• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura porasla cijena što jeftinije Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura porasla cijena što jeftinije zadnjih 7 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.752 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 209.494 € na 214.341 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 214.341 €, 57,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 201.001 €
11.04.2026 - 209.494 €
16.05.2026 - 214.341 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 125.000 € na 127.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Trnje, 127.000 €, 57,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 125.000 €
18.05.2026 - 127.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, TRNJE, KRUGE, 57 m2 Prodaje se dvojna kuća površine 57 m2. Kuća je građena 1960-ih. godina. Nalazi se na parceli površine 130 m2, od kojih je tlocrtno površine 61 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s blagovaonicom....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 175.000 € na 199.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Jakuševac, 199.000 €, 64,87 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2025 - 185.000 €
16.06.2025 - 179.000 €
26.09.2025 - 175.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvoetažni stan na 2. katu zgarde od 3 kata bez lifta, izgrađene 2000.g.1. etaža sastoji se od: ulaznog prostoradnevnog boravkakuhinje sa blagovaonomkupaonice2. etaža se sastoji od:tri sobekupaoniceStanu pripada ispremište u podrumu od 4m2.Grijanje: toplanaEnergetski razred:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura porasla cijena što jeftinije zadnjih 7 dana'
233.700 €
236.000 €
238.960 €
 
+2%

Promjena cijene sa 207.496 € na 212.343 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 212.343 €, 57,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 199.084 €
10.04.2026 - 207.496 €
17.05.2026 - 212.343 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 204.045 € na 212.875 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZAGREB, Botinec, 212.875 €, 65,50 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 204.045 €
18.05.2026 - 212.875 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je trosobni stan (APARTMAN) u NOVOGRADNJI - naselje Botinec. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, orijentacije jug/zapad. Stan se sastoji od hodnika (9,701 m2) kupaonice (3,70 m2), soba (10,60 m2) soba 2 (10 m2) kuhinja (5,60 m2), DB+ blagovaona (20,70 m2) loggia....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 239.850 € na 249.850 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 249.850 €, 60,18 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 249.850 €
11.04.2026 - 239.850 €
15.05.2026 - 249.850 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj stan u izgradnji, oznake 3 na tlocrtu, nalazi se na 1. katu, u mirnom i prirodnom okruženju Šestinskog dola, okruženog šumom. Projektirali smo ga s naglaskom na maksimalno iskorištavanje prostora i otvaranje prirodi preko velikih staklenih površina i prostranog balkona, pružajući....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 245.000 € na 250.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 250.000 €, 59,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.05.2026 - 245.000 €
14.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Donjem gradu kod Šubićeve ? blizina Kvaternikovog placa stambene površine 59 m2 na 1. katu stambene zgrade od sveukupno 4 kata. Stan se sastoji od: -ulaznog prostora, -2 sobe -kuhinja i blagovaonica -kupaonica -toalet -balkon ( orijentiran prema dvorišty) Ostava....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 250.000 € na 260.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju penthouse stan na 17. katu zgrade s liftom, smješten na atraktivnoj lokaciji Trešnjevke. Stan površine 64 m² odlikuje se obiljem prirodnog svjetla zahvaljujući velikim prozorima i otvorenom pogledu koji pruža poseban osjećaj prostora i privatnosti. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 291.364 € na 297.698 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trnje, 297.698 €, 63,34 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2025 - 273.900 €
30.01.2026 - 280.125 €
21.02.2026 - 286.350 €
30.04.2026 - 291.364 €
16.05.2026 - 297.698 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Stambena zgrada TRNJE 3 Projekt se nalazi u ulici Trnjanski nasip V . U blizini stambene zgrade nalazi se dječji vrtić, osnovna škola, trgovina Konzum, kafići, zatim autopraonica, benzinska pumpa, a nedaleko je i park jezero Bundek. Autobus je udaljen 500m. Početak izgradnje: ožujak....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja