• GoHome Professional
nekretnine samoborski otok prodaja do 1600 m2 - GoHome
  • nekretnine samoborski otok prodaja do 1600 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine samoborski otok prodaja do 1600 m2

  • Za upit "nekretnine samoborski otok prodaja do 1600 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 441 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1520 m2 (malo manji)
    • 1680 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 6100 eura
    • do 7700 eura (prosječna cijena)
    • do 9200 eura
    • do 77 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 85.000 €, 1600,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljiste u samoborskom otoku . Kontakt broj-095/5361-642 Cijena po dogovoru. Prodajem građevinsko zemljiste.

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 56.600 €, 1400,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište mješovite namjene koje se nalazi nedaleko od Samobora u naselju Samoborski otok. Nalazi se u zoni mješovite namjene idealno za gradnju industrijsko-skladišne hale. Pravokutnog je oblika, frontom uz cestu 18m te ukupne veličine 1400m2. Parcela se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 170.235 €, 1261,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dva građevinska zemljišta u Otoku Samoborskom na samo 10 minuta vožnje od Središnjeg Samoborskog trga. Zemljište površine 683 m2 smješteno je uz cestu i široko cca 15 m, a duboko je cca 50 m. Pravolutnog je oblika i ravnog terena, a nalazi se u građevinskom području....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine samoborski otok prodaja do 1600 m2'
73.000 €
54.000 €
51.600 €
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 89.025 €, 1187,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1187 m² na mirnoj lokaciji u Otoku Samoborskom, svega nekoliko minuta vožnje od centra Samobora. Riječ je o pravilnoj, ravnoj parceli idealnoj za izgradnju obiteljske kuće ili manje stambene zgrade. Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 51.520 €, 736,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivna parcela - smještena u mirnoj ulici, u okruženju isključivo obiteljskih kuća, što osigurava privatnost, sigurnost i ugodnu susjedsku atmosferu. Lokaciju odlikuje obilje zelenih površina, puno prirode te mir i tišina bez gradske buke, što je čini idealnim mjestom....

 
 
 
  Kuća, SAMOBORSKI OTOK, 199.000 €, 290,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo obiteljsku kuću u Otoku Samoborskom, ukupne površine cca 290 m2 na prostranoj parceli od cca 1800m2. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i tavana. U prizemlju se nalazi ulazni predprostor, kupaonica, 2 ostave, spavaća soba, kuhinja, wc, garaža i kotlovnica. Na katu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, SAMOBORSKI OTOK, 210.000 €, 200,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 200 m2 smještena na mirnoj i sunčanoj lokaciji u Samoboru, naselje Samoborski Otok, na parceli od 2893 m2. Ova nekretnina nudi četiri spavaće sobe, a posebno se ističe svojom adaptacijom iz 2023. godine, što osigurava suvremeni ugođaj i visoku....

 
 
 
  Kuća, SAMOBORSKI OTOK, 349.000 €, 146,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo modernu kuća u izgradnji na pripadajućoj parceli od 500 m2, smještenu u mirnom naselju Samoborski Otok, svega 4 km od središnjeg Samoborskog trga. Nekretnina se prodaje po principu ?ključ u ruke?, a useljenje je planirano do kraja godine. Kuća se sastoji od prizemlja i kata.....

 
 
 
  Kuća, SAMOBORSKI OTOK, 74.900 €, 127,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prizemna kuća površine 127 m², smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Samoborskom Otoku, na parceli od 545 m². Tlocrt i raspored: 3 spavaće sobe prostrani dnevni boravak s kuhinjom kupaonica Nekretnina: potrebna adaptacija mogućnost podizanja potkrovlja i uređenja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com