• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura tržnica što jeftinije lift

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura tržnica što jeftinije lift" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 3.959 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 11 nekretnina za upit nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura tržnica što jeftinije lift pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 120 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 61,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

TREŠNJEVKA-JUG, SREDNJACI Trosoban stan s vlastitim spremištem na trećem katu stambene zgrade s liftom, ukupne površine 61,29 m2. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje i kupaone s kadom i toaletom. Opremljen je protuprovalnim vratima, novom PVC....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 168.300 €, 61,20 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-1-61,20 m2, 3-sobni, nalazi se u prizemlju (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem 73,30m2 UKUPNA CIJENA: 201.575,00 EUR PLAĆANJE 40% po potpisu Predugovora, ostatak po fazama gradnje Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 171.360 €, 61,20 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-9-3-sobni stan, 61,20 m² (ULAZ 2, prizemlje) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 77,50m² UKUPNA CIJENA: 217.000,00 EUR ? PLAĆANJE 70% avansa, ostatak po etažiranju ? STAN S2-9-61,20 m2, 3-sobni, nalazi se u prizemlju (ULAZ 2) Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura tržnica što jeftinije lift'
292.333 €
199.990 €
199.000 €
  Stan, ZAGREB, Botinec, 186.660 €, 61,20 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-8 - 61,20 m2, 3-sobni, nalazi se u prizemlju (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 71,10 m² UKUPNA CIJENA: 216.855,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 - 9,75m2 6. sp.soba....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 198.900 €, 61,20 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-18-61,20 m2, 3-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 2) Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 - 9,75m2 6. sp.soba 2 - 9,20m2 7. kupaonica 4,85m2 8. natkriveni balkon 4,42x0,5=2,21m2 UKUPNO 61,20m2....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 199.990 €, 56,72 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Lokacija: Zagreb, Dubrava; Studentski grad Površina: 56,72m2 Kat: visoko prizemlje od 9 Orijentacija: zapad OPIS: Prodaje se dvosoban stan u Gornjoj Dubravi, u ulici Gjure Prejca. Stan se nalazi u visokom prizemlju dobro održavane zgrade s liftom, koja ima ukupno devet katova. Površina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 199.999 €, 54,95 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja ili zamjena stana ? Zagreb, Gajnice (Zapad) Prodajem uređen i odmah useljiv trosoban stan u Čileanskoj ulici, kvart Gajnice (Zagreb ? zapad). Moguća zamjena za drugu nekretninu ? prednost kuća, ovisno o lokaciji, veličini zemljišta i stanju objekta. Zamjena uz ili bez nadoplate.....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 198.900 € na 205.020 € - 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 205.020 €, 61,20 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 198.900 €
29.11.2025 - 186.660 €
08.12.2025 - 198.900 €
19.02.2026 - 205.020 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-1 - 61,20 m2, 3-sobni, nalazi se u prizemlju (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 71,10 m² UKUPNA CIJENA: 238.185,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 - 9,75m2 6. sp.soba....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 198.900 € na 205.020 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 205.020 €, 61,20 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 211.140 €
28.11.2025 - 198.900 €
10.05.2026 - 205.020 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-19 - 61,20 m2, 3-sobni, nalazi se na drugom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 67,20 m² UKUPNA CIJENA: 225.120,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 9,75m2 6. sp.soba....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 217.260 € na 211.140 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 211.140 €, 61,20 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 211.140 €
08.12.2025 - 217.260 €
16.03.2026 - 211.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-10 - 61,20 m2, 3-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 67,20 m² UKUPNA CIJENA: 231.840,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 - 9,75m2 6.....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 211.140 € na 217.260 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 217.260 €, 61,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 211.140 €
06.05.2026 - 217.260 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN S1-24 - 61,20 m2, 3-sobni, drugi kat (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 67,20 m² UKUPNA CIJENA: 238.560,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 4,85m2 2. hodnik 4,64m2 3. kuhinja 4,95m2 4. dn.boravak i blagavaonica 20,75m2 5. sp.soba 1 - 9,75m2 6. sp.soba 2 - 9,20m2....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 57,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 57 m2 u zagrebačkom naselju Prečko. Stan se nalazi na šestom katu osmerokatnice s liftom. Zgrada je izgrađena 1976. godine. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice s WC-om, ostave i loggie. Kupaonica je adaptirana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

STAN KOJI SE NE ČEKA ? 65 m² U SRCU GAJNICA Ako tražite stan na lokaciji gdje je sve nadohvat ruke, ali bez gradske gužve ? upravo ste ga pronašli. U samom centru Gajnica prodaje se svijetao i izuzetno funkcionalan stan od 65 m², smješten na idealnom 5. katu uredne zgrade s liftom....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 256.000 €
18.04.2026 - 240.000 €
25.04.2026 - 255.000 €
14.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj funkcionalan stan na Trešnjevci. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU, 360 virtualnu šetnju i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA! Prodajemo trosoban stan od 52 m2 navedene površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 255.000 €, 56,16 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID-15781 Trešnjevka Vrlo interesantan dvosoban stan površine 56,16 m2 na 17.katu nebodera izgrađenog 1972.g. Zgrada ima dizalo. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka integriranog sa kuhinjom i blagovaonicom, te izlazom na balkon, spavaće sobe, kupaonice, ostave....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 268.000 € na 258.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Špansko, 258.000 €, 62,27 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 268.000 €
10.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se namješteni trosobni stan na 2. od 7 katova zgrade s liftom građene 1985. godine.Sastoji se od.Dnevni boravakLoggiaDvije sobe KupaonicaOstavaSpremište u podrumuGrijanje : toplana s razdjelnicima Lokacija stana je u blizini škole, vrtića, igrališta, gradskog prijevoza, tržnice,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 268.000 € na 258.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 258.000 €, 62,00 m2 cca 4160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 268.000 €
13.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.crozilla.com

Stan Špansko, trg Ivana Kukuljevića.II kat, lift, toplana, na radijatorima su postavljeni razdjeljnici topline.Stan se sastoji od: hodnik, kuhinja, dnevni boravak s blagovaonicom, kupaonica, ostava, loggia, dvije spavaće sobe i spremišta. U neposredenoj blizini nalaze se dvije osnovne....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 264.000 € na 258.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 258.000 €, 63,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 268.000 €
11.04.2026 - 264.000 €
18.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao i ugodan stan površine 63 m² u zagrebačkom naselju Malešnica, smješten na drugom katu uredne zgrade s liftom koja ima ukupno sedam katova. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji i nudi lijep, otvoren pogled koji dodatno doprinosi osjećaju prostranosti i ugode. Raspored....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 264.000 € na 258.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 258.000 €, 63,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 268.000 €
11.04.2026 - 264.000 €
15.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan stambene površine 63 M2 + Loggia, na odličnoj lokaciji sa predivnim pogledom i funkcionalnim rasporedom prostorija na drugom katu u zgradi od ukupno 7 katova, sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, kupaone, ostave, dnevnog boravka sa blagovaonicom, loggie,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 258.000 €, 62,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj funkcionalan stan u Španskom. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU, 360 virtualnu šetnju i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA! Prodajemo ugodan trosoban stan površine 62 m2.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 268.000 € na 258.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 258.000 €, 63,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.04.2026 - 268.000 €
11.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji atraktivnog trosobnog stana površine 63 m2, smještenog na drugom od sedam katova zgrade s liftom, izgrađene 1984 god. Stan se sastoji od: dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom kuhinje dvije spavaće sobe kupaonice hodnika ostave loggie Stanu pripada spremište....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 269.000 € na 258.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 258.000 €, 62,27 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 269.000 €
09.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se namješteni trosobni stan na 2. od 7 katova zgrade s liftom građene 1985. godine. Sastoji se od. Dnevni boravak Loggia Dvije sobe Kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: JELENA SMUĐ, mob: 092 501 9991 . Prodaje se vrlo lijep 2-soban stan (funkcionalno 3-soban) na Ferenščici I, na 1. katu armirano-betonske stambene zgrade s liftom iz 1986. godine (Industrogradanja).....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 268.000 € na 264.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 264.000 €, 63,00 m2 cca 4190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 268.000 €
12.04.2026 - 264.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan stambene površine 63 M2 + Loggia, na odličnoj lokaciji sa predivnim pogledom i funkcionalnim rasporedom prostorija na drugom katu u zgradi od ukupno 7 katova, sa liftom. Stan se sastoji od: - hodnika, - kuhinje, - kupaone, - ostave, - dnevnog boravka sa blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka sjever , Dužice, prekrasan dvosobni stan na četvrtom katu zgrade s liftom, velikom lođom, pogled na zelenilo- istok i s lođe pogled- sjever na Sljeme, veliki prozori, pun svjetla u kvalitetnoj novogradnji iz 2005, ,blizu tržnice Trešnjevka, tramvaja, škole vrtića, dućana.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 288.900 €, 58,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO, MODERNO, BEZ ULOGA ? UTRINE, 58 m², 2 VELIKE SOBE + OPEN SPACE ? SVE U STANU JE NOVO! Prodaje se vrhunski kompletno adaptiran stan od 58 m² na odličnoj lokaciji u Utrinama ? stan koji odiše stilom, funkcionalnošću i kvalitetom! RASPORED I STANJE: ? Dvije velike, prozračne spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 57.47m2, na četvrtom katu zgrade s liftom (ukupno osam katova), u Novom Zagrebu-Utrina. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i vešeraja. Stan je kompletno adaptiran krajem 2023. godine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 291.074 €, 65,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

MOLIMO ZVATI: 098 18 38 174 NOVOGRADNJA! KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA! BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA! Odlična mikro-lokacija! Podsused, prodajemo stan u izgradnji na 1. katu u zgradi sa 3 kata. U zgradi ima ukupno 15 stanova, 11 VPM (vanjskih parkirnih mjesta i 10 GPM (garažnih parkirnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 291.697 €, 65,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

MOLIMO ZVATI: 098 18 38 174 NOVOGRADNJA! KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA! BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA! Odlična mikro-lokacija! Podsused, prodajemo stan u izgradnji na 2. katu u zgradi sa 3 kata. U zgradi ima ukupno 15 stanova, 11 VPM (vanjskih parkirnih mjesta i 10 GPM (garažnih parkirnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 300.000 €, 64,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 64 m2 na 4 katu zgrade sagrađene 2005. Stan ima prekrasan panoramski pogled, gleda prema istoku, na zelenu površinu te s terase prema Sljemenu. Sastoji se od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavače sobe, kupaonice s wc-om i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com