rasporedu moguće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 275.000 €, 63,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

VIDEO STANA NAKON SLIKA. Trešnjevka, odlična, mirna lokacija, 100 m uvučeno od Nove ceste uz park ( dječje igralište),prodaje se 3s stan na III katu ( bez lifta), koji se sastoji od : ulazni hodnik, kupaona, wc-a, 3 sobe ( 3,43 x 4,14 m, : 4,61 x 4,14m,: 2,30x3,53 m) kuhinja i lođa.Stanu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 63,11 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Voltino, stan s lođom, lift Trosobni stan s lođom nalazi se na četvrtom katu zgrade koja ima ukupno osam katova. Stan se sastojji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na lođu, kuhinje s blagovaonicom (izlaz na istu lođu), dvije spavaće sobe, kupaonice i odvojenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 298.000 €, 64,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Svijetao stan s predivnom lođom na mirnoj lokaciji ? blizina Ilice Prodaje se funkcionalan i vrlo ugodan stan brutto površine 64 m², smješten na 3. katu manje zgrade betonske gradnje. Stan, stambene površine se sastoji od: * ulaznog hodnika * prostranog dnevnog boravka *kuhinje i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u Travnom, na adresi Božidara Magovca 111. Unutarnja stambena površina iznosi 64 m², dok su balkon i spremište izvan te kvadrature (sve je uračunato u konačnu cijenu). Stan se nalazi na 8. katu zgrade s 3 lifta. Riječ je o stanu koji je uredno održavan, opremljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 232.951 €, 65,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Novog Zagreba, u naselju Sloboština - Otok, prodaje se moderan i potpuno namješten stan smješten na 2. katu kvalitetne stambene zgrade izgrađene 2015. godine. Stan i zgrada nalaze se u vrlo dobrom stanju te predstavljaju odličan izbor za ugodan život ili....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr