• GoHome Professional
nekretnine smoljanac prodaja Najnovije - GoHome
  • nekretnine smoljanac prodaja Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine smoljanac prodaja Najnovije

  • Za upit "nekretnine smoljanac prodaja najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SMOLJANAC, 1.550.000 €, 40000,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se 40 000m2 građevinskog zemljišta u Smoljancu ( Plitvička jezera). Napravljen je idejni projekt za hotel sa 100 soba,za vile sa bazenima,dječijim igralištem i kazinom. Vrhunska pozicija uz samu rijeku. Top prilika! .

 
 
 
  Zemljište, SMOLJANAC, 320.000 €, 5500,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Molim zvati na broj: 098/725-978 Prodaje se parcela od 5500 m2 gotovo u cijelosti građevinske namjene. (na jednoj katastarskoj čestici). Građevinskom dijelu pripada 4750 m2 a 750 m2 pripada poljoprivrednom dijelu. Parcela je smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji u naselju Smoljanac....

 
 
 
  Zemljište, SMOLJANAC, 120.000 €, 8000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Molim zvati na broj: 098/725-978 U mjestu Smoljanac u neposrednoj blizini Nacionalnog parka Plitvičkih jezera nalazi se zemljište koje koje izuzetno dobro povezano sa glavnim prometnicama te time predstavlja odličnu priliku za investiciju. Zemljište se sastoji od građevinskog dijela:oko....

 
 
 
  Zemljište, SMOLJANAC, 300.000 €, 78745,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Lokacija Nekretnina se nalazi u Smoljancu, Plitvička Jezera. Plitvička Jezera su u središnjem dijelu Hrvatske, udaljena 20 minuta od Nacionalni park Plitvička jezera. Vlasništvo Nekretnina je površine 78,745 m² od čega 684 m² u građevinskoj zoni, a ostalo u poljoprivrednoj zoni. Detaljnije....

 
 
 
  Kuća, SMOLJANAC, 650.000 €, 118,00 m2 cca 5510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

2 suvlasnika (od ukupno 3) prodaju većinski suvlasnički udio u kući od 118m2 i 17494m2 u zemlji za 650000 Eura. Atraktivna lokacija u neposrednoj blizini autokampa s 5 zvjezdica i svega 3-4 km udaljenosti od ulaza 1 u NP Plitvička jezera. Mogućnost kupnje suvlasničkog udjela i u susjednim....

 
 
 
  Zemljište, SMOLJANAC, Na upit, 26594,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se predivno zemljište smješteno u idiličnom naselju Smoljanac, koje će zadovoljiti sve vaše potrebe i pružiti nevjerojatne mogućnosti za razvoj. Ova nevjerojatna parcela ima ukupnu površinu od 26.594 m² i obuhvaća građevinski dio, oranice i šumu, (i nalazi se u T1 i T2 zoni,)....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine smoljanac prodaja (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr