• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 290000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 290000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 290000 eura lođa pala cijena zadnjih 7 dana što manje

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 290000 eura lođa pala cijena zadnjih 7 dana što manje" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.852 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 235.000 € na 229.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dugave, 229.000 €, 56,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 260.000 €
11.04.2026 - 235.000 €
16.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja stana ? Zagreb, Dugave Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan u zagrebačkom naselju Dugave, smješten na 6. katu zgrade s liftom, ukupne površine 56,23 m². Stan se odlikuje lijepim, otvorenim pogledom te odličnim rasporedom prostorija. Raspored: dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 235.000 € na 229.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ZAGREB, Dugave, 229.000 €, 56,23 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 260.000 €
08.04.2026 - 235.000 €
16.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 256.000 €
17.04.2026 - 240.000 €
20.04.2026 - 255.000 €
17.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je atraktivan 3-sobni stan netto korisne površine 62 m2, smješten na prvom katu petokatnice u središtu Trešnjevke - Sjever, Trešnjevka. Ova nekretnina predstavlja izvanrednu priliku za one koji traže kvalitetan stan u urbanom okruženju s izvrsnim prometnim povezivanjem i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 290000 eura lođa pala cijena zadnjih 7 dana što manje'
212.000 €
220.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 290.000 €, 64,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 300.000 €
18.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

VRAPČE CENTAR, Bolnička cesta. Stan na I katu stambenog objekta sa ukupno 8 stanova. Stambena površina iznosi 61,64 m2, a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje, kupaonice i dvije sobe, te pripadaka stanu S4: lođa površine 3,76 m2,spremište u podrumu površine....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb,Gajnice,u samom centru 2.5-soban stan Ako tražite stan na lokaciji gdje je sve nadohvat ruke, ali bez gradske gužve ? upravo ste ga pronašli. U samom centru Gajnica prodaje se svijetao i izuzetno funkcionalan stan od 65 m², smješten na idealnom 5. katu uredne zgrade s liftom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com