• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura lođa pala cijena što jeftinije

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura lođa pala cijena što jeftinije" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.080 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • renoviran
    • adaptiran
    • 3.kat
    • zadnji kat
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 270.000 €, 55,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 280.000 €
09.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Sveta Klara , 3S,lođa,parking,odličan tlocrt Nudimo Vam prekrasan trosoban stan u prizemlju sa lođom i parkingom, u Svetoj Klari, Novom Zagrebu. Zgrada se nalazi u mirnom djelu naselja nadomak svih potrebnih sadržaja za život , te novoizgrađenog gradskog vrtića u Gradu Zagrebu....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 221.600 € na 209.990 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, 209.990 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 227.600 €
24.04.2026 - 221.600 €
15.05.2026 - 209.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na odličnoj lokaciji u Sesvetama u Bjelovarskoj ulici na broju 62 G prodaje se stan na prvom katu sjeverno -istočne orijentacije . Stan je u izgradnji te se očekuje završetak radova do 9 mj. a uporabna najdalje do 11 mj. Stan prodaje investitor s dugogodišnjim iskustvom u gradnji.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 227.000 € na 219.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Jakuševac, 219.000 €, 54,18 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 227.000 €
11.03.2026 - 219.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je trosobni stan površine 54,18 m2 neto stambene i korisne površine sa pripadajućim parkirnim mjestom od 11.48 m2. Stan je smješten na visokom prizemlju zgrade izgrađene 2014. godine, na atraktivnoj lokaciji u Novom Zagrebu ? Istok, naselje Jakuševec. Stan se nalazi u mirnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura lođa pala cijena što jeftinije'
212.000 €
272.500 €
229.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 65,80 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 230.000 €
19.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ugodan dvosobni stan površine 65,80 m², smješten u mirnoj i kvalitetnoj stambenoj zgradi u samom središtu Gajnica. Zgrada je trenutno u procesu energetske obnove, što ovoj nekretnini daje dodatnu vrijednost kroz smanjene režijske troškove i dugoročnu energetsku učinkovitost.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 240.000 €
28.04.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi stan, dvosobni, površine 63 m2, smješten na 6. katu u mirnom dijelu naselja Knežija, Trešnjevka - Jug. Ova nekretnina pruža izuzetnu priliku za ugodan život ili investiciju na jednoj od traženijih lokacija Zagreba. Stan odiše prostranošću i obiljem prirodnog svjetla....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 235.000 € na 229.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Dugave, 229.000 €, 56,23 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 260.000 €
08.04.2026 - 235.000 €
16.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaja stana ? Zagreb, Dugave Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan u zagrebačkom naselju Dugave, smješten na 6. katu zgrade s liftom, ukupne površine 56,23 m². Stan se odlikuje lijepim, otvorenim pogledom te odličnim rasporedom prostorija. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 250.000 € na 230.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Lanište, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 250.000 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je trosobni stan površine 60 m2, smješten na trećem katu zgrade izgrađene 2010. godine, u atraktivnom dijelu Novog Zagreba ? zapad, naselju Lanište. Stan se nalazi na zadnjem katu, što dodatno osigurava mir i privatnost. Prostranost i funkcionalnost prostora čine ga idealnim....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 255.000 € na 233.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 233.000 €, 55,46 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.12.2025 - 255.000 €
06.04.2026 - 233.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni trosobni stan na 4. katu stambene zgrade (visoko prizemlje + 3 kata) na mirnoj lokaciji na Trešnjevci. Stan se prodaje namješten. Raspored: Donja etaža ? ulazni hodnik, kupaonica s WC-om, kuhinja s blagovaonicom i dnevni dio s izlazom na terasu, terasa. Gornja....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 240.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 65,53 m2 cca 3660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 260.000 €
25.04.2026 - 250.000 €
03.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan, netto površine 65,53 m2 koji se nalazi u Poljanicama. Stan ima 2. spavaće sobe, blagovaonicu i dnevnu sobu zajedno, kupaonicu, ostavu za perilicu i sušilicu rublja, predsoblje, balkon i lođu. Cijeli raspored je vidljiv na fotografijama. Nalazi se na 1. katu stambene....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 245.000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 258.000 €
17.04.2026 - 255.000 €
06.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

ZAGREB-NOVI ZAGREB-OTOK-SV.KLARA - ODLIČAN DVOSOBAN STAN SA LOĐOM, SPREMIŠTEM ,GARAŽA,PRILIKA!!! Prodajemo kvalitetan stan na 6 katu zgrade sa 2 lifta ,u zgradi koja se nalazi u Otoku -Sveta Klara ,zgrada je useljena 2016.g.,nalazi se na top lokaciji. Površine: Neto površina stana:....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 265.000 € na 245.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Siget, 245.000 €, 56,57 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 280.000 €
17.04.2026 - 265.000 €
15.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan ukupne stambene površine 56,57 m2, smješten u visokom prizemlju novije kvalitetne stambene zgrade u Zagrebu, Radmanovačka ulica. (Kaićeve zgrade) Izuzetno svijetao, bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv! Stan se sastoji od ulaza, dnevnog....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 256.000 €
17.04.2026 - 240.000 €
20.04.2026 - 255.000 €
17.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je atraktivan 3-sobni stan netto korisne površine 62 m2, smješten na prvom katu petokatnice u središtu Trešnjevke - Sjever, Trešnjevka. Ova nekretnina predstavlja izvanrednu priliku za one koji traže kvalitetan stan u urbanom okruženju s izvrsnim prometnim povezivanjem i....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 258.520 € na 250.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 250.000 €, 64,63 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 258.520 €
25.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 65 m² u naselju Špansko, Zagreb. Stan se sastoji od dnevnog boravka i spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i ostavom, hodnika, kupaonice te zatvorene lođe. Stan je u potpunosti adaptiran i trenutno se ne koristi, što budućem vlasniku omogućuje useljenje....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 270.000 € na 265.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 270.000 €
25.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen i potpuno adaptiran 3-soban stan površine 60 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade u zagrebačkom naselju Savska Opatovina. Zgrada je izgrađena 1994. godine, ima ukupno 3 kata i 6 stambenih jedinica. Stan je 2017. kupljen u visokom rohbau stanju te....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 290.000 €, 64,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 300.000 €
18.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

VRAPČE CENTAR, Bolnička cesta. Stan na I katu stambenog objekta sa ukupno 8 stanova. Stambena površina iznosi 61,64 m2, a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje, kupaonice i dvije sobe, te pripadaka stanu S4: lođa površine 3,76 m2,spremište u podrumu površine....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!