• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura što manje grijanje na plin najnovije ilica

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura što manje grijanje na plin najnovije ilica" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 234.900 € na 229.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.07.2025 - 253.000 €
03.11.2025 - 243.900 €
01.03.2026 - 234.900 €
05.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Kustošija-Ilica, novouređeni moderan trosoban stan u visokom prizemlju održavane stambene zgrade, ukupne površine 60,68m2. Sastoji se od: predulaza koji se koristi kao loggia, ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s kompletno opremljenom kuhinjom i blagovaonicom, dvije prostrane....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Črnomerec, 50.400 €, 60,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, ČRNOMEREC - poslovni prostor na odličnoj lokaciji u centru Zagreba ( Ilica) U samom srcu Zagreba, na jednoj od najprepoznatljivijih i najfrekventnijih lokacija ? Britanac, Ilica 174, iznajmljuje se funkcionalan i odlično pozicioniran poslovni prostor ukupne površine 60 m².....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 234.900 € na 229.000 € - 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 60,68 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.01.2026 - 243.900 €
12.02.2026 - 234.900 €
31.03.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se stan u prizemlju samostojeće kuće izgrađene 1929. godine, u blizini Ilice i okretišta Črnomerec. Sastoji se od: - dnevnog boravka i blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 275.000 €, 63,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Predivan stan (pov. 60,37 m2) u visokom prizemlju ( visini prvog kata), u zgradi iz 2006. sa tri kata i tri panoramska lifta (armirano betonska gradnja bez ikakvih oštećenja u potresu). Odvojena brojila za struju, plin i vodu, male režije. Stan se sastoji od ulaza + garderobe, kupaone,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 234.000 €, 65,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji trosobnog stana ukupne površine 65m2 u povišenom prizemlju kuće, visokih stropova i debelih zidova, prepun svjetla, orijentacije I/Z/J: Sastoji se od: dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom kuhinje dvije spavaće sobe kupaonice wc hodnika zatvoreni pred ulazaStan....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo obiteljsku kuću uz mogućnost nadogradnje, u mirnoj ulici na Trešnjevci, Pregradska ulica. Kuća je idealna za ugodan život ili investiciju. Osnovne informacije: - tip kuće: dvojna prizemnica (zidana, beton i opeka) - površina kuće: 65 m² - površina okućnice: 50 m² - broj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 142.000 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u obiteljskoj kući. Gornja etaža nije potkrovlje, nego visoko krovište /oko 4m visoko/, sa ukrasnim gredama. Na početku sporedne ulice (iz Kustošijanske), udaljena svega 560 metara sjeverno od Ilice. Glavne Značajke: ? Površina: Ukupna površina kuće iznosi....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 209.984 € na 203.400 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 203.400 €, 65,62 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 209.984 €
15.04.2026 - 203.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan od 65,62 m2 na 1. katu dvorišne zgrade u Ilici, samo dvije tramvajske stanice od Trga bana Jelačića i 100 metara od Britanskg trga. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, jedne veće prostorije i dvije sobe, kupaone i odvojenog toaleta, nema balkona. Orijentacija na zapad.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 280000 eura što manje grijanje na plin ilica (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr