• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura do 3800 eura/m2 1.kat Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura do 3800 eura/m2 1.kat zadnjih 14 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.683 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 120 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 197.271 €, 57,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Svetoklarska 2 - A Community Of Balance Trosoban stan "Stan I3" na prvom katu, 57,18 m2 Kupnja direktno od investitora - kupac ne plaća agencijsku proviziju! Projekt Svetoklarska 2 smješten je u mirnom i ugodnom dijelu Svetoklarske ulice, u naselju Sveta Klara, na lokaciji koja nudi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 233.852 €, 61,54 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Dubrava ? NOVOGRADNJA ? u ponudi je stan u prizemlju moderne stambene zgrade, ukupne površine 64,18 m2. Funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od prostranog dnevnog boravka otvorenog koncepta povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, spremišta, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 243.884 €, 64,18 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura do 3800 eura/m2 1.kat zadnjih 14 dana'
235.800 €
235.800 €
219.500 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 200.000 €, 54,91 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**STENJEVEC ? 2S STAN 54,91 m² + PARKING ? 1. KAT, ZAPAD ? BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE** Prodaje se dvosobni stan oznake S6, smješten na zapadnom dijelu prvog kata manje stambene zgrade u Stenjevcu. Stan se prodaje **direktno od vlasnika (investitora)**, bez agencijske provizije. Riječ....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 200.000 €, 55,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Dvosobni stan površine 55 m2 na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno dva kata, smješten u atraktivnom dijelu Stenjevca. Ova nekretnina nudi ugodan životni prostor prilagođen potrebama suvremenog stanovanja te je izvrsna prilika za one koji traže funkcionalan i dobro pozicioniran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN + 2 PARKINGA, PRODAJA, ZAGREB, VRAPČE, 3S, 55 M2 Prodaje se trosoban stan površine 55 m2 na prvom katu zgrade te se nalazi u ulici Jačkovinski klanec. Stan se nalazi u zgradi s 2 kata koja je građena 2009. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, 2....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Folnegovićevo, 219.500 €, 64,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, FOLNEGOVIĆEVO NASELJE, 64 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 64 m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1960-ih te ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice s wc-om....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 243.516 €, 62,44 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u naselju Malešnica - Begovačka ulica. Stan je obračunske površine 62,44 m², nalazi se na prvom katu, orijentacija: sjever, zapad i jug. Garažno parkirno mjesto nalazi se ispod zgrade, površine 12,50 m², cijena: 30.000 € (obavezna kupnja uz stan). Zgrada je sagrađena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 234.000 €, 60,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŽITNJAK, 60 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 51m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2002. godine, ima ukupno 3 kata i nalazi u ulici Ferenščica II. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 245.000 €, 60,07 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep 2soban stan s loggiom na 1.katu od 6.katova novije zgrade s liftom. Stan je svijetao radi svoje dvostrane orijentacije. Nalazi se na odličnoj poziciji, u blizini škole, vrtića i svih potrebnih sadržaja. Stan se može kupiti....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com