• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja porasla cijena 70 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja porasla cijena 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja porasla cijena 70 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja porasla cijena 70 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.581 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • okućnica
    • 1.kat
    • terasa
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 190.000 € na 196.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 196.000 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 192.000 €
12.04.2026 - 190.000 €
17.04.2026 - 196.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA, VIDIKOVAC Prostran i renoviran 1SS+DB stan, smješten na 9. katu zgrade s liftom, lođom i panoramskim pogledom na more U jednom od traženijih i dobro povezanih pulskih naselja Vidikovac smjestio se ovaj funkcionalan i prostran stan koji nudi odličan spoj komfora, dobre....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 192.000 € na 197.500 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 197.500 €, 66,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 192.000 €
15.04.2026 - 197.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra,Pula,renovirani stan sa pogledom na more i grad RE/MAX Centar nekretnina nudi vam ovaj kompletno renovirani stan na 9.katu nebodera na Vidikovcu. Stan se sastoji od hodnika,jedne prostrane spavaće sobe,kuhinje sa blagovaonom,dnevnog boravka,kupatila,ostave i velike lođe. Dnevni....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 283.000 € na 317.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 317.000 €, 67,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 283.000 €
28.03.2026 - 317.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan jednosoban stan oznake A1 smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje u atraktivnom naselju Veruda, svega 300 m od mora i uređenih plaža. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice te otvorenog prostora koji objedinjuje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja porasla cijena 70 m2'
197.125 €
197.125 €
320.000 €
 
+4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 250.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.08.2025 - 240.000 €
04.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.eurovilla.hr

U mirnoj ulici u centru Pule se smjestio ovaj prostrani stan ukupne veličine od 70 m2.Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade, sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, blagovaonice, ostave, velike spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka gdje postoji mogućnost da se....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 189.000 € na 195.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 195.000 €, 66,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 210.000 €
09.03.2026 - 190.000 €
11.04.2026 - 195.000 €
13.04.2026 - 189.000 €
18.04.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan na Vidikovcu smješten na devetom katu višestambene zgrade s liftom. Ukupne je stambene površine 66,24 m2 te se sastoji od hodnika, kupatila, spavaće sobe, ostave, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka i prostrane lođe. Zahvaljujući dobrom rasporedu i kvadraturi, postoji....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 283.000 € na 317.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 317.000 €, 67,71 m2 cca 4680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 283.000 €
22.04.2026 - 317.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan jednosoban stan oznake A4 smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje u atraktivnom naselju Veruda, svega 800 m od mora i uređenih plaža. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od ulaznog hodnika,dvije spavaće sobe, kupaonice te otvorenog prostora koji objedinjuje....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 190.000 € na 196.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 196.000 €, 66,24 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 192.000 €
11.04.2026 - 190.000 €
14.04.2026 - 196.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA, VIDIKOVAC ? Prostran i renoviran 1SS+DB stan, smješten na 9. katu zgrade s liftom, lođom i panoramskim pogledom na more U jednom od traženijih i dobro povezanih pulskih naselja ? Vidikovac ? smjestio se ovaj funkcionalan i prostran stan koji nudi odličan spoj komfora,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 192.000 € na 197.500 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PULA, 197.500 €, 66,24 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 210.000 €
07.03.2026 - 192.000 €
15.04.2026 - 197.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 191.500 € na 197.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 197.000 €, 66,24 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 191.500 €
18.04.2026 - 197.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji na Vidikovcu prodaje se lijepo renovirani stan, idealan za manju obitelj ili kao investicija za ugodan gradski život. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, ostave, prostrane spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, kupaonice i dnevnog boravka s izlazom na sunčanu....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 310.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 310.000 €, 74,00 m2 cca 4190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 295.000 €
06.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, leži na jugozapadnom području istarskog poluotoka u dobro zaštićenom zaljevu. Grad ima dugu tradiciju vinarstva, ribarstva, brodogradnje i turizma, a ujedno je tranzitna luka. Također grad je kulturni centar još od rimskog doba. Na jednoj od....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 300.000 € na 312.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 312.000 €, 74,00 m2 cca 4220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 300.000 €
24.04.2026 - 312.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA, VERUDA - 2SS+DB stan smješten na prvome katu starije novogradnje Stan smješten na prvome katu moderne starije novogradnje s vlastitim parking mjestom i liftom u zgradi. Stan se sastoji od sveukupno 74,60m2 stambenoga prostora koji se dijela na ulazni hodnik, dvije prostrane....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 140.000 € na 165.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, PULA, 165.000 €, 65,59 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 140.000 €
06.03.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dva funkcionalna poslovna prostora smještena na frekventnoj lokaciji u naselju Stoja, u neposrednoj blizini trgovačkog centra MAX STOJA. Prostori se nalaze u prizemlju zgrade, što ga čini idealnim za razne djelatnosti zahvaljujući lakoj dostupnosti i dobroj vidljivosti.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 202.500 € na 220.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 202.500 €
02.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kvalitetan dvosoban stan na izvrsnoj lokaciji u Valbandonu, na svega 1 km udaljenosti od predivnih plaža. Stan ? oznake B, ukupne površine 75,78 m2, će se nalaziti na prvom i drugom katu moderne novogradnje, u manjoj stambenoj zgradi sa svega tri stana. Stan se sastoji....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 208.000 € na 212.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Monvidal, 212.000 €, 64,48 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 208.000 €
22.05.2026 - 212.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, NOVOGRADNJA! U ponudi imamo odličan moderan stan ukupne površine 64.48 m2,smješten na mirnoj i zelenoj lokaciji na rubu Grada Pule, u neposrednoj blizini trgovačkog centra Pula City Mall, fitness centra, kafića, vrtića , javnog prijevoza. Stan se nalazi u mirnoj ulici bez buke....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 174.000 € na 184.500 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Šikići, 184.500 €, 64,19 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2025 - 174.000 €
29.03.2026 - 184.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan površine 64,19 m2 smješten u prizemlju novogradnje s ukupno dvije etaže, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Šikićima, Pula. Ova nekretnina izgrađena je 2025. godine te predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže suvremeni način stanovanja u uređenom okruženju.....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 203.000 € na 230.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 230.000 €, 63,62 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 203.000 €
21.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN ? ŠIŠANSKO NASELJE, PULA Na prodaju stan u Šišanskom naselju, odmah preko puta Opće bolnice Pula, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se brojni trgovački centri, a do strogog centra grada potrebno je svega 15 minuta laganog hoda.....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 245.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Štinjan, 245.000 €, 63,35 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 245.000 €
29.03.2026 - 240.000 €
18.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan smješten na prvom katu manje zgrade sa svega 3 stana. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji udaljenoj samo 1 km od mora i uređenih plaža. Sastoji se od kuhinje sa prostranim i osunčanim dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupatila. Također,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine