• GoHome Professional
nekretnine samoborski otok prodaja do 70 eura/m2 - GoHome
  • nekretnine samoborski otok prodaja do 70 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine samoborski otok prodaja do 70 eura/m2

  • Za upit "nekretnine samoborski otok prodaja do 70 eura/m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 51 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1480 m2
    • do 1850 m2
    • 1850 m2 (prosječna površina)
    • barem 1850 m2
    • 2220 m2
  •  Po cijeni
    • 66 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 73 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 6000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • atraktivno
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 248.920 €, 3556,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju zemljište u građevinskom dijelu, mjesta Otok Samoborski u Samoboru, ukupne površine 3556 m2 Zemljište se nalazi u mirnom i prirodom okruženoj lokaciji te vrlo dostupno svim bitnim sadržajima grada Samobora. Svi komunalni priključci nalaze se na cesti. Autobusna stanica....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 51.520 €, 736,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivna parcela - smještena u mirnoj ulici, u okruženju isključivo obiteljskih kuća, što osigurava privatnost, sigurnost i ugodnu susjedsku atmosferu. Lokaciju odlikuje obilje zelenih površina, puno prirode te mir i tišina bez gradske buke, što je čini idealnim mjestom....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 249.000 €, 3556,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Samoboru, Otok Samoborski,, veličine 3556 m2. Cijena 70 eur/m2. Širina zemljišta uz cestu 37m. Vlasništvo uredno. Priključci struje i vode se nalaze uz zemljište. Za više informacija zvati kontakt: Danko Mob: 091 7234 625 Email: danko@eurohome-nekretnine.hr....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine samoborski otok prodaja do 70 eura/m2'
127.400 €
51.600 €
388.800 €
 
+13%

Promjena cijene sa 47.795 € na 54.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 54.000 €, 868,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.06.2025 - 47.795 €
26.02.2026 - 54.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište površine 868 m², pravilnog oblika, smješteno uz asfaltiranu cestu s kompletno dostupnom infrastrukturom ? struja, voda i plin nalaze se uz parcelu. Zemljište je u potpunosti građevinsko Maksimalna izgradivost: 400 m² BRP-a Mirna i lijepa lokacija ?....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 85.000 €, 1600,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljiste u samoborskom otoku . Kontakt broj-095/5361-642 Cijena po dogovoru. Prodajem građevinsko zemljiste.

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 287.000 €, 6428,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju četiri povezane čestice ukupne površine 6.428 m² u naselju Otok Samoborski (Grad Samobor), od čega se 5.028 m² nalazi unutar građevinske zone stambenog naselja, dok je 1.400 m² (čestica k.č.br. 828) poljoprivredno zemljište. Karakteristike zemljišta: Ravan teren pravilnog....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 56.600 €, 1400,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište mješovite namjene koje se nalazi nedaleko od Samobora u naselju Samoborski otok. Nalazi se u zoni mješovite namjene idealno za gradnju industrijsko-skladišne hale. Pravokutnog je oblika, frontom uz cestu 18m te ukupne veličine 1400m2. Parcela se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 89.025 €, 1187,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1187 m² na mirnoj lokaciji u Otoku Samoborskom, svega nekoliko minuta vožnje od centra Samobora. Riječ je o pravilnoj, ravnoj parceli idealnoj za izgradnju obiteljske kuće ili manje stambene zgrade. Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 81.095 €, 2317,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

U Samoborskom Otoku, naselju u sastavu grada Samobora na svega 4.5 km od središnjeg gradskog trga prodajemo građevinsko zemljište ukupne površine 2381 m2. Zemljište se nalazi na ravnom terenu, uz cestu je široko cca 44m i duboko cca 60m. U neposrednoj blizini zemljišta na udaljenosti....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 50.000 €, 1850,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1850 m2 na vrhunskoj mikrolokaciji u Samoborskom Otoku (40% cca 700 m2 od ulične strane je građevinsko zemljište, a ostatak poljoprivredno). Parcela je dimenzije 14 m x 122 m. Asfaltni put do parcele. Na cesti su priključci struje i vode.....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 18.500 €, 3178,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodajemo poljoprivredno zemljište ukupne površine 3178 m2 u Samoborskom Otoku, naselju u sastavu grada Samobora. Zemljište je kultivirano, na ravnom je terenu, širine cca 33-34 m i duljine cca 93m. Zemljište je na svega stotinjak metara od građevinske zone stambene namjene te je....