• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 260000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 260000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 260000 eura porasla cijena najnovije

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 260000 eura porasla cijena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Mir, komfor i kvaliteta gradnje ? 3-soban stan u novogradnji U mirnom i ugodnom okruženju Novog Zagreba, okruženom obiteljskim kućama i zelenilom, nalazi se ovaj moderno projektiran trosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Stan je idealan za obiteljski život, ali i za sve koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Donji Grad, 249.000 €, 58,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja lokal za prodaju u samom centru Zagreba u Vlaškoj ulici, između Vončinine i Iblerovog trga. Lokal ukupne veličine 58 m2 sastoji se od prizemlja i podruma, od čega prizemlja 34 m2 i podruma 24 m2. Svojeveremeno je bila izgrađena i galerija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sopot, 240.000 €, 55,06 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI ? dvosoban stan od 55,06 m² u Sopotu Smješten u Ulici Viktora Kovačića, u jednom od najpraktičnijih dijelova Novog Zagreba, ovaj dvosoban stan od 55,06 m² nudi odličan raspored, puno prirodnog svjetla i osjećaj prostora koji se rijetko nalazi u ovoj kvadraturi.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.000 €, 55,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Jarun, Kod Našičke, 3s, 55m2 PRODAJA, STAN, ZAGREB, JARUN, KOD NAŠIČKE, kompletno i kvalitetno uređen trosoban stan od 55 m2 u prizemlju s terasom i vrtom. Stan se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka s kuhinjom, 2 komforne sobe, prostrane kupaonice s WC-om i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 234.000 €, 60,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŽITNJAK, 60 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 51m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2002. godine, ima ukupno 3 kata i nalazi u ulici Ferenščica II. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 229.000 €, 61,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, BUZIN, 61 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 61 m2 na drugom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena je 2006. godine te ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, galerije,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 65,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: +385 95 803 4788 (ANTONIJA) e-mail: agent3@bestcroatianproperties.com BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE!! Za prodaju prekrasan građanski trosoban stan visokih stropova, veličine 65m2 koji se nalazi u povišenom prizemlju kuće sa ukupno 2 kata. Smješten je na izvrsnoj lokaciji u Rogininoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 208.600 €, 58,75 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i svijetao dvosoban stan u novogradnji. Zgrada je upravo dovršena te je useljiva. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open spacea dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i izlazom na balkon/lođu, spavaće sobe i kupaonice. Stanu pripadaju spremište i vanjsko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 281.850 €, 57,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, NOVOGRADNJA, 3-soban, 57 m2 Prodaje se prekrasan 3-soban stan u novogradnji na drugom katu zgrade od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi na Črnomercu na Zagrebačkoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 260000 eura najnovije (13)
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 260000 eura porasla cijena (92)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?