• GoHome Professional
nekretnine selina prodaja Zadnjih 14 dana - GoHome
  • nekretnine selina prodaja Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine selina prodaja Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine selina prodaja zadnjih 14 dana" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 331 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1090 m2
    • do 1360 m2
    • 1360 m2 (prosječna površina)
    • barem 1360 m2
    • 1630 m2
  •  Po cijeni
    • do 9600 eura
    • do 12000 eura (prosječna cijena)
    • do 14000 eura
    • do 120 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 656 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SELINA, 187.680 €, 1564,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Starigrad - Seline, prodaje se građevinsko zemljište od 1564 m2. Zemljište se nalazi unutar građevinskog područja naselja - neizgrađeni dio. Pravokutnog je oblika dimenzija cca. 44m x 36m, upisan prilazni put širine 6m, struja i voda pored. SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!!....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 391.680 €, 3264,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Starigrad - Seline, prodaje se građevinsko zemljište od 3264 m2. Zemljište se nalazi unutar građevinskog područja naselja - neizgrađeni dio. Pravokutnog je oblika dimenzija cca. 40m x 82m, upisan prilazni put širine 6m, struja i voda pored. SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!!....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 178.000 €, 3615,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zemljište površine 3.615 m2 u blizini ulaza u NP Paklenica. Polovica zemljišta je u građevinskoj zoni. Izuzetno atraktivna lokacija, idealna za kuću za odmor ili obiteljsko gospodarstvo. Vlasništvo je uredno. Kupac ne plaća agencijsku naknadu. Za više informacija kontaktirajte nas....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine selina prodaja zadnjih 14 dana'
480.000 €
198.800 €
248.280 €
  Zemljište, SELINA, 183.000 €, 1525,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zemljište se nalazi u prvom redu do mora u Selinama, na jedinstvenoj lokaciji izvan naselja. Između zemljišta i mora je cesta. Budući da se zemljište kaskadno uspinje od mora moguće je izgraditi dvije komforne kuće. Zemljište Prodaja Seline 1525 m2.

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 105.450 €, 703,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Starigrad - Seline, prodaje se građevinsko zemljište od 703 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 28m x 25m, prilazni bijeli put širine cca. 6m, struja i voda pored. . Nalazi se na dobroj lokaciji 200 m udaljeno od mora i plaže, blizina trgovine, restorana, kafića te....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 98.100 €, 654,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Starigrad - Seline, prodaje se građevinsko zemljište od 654 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 23m x 27m, prilazni bijeli put širine cca. 6m, struja i voda pored. . Nalazi se na dobroj lokaciji 200 m udaljeno od mora i plaže, blizina trgovine, restorana, kafića te....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 96.558 €, 2541,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Seline, smještene između kristalno čistog mora i impresivnog kanjona Male Paklenice, predstavljaju jednu od najposebnijih lokacija na zadarskom području. Ovo mjesto očuvane prirode i autentične dalmatinske atmosfere idealno je za one koji traže mir, prostor i kontakt s prirodom, uz....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 204.000 €, 1700,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Starigrad - Seline, prodaje se građevinsko zemljište od 1700 m2. Zemljište se nalazi unutar građevinskog područja naselja - neizgrađeni dio. Pravokutnog je oblika dimenzija cca. 40m x 43m, upisan prilazni put širine 6m, struja i voda pored. SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!!....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Seline - Rivijera Paklenica Starina površine 87 m2 smještena na terenu od 697 m2. Cca 1,1 km od mora i plaže! Blizina svih potrebnih sadržaja. Sva infrastruktura (struja, voda) u blizini. Mirna lokacija, okružena zelenilom i planinama. Dodatne informacije na upit. Agencijska naknada....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 70.000 €, 608,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 608 m2 u mirnom dijelu mjesta Seline kod Starigrada. Pravilnog je oblika. Struja i voda prolaze asfaltnom ulicom. Udaljenost od plaže je 500 metara. S obzirom na blizinu plaže i ulaz u Nacionalni park Paklenica budući objekat može služiti....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 66.000 €, 550,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Starigrad - Seline, prodaje se građevinsko zemljište od 550 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 16m x 33m, prilazni bijeli put širine cca.4m, struja i voda pored. . Nalazi se na dobroj lokaciji 230 m udaljeno od mora i plaže, blizina svih sadržaja potrebnih za ugodan....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 77.350 €, 1190,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO PRAVO - SELINE - Prodaje se atraktivna nekretnina u Selinama podno Velebita na rubu nacionalnog parka Paklenica. U predivnom mjestu Seline, smještenom u neposrednoj blizini Nacionalnog parka Paklenica, prodaje se nekretnina idealna za ljubitelje prirode, planinarenja i....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 57.000 €, 566,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 566 m2 u mirnom dijelu mjesta Seline kod Starigrada. Pravilnog je oblika. Voda i struja prolaze asfaltnom ulicom koja je udaljena oko 30 metara od zemljišta. Pristupni put je ucrtan. Okolica je nova građevinska zona s mnogo parcela prikladnih....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 115.000 €, 920,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se gradiliste idealnog tlocrta sa mozda 5 posto nagiba pada prema moru udaljeno 800 m od mora lijepa pozicija uz sami nacionalni park zadnji red gradnje iza placa pocinje nacionalni park ljep pogled na more krasan teren bogat sparogama i vrlo zaštićeno od bure plac se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, Na upit, 3535,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

PRILIKA! GRAĐEVINSKA ZEMLJIŠTA , PRVI RED DO MORA - SELINE Na prodaju tri GRAĐEVINSKA ZEMLJIšTA u prvom redu do mora u Selinama. Svako zemljište ima oko 1000 m2. OPIS NEKRETNINE : - relativno pravilnog oblika; - mirna i tiha pozicija; - idealno za izgradnju vila s bazenom; - blizina....