• GoHome Professional
nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 260000 eur - GoHome
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 260000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 260000 eura porasla cijena Najnovije

  • Za upit "nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 260000 eura porasla cijena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 217.500 €
22.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S15, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 217.500 €
22.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S9 smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 242.800 € na 263.655 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, 263.655 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 242.800 €
22.05.2026 - 263.655 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan četverosoban stan u rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan četverosoban stan oznake S13, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 218.000 €
22.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan trosoban stan u novom rezidencijalnom projektu nadomak Zagreba U prodaji je moderan trosoban stan oznake S8, smješten u sklopu suvremenog stambenog projekta koji spaja mirnu prirodnu okolinu, vrhunsku kvalitetu gradnje i izvrsnu prometnu povezanost sa središtem Zagreba. Lokacija....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 218.000 € na 237.195 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 237.195 €, 75,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 218.000 €
22.05.2026 - 237.195 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-8 smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju 2027.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 217.500 € na 236.250 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 236.250 €, 75,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 217.500 €
22.05.2026 - 236.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan trosoban stan oznake S-15 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 152.000 € na 158.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Vukomerec, 158.000 €, 72,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 152.000 €
22.05.2026 - 158.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća prizemnica na Ferenščici. Kuća ima 72 m² stambene površine te dodatnih 40 m² okućnice/terase. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice i dvije spavaće sobe, s funkcionalnim rasporedom prostorija. Grijanje je na drva. Nekretnina zahtijeva adaptaciju,....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 242.000 € na 277.515 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Brezovica, 277.515 €, 88,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 242.000 €
22.05.2026 - 277.515 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

**KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NI POREZ NA NEKRETNINE!** Prodaje se moderan četverosoban stan oznake S-13 smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Očekivani završetak gradnje planiran je u lipnju....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 130.000 € na 145.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 145.000 €, 34,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 166.250 €
17.05.2026 - 130.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? Stan s balkonom Klaka / Gornja Dubrava | namješten Na prodaju je funkcionalan i ugodan stan smješten u mirnom dijelu Gornja Dubrava (naselje Klaka), ukupne površine cca 35 m². Nalazi se na 2. katu stambene zgrade te predstavlja odličnu priliku za stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 75.000 € na 86.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, ZAGREB, Podsused, 86.000 €, 1027,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 75.000 €
21.05.2026 - 86.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Zemljište je redovito održavano. Uvjeti gradnje: -BRP do 400m2 -tlocrtna izgradivost 115m2 -Zemljište je idealno za izgradnju kuće, vikendice, ili kao investicijska prililka -Lokacija pruža mir, privatnost i prirodno okruženje, a istovremeno dobru prometnu povezanost. Zagreb, Podsused,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine u zagrebu do 260000 eura porasla cijena najnovije (18)
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 260000 eura najnovije (36)
  • nekretnine u zagrebu oko 60 kvadrata do 260000 eura porasla cijena (90)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine