• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja zadnjih 7 dana balkon - GoHome
  • nekretnine pula prodaja zadnjih 7 dana balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja zadnjih 7 dana balkon

  • Za upit "nekretnine pula prodaja zadnjih 7 dana balkon" pronađeno 57 nekretnina - prosječna cijena 3.413 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • 2.kat
    • kvalitetan
    • pogled na more
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monvidal, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ugodan i funkcionalan stan površine 57 m², južne orijentacije, pun prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Stan je potpuno namješten i spreman za useljenje. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice te balkona. Grijanje je na klima uređaj i infracrvene....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

2-sobni stan , kat: 2, ukupne prodajne površine 51,82 m² (podne površine 47,28 m², obračunate po koeficijentu 1,00 = 47,28 m², s pripadajućim: balkon (podne površine 2,81 m², obračunate po koeficijentu 0,50 = 1,41 m²); parkirno mjesto (podne površine 12,50 m², obračunate po koeficijentu....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 330.000 €, 104,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i moderno opremljen stan površine 104 m2 smješten na prvom katu. Stan se sastoji od ulaznog i prostranog hodnika koji vodi k ostatku stana od tri lijepe spavaće sobe s namještajem rađenim po mjeri. S naše lijeve strane se nalaze dvije prostrane kupaonice modernog....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 285.000 €, 82,51 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan stan, na drugom katu uredne i održavane zgrade sa sveukupno pet stambenih jedinica. Ukupne netto kvadrature 82,51m2, funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda a obuhvaća ulazni hodnik, dvije komotne spavaće sobe, kupaonica sa vlastitim manjim balkonom, open space kuhinja....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 230.000 €, 57,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodajemo trosobni stan površine 57 m2, smješten na 12. katu stambene zgrade u atraktivnoj puljskoj četvrti Veruda. Stan je adaptiran 2019. godine, što ga čini suvremenim i funkcionalnim prostorom za život. Raspored uključuje dvije spavaće sobe, kuhinju i blagovaonu, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 350.000 €, 112,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U donjem dijelu Verude Porat, prodaje se ovaj lijepi penthouse na drugom katu koji se sastoji od ulaznog prostora/hodnika,kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonom, dvije spavaće sobe s vlastitim kupatilima, hodnikom, ostavom,spavaćom sobom , kupatilom i dva balkona. Garaža se nalazi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 206.000 €, 56,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 mjanjih stambenih zgrada. Stan S3, površine 56.98 m2 (neto 55 m2) nalazi se na1 katu zgrade 2. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone, lođe, natkrivenog balkona. Stanu također pripada spremište....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 480.000 €, 161,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u Austrougarskoj vili u strogom centru Pule. Stan se nalazi na drugom katu vile te zauzima cijeli drugi kat. Sastoji se od šest soba, kupatila, ostave, kuhinje sa blagovaonicom, dva balkona i terase. Raspored i namjena soba se svakako može mijenjati i prilagoditi vlastitim....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 335.000 €, 99,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno namješten i uređen dvoetažni stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Ukupna površina stana je 100 m2 a odlikuje se funkcionalnim rasporedom i svijetlim prostorijama. Na prvoj etaži je dnevi boravak, kuhinja s blagavavonom, kupaona, ostava, hodnik te....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u strogom centru Pule na trećem katu zgrade. Zgrada ima ukupno 5 katova a površina stana iznosi 76 metara kvadratnih. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, 2 spavaće sobe te 2 kupaone. Ima 2 prostrana balkona s kojih se pruža pogled na grad.....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen i potpuno namješten stan u Puli, smješten na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji, svega 300 m od Pulske Arene i strogog centra grada. Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade novije gradnje (2017./2018.) sa svega 6 stanova, u mirnoj slijepoj ulici koja....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 398.640 €, 108,29 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam moderan četverosoban stan smješten u novogradnji s ukupno osam stanova, u mirnom i traženom dijelu Pule. Funkcionalan raspored čini ga idealnim za obiteljski život ili kvalitetnu investiciju. Stan ima neto površinu od 89,80 m² i sastoji se od prostrane dnevne zone....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 210.000 €, 52,80 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalno preuređen stan ukupne površine 53 m², podijeljen u dva zasebna stambena prostora povezana zajedničkim ulazom, idealan za investiciju, najam ili kombinaciju stanovanja i iznajmljivanja. Nalazi se na traženoj lokaciji na Verudi u neposrednoj blizini svih potrebnih....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula, centar, uređen stan 62 m² s dvije spavaće sobe i dva balkona Pula je najveći istarski grad i jedna od najpoželjnijih lokacija za život, odmor i investiciju. Spoj mora, povijesti, gradske infrastrukture i cjelogodišnjih sadržaja čini je odličnim izborom za kupce koji traže nekretninu....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je stan na 1.katu novogradnje zgrada A, stan C u sklopu atraktivnog stambenog kompleksa smještenog na mirnoj, ali odlično povezanoj lokaciji u Štinjanu, svega nekoliko minuta vožnje od grada i na kratkoj pješačkoj udaljenosti od mora. Stan C se nalazi u zgradi s ukupno četiri....