• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 290000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 290000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 290000 eura lođa pala cijena kvalitetan što jeftinije

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 290000 eura lođa pala cijena kvalitetan što jeftinije" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.826 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 227.000 € na 219.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Jakuševac, 219.000 €, 54,18 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 227.000 €
11.03.2026 - 219.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je trosobni stan površine 54,18 m2 neto stambene i korisne površine sa pripadajućim parkirnim mjestom od 11.48 m2. Stan je smješten na visokom prizemlju zgrade izgrađene 2014. godine, na atraktivnoj lokaciji u Novom Zagrebu ? Istok, naselje Jakuševec. Stan se nalazi u mirnom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 65,80 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 230.000 €
19.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ugodan dvosobni stan površine 65,80 m², smješten u mirnoj i kvalitetnoj stambenoj zgradi u samom središtu Gajnica. Zgrada je trenutno u procesu energetske obnove, što ovoj nekretnini daje dodatnu vrijednost kroz smanjene režijske troškove i dugoročnu energetsku učinkovitost.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 € na 225.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Knežija, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 240.000 €
26.04.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju se nudi stan, dvosobni, površine 63 m2, smješten na 6. katu u mirnom dijelu naselja Knežija, Trešnjevka - Jug. Ova nekretnina pruža izuzetnu priliku za ugodan život ili investiciju na jednoj od traženijih lokacija Zagreba. Stan odiše prostranošću i obiljem prirodnog svjetla....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 290000 eura lođa pala cijena kvalitetan što jeftinije'
245.000 €
245.000 €
249.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 250.000 € na 230.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Lanište, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 250.000 €
08.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je trosobni stan površine 60 m2, smješten na trećem katu zgrade izgrađene 2010. godine, u atraktivnom dijelu Novog Zagreba ? zapad, naselju Lanište. Stan se nalazi na zadnjem katu, što dodatno osigurava mir i privatnost. Prostranost i funkcionalnost prostora čine ga idealnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me