• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura što skuplje Zadnjih 7 dana parking

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura što skuplje zadnjih 7 dana parking" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.930 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • za adaptaciju
    • lođa
    • 3.kat
    • održavan
    • s garažom
  • Slike

Pretraženo 465 120 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 269.999 €, 61,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Simpatičan obiteljski trosoban stan površine 64m2 smješten na trećem katu stambene zgrade s liftom u naselju Srednjaci, Trešnjevka jug. Stan se nalazi na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji te je idealan za obiteljski život ili kao sigurna investicija za najam. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 57.47m2, na četvrtom katu zgrade s liftom (ukupno osam katova), u Novom Zagrebu-Utrina. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i vešeraja. Stan je kompletno adaptiran krajem 2023. godine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 61,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agenta: MARJAN GRGURIĆ, mob: 092 501 9992 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se ugodan 3-soban stan površine 61,29 m, smješten na 3. katu stambene zgrade s liftom na traženoj lokaciji na Srednjacima. Stan ima vrlo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 300000 eura što skuplje zadnjih 7 dana parking'
249.000 €
269.999 €
249.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 61,29 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je trosoban stan na Srednjacima, Trešnjevka-jug! Prodajemo namješten stan na 3. katu od ukupno 8. katova u stambenoj zgradi s liftom. Zgrada je uredna, održavana. Stan se sastoji od; ulaznog hodnika, dnevnog boravka s blagavaonicom, kuhinje, dvije sobe, lođe i kupaonice.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 65 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 65 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2003. godine te ima četiri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom koje izlaze na loggiu, dvije spavaće sobe, hodnika....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Dugave, 257.000 €, 64,09 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb! Novi Zagreb! Dugave! Travno! Prodaje se svijetao i funkcionalan trosoban stan smješten na zadnjem katu uredno održavane zgrade u mirnom dijelu Dugava, u neposrednoj blizini Vatikanske ulice. Dvostrana orijentacija sjever ? jug, mnoštvo prozora i obilje prirodnog svjetla čine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 249.000 €, 61,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, BUZIN, 61 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 61 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena je 2006. godine te ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, galerije,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten trosoban stan površine 55 m² u zagrebačkom naselju Dugave. Stan je izuzetno funkcionalno organiziran, ugodan za život te ima vrlo niske režijske troškove zahvaljujući kvalitetnim i ekonomičnim sustavima grijanja i hlađenja. Stan je opremljen klima-uređajem....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 245.000 €, 57,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se funkcionalan i svijetao stan u Utrinama odličnog rasporeda! Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom u open space konceptu, zasebne kupaonice i dodatnog odvojenog WC-a. Na stanu je kompletno ugrađena nova PVC stolarija, što dodatno doprinosi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vukomerec, 240.000 €, 55,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novouređeni stan na 1. katu na Trgu Stjepana Konzula. Stan je istočne orijentacije, besplatan parking se nalazi ispred zgrade. Uredno vlasništvo. .

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2-sobni stan od 60 m2 na 1. katu (od ukupno 3 kata) stambene zgrade. U cijenu stana je uključeno i spremište u podrumu zgrade od 15 m2, a parking je besplatani i javni. Stan se sastoji od: - ulaznog dijela/hodnika - prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sloboština, 232.951 €, 65,62 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Novog Zagreba, u naselju Sloboština - Otok, prodaje se moderan i potpuno namješten stan smješten na 2. katu kvalitetne stambene zgrade izgrađene 2015. godine. Stan i zgrada nalaze se u vrlo dobrom stanju te predstavljaju odličan izbor za ugodan život ili....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 228.000 €, 57,07 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan (u naravi je bio trosobni i može se vratit u prvobitno stanje) koji se nalazi na Ferenščici na 4./5 katova bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa blagavaonicom, spavaće sobe, kupaonice, posebnog wc-a, kuhinje i šupe u podnožju zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 225.000 €, 58,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 58 m2, 2.5-soban Prodaje se dvoiposoban stan površine 58 m2 na trećem katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1960. godine te ima četiri kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, spavaće sobe, kupaonice, WC-a, hodnika i balkona.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u Travnom, na adresi Božidara Magovca 111. Unutarnja stambena površina iznosi 64 m², dok su balkon i spremište izvan te kvadrature (sve je uračunato u konačnu cijenu). Stan se nalazi na 8. katu zgrade s 3 lifta. Riječ je o stanu koji je uredno održavan, opremljen....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Folnegovićevo, 219.500 €, 64,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, FOLNEGOVIĆEVO NASELJE, 64 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 64 m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1960-ih te ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice s wc-om....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 205.000 €, 63,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se svijetao, komforan stan na traženoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice ukupne površine 57,07m2. Stanu pripada spremište u podrumu od 18m2 koji se sastoji od sanitarnog čvora te velike prostorije. Stan i spremište....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 200.000 €, 55,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Dvosobni stan površine 55 m2 na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno dva kata, smješten u atraktivnom dijelu Stenjevca. Ova nekretnina nudi ugodan životni prostor prilagođen potrebama suvremenog stanovanja te je izvrsna prilika za one koji traže funkcionalan i dobro pozicioniran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 200.000 €, 54,91 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji atraktivnog dvosobnog stana površine 54,91 m2, smještenog na prvom od dva kata zgrade izgrađene 1995 god., zapadno orijentirane s obiljem prirodnog svjetla. Stan se sastoji od: dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom spavaće sobe hodnika kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 190.000 €, 57,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 . Prodaje se trosoban stan na Trešnjevci Selska ulica.Ovaj lijep i funkcionalan stan nudi sve što je potrebno za ugodan život. Prostran i svijetao, s modernim renoviranim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 150.000 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID:15993 Zagreb, Jarun, poslovni prostor Poslovni prostor površine 58m2 u prizemlju zgrade izgrađene sredinom 1980-ih godina. Prostor se sastoji od 3 uredske prostorije, malog spremišta, čajne kuhinje i sanitarnog čvora. Parking oko zgrade je u zoni bez naplate. Prostor....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac

stan s poledo na more i grad