• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja park Zadnjih 14 dana - GoHome
  • nekretnine pula prodaja park Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja park Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine pula prodaja park zadnjih 14 dana" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 3.282 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Ghiro, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA, ŠIJANA - Komotan obiteljski 3SS+DB stan na 1. katu zgrade s liftom, parkingom i pogledom na zelenilo U jednom od najtraženijih dijelova grada Pule, u naselju Šijana, nadomak svih sadržaja potrebnih za kvalitetan i miran obiteljski život, smjestio se ovaj funkcionalan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 399.000 €, 107,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju renoviran stan, površine 107,14 m, Pula. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i sastoji se od: hodnika, 4 spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom, zajedničke kuhinje, dvije ostave. Stanu pripada parkirno mjesto. Stan je namješten vrhunskim namještajem i kategoriziran za....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 145.000 €, 41,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u pulskoj četvrti Stoja, smješten svega 200 metara od mora. Nalazi se na 1. katu austrougarske zgrade s ukupno 24 stana, a zbog svoje pozicije ima pogled na more. Do zgrade se pristupa sporednom ulicom, što doprinosi mirnijem okruženju i manjoj prometnoj opterećenosti.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja park zadnjih 14 dana'
975.000 €
334.900 €
233.000 €
  Stan, PULA, Centar, 243.000 €, 77,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Novo u ponudi!!! Na prodaju je moderan stan smješten na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu, u mirnom i uređenom dijelu grada. Projekt obuhvaća šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana, a cijeli kompleks bit će zatvorenog i privatnog tipa, idealan za miran i siguran život. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 299.000 €, 62,48 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Za prodaju prekrasan stan u centru Pule! Blizina dućana Blizina škole Centar mjesta/grada Ekskluzivan interijer Miran predio Namješteno Opremljena kuhinja Pogled na park Oprema Tuš kabina Wi-Fi mreža Klima uređaj Perilica posuđa Podno grijanje Portafon Protuprovalna vrata Ugradbeni....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 225.500 €, 60,38 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 60,38 m². Od navedene površine, 49,77 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 145.000 €, 42,97 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA | PULA ? MONVIDAL | VIŠESTAMBENA ZGRADA S LIFTOM Predstavljamo vam moderan projekt u izgradnji smješten u jednom od najtraženijih kvartova grada Pula ? Monvidal. Projekt obuhvaća višestambenu zgradu s ukupno 40 stanova, osmišljenu za ugodan obiteljski i poslovni život.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran i funkcionalan stan ukupne površine 60 m², smješten na atraktivnoj lokaciji na Verudi, u neposrednoj blizini mora. Zahvaljujući izvrsnoj poziciji, svi potrebni sadržaji nalaze se na pješačkoj udaljenosti ? restorani, trgovine, trgovački centri, kafići te popularne....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se ugodan i funkcionalan stan površine 57 m², južne orijentacije, pun prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Stan je potpuno namješten i spreman za useljenje. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice te balkona. Grijanje je na klima uređaj i infracrvene....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 265.000 €, 54,86 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasan stan s dvorištem u visokokvalitetnoj novogradnji na odličnoj lokaciji! 1200m od mora! U Štinjanu, na jednoj od najboljih i najatraktivnijih lokacija ovog naselja, u novo izgrađenoj zgradi vrhunske kvalitete, u ponudu smo dobili ovaj prekrasan stan. Ulazom u stan, otvara....

 
 
 
  Garaža, PULA, Veruda, 40.000 €, 17,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se garaža na ekskluzivnoj i izuzetno traženoj lokaciji na Verudi, površine cca 17 m². Garaža se nalazi na premium lokaciji te predstavlja odličnu priliku kako za privatno korištenje, tako i za investiciju zbog velike potražnje za parkingom i garažnim prostorima u ovom dijelu....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 898,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Iznimno građevinsko zemljište od 898 m2 u Štinjanu, nadomak Pule. Ova parcela idealna je za izgradnju luksuzne vile s bazenom, nudeći privatnost i blizinu urbanih sadržaja. Štinjan je poznat po mirnoj atmosferi, predivnim plažama i čistom moru, idealan za život ili odmor. Lokacija....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Nudimo vam priliku da se uselite u prekrasan, potpuno renovirani stan smješten u mirnom predjelu Pule. Ovaj izvanredan stan nalazi se u prizemlju. Stan je nedavno potpuno renoviran, pružajući vam moderan i svijetao prostor za uživanje. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 299.000 €, 130,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan površine 130 m², koji se može koristiti kao dvije, a uz minimalne preinake i kao tri odvojene stambene jedinice ? idealno za obiteljski život, investiciju ili najam. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja koje vodi u tri zasebne cjeline:....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 205.300 €, 54,97 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 54,97 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 206.600 €, 55,32 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 55,32 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 266.000 €, 66,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 622.800 €, 132,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnoj lokaciji, u prirodnom okruženju i uz zeleni pojas, nalazi se montažna kuća iz 2013. godine površine 132 m², smještena na potpuno ograđenoj i uređenoj okućnici od 303 m². Nekretnina se ističe izuzetno privatnim vanjskim prostorom i naglaskom na boravak na otvorenom. Glavna....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Veli vrh, 260.000 €, 1315,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište od 1.315 m² na iznimno traženoj lokaciji na području Pule, odmah uz glavnu prometnicu . Riječ je o poziciji koja kombinira visoku prometnu frekvenciju, odličnu vidljivost i brzu povezanost , što je čini idealnom za stambeni ili poslovno?stambeni projekt....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U samom centru Pule, svega 300 m od Arene, prodaje se luksuzno renoviran stan površine 90 m² smješten na prvom katu uredne austrougarske zgrade sa ukupno 8 stanova. Stan odiše spojem moderne funkcionalnosti i autentičnog građanskog šarma, uz visoke stropove i vrhunske materijale korištene....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 207.500 €, 60,55 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se odličan stan na traženoj lokaciji Veruda u Puli ? idealan za obiteljski život, odmor ili investiciju! Stan se nalazi u visokom prizemlju uredne i održavane zgrade, ukupne površine 60,55 m². Sastoji se od prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 210.000 €, 62,81 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju stan na izvrsnoj lokaciji! Stan se sastoji od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, zasebne prostorije u kojoj se nalazi dnevni boravak, zasebne kuhinje s blagovaonskim stolom, kupaonice te odvojenog WC-a. Nekretnini je potrebna kompletna adaptacija, no upravo to budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 410.000 €, 109,78 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na 2. katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 109,78 m². Od navedene površine, 89,90 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čine dva privatna garažna parkirna mjesta. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 399.000 €, 140,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom i ugodnom dijelu Pule, na Velom Vrhu, prodaje se prostran i pažljivo održavan stan smješten u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje s uporabnom dozvolom iz 2018. godine. Zgrada ima svega četiri stana, što osigurava privatnost i mir. Glavni stan površine 82 m² nalazi se na....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 680.000 €, 250,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Blizu mirnoog rezidencijalnog područja unutar prekrasnog parka šume, a opet u samoj blizini nevjerojatne povijesne jezgre Pule. Na raspolaganju su vam 4 spavaće sobe, 4 en-suite kupaonice, dnevni boravak i potpuno opremljena kuhinja s blagovaonom. U vrtu se nalazi bazen i ležaljke....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 239.000 €, 60,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju potpuno renoviran stan u mirnoj, a istovremeno vrlo atraktivnoj ulici u samom centru Pule. Stan se nalazi na 1. katu uredne zgrade te ima stambenu površinu od 60 m². Nekretnina je u cijelosti renovirana ? obnovljene su instalacije struje i vode, podovi, zidovi te PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 334.900 €, 85,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 60,20 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR, u ponudi imamo stan u prizemlju novogradnje sa vrtom. Nalazi se svega 500 metara od mora i 1800 metara od centra. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. U blizini se nalazi sav sadržaj potreban za život, škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja prostran i svijetao obiteljski stan od 81,36 m² smješten u mirnom i zelenom dijelu Pule, idealnom za ugodan život nadomak svih gradskih sadržaja. Stan nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i mogućnošću izvedbe treće, prozračan dnevni boravak,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Centar, 580.000 €, 4158,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Veliko građevinsko zemljište 3km od mora i centra Prodaje se prostrano građevinsko zemljište namijenjeno za stambenu izgradnju, smješteno u Puli, svega 3 kilometra udaljeno od mora. Zemljište, veličine 4158 m2, pruža izvanrednu priliku za razvoj vašeg snova o idealnom domu ili....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 238.000 €, 80,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 375.000 €, 149,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, PULA, Štinjan, 690.000 €, 180,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, NOVOGRADNJA, VILA, ŠTINJAN, 180 m2 Na prodaju moderna vila s bazenom, smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, samo 1 km od mora. Vila se nalazi na uređenoj parceli površine 843 m² i nudi potpunu privatnost i udobnost, s izvrsnom prometnom povezanošću. Kuća se prostire....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 52,80 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR, u ponudi imamo jednosoban stan na drugom novogradnje. Nalazi se svega 500 metara od mora i 1800 metara od centra. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. U blizini se nalazi sav sadržaj potreban za život, škola, vrtić,....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 1.066.000 €, 5150,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je starorimski gradić zvan Pula koji je ujedno i najveći grad Istarske županije. Pula je bogata svojom kulturnom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 415.000 €, 105,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj predivni penthouse smješten u strogom centru Pule nudi raskošan životni prostor s kvadraturom od 105 m2. Sastoji se od nekoliko impresivnih prostorija koje čine svakodnevni život udobnim i luksuznim. Prvi dojam kad uđete u ovu nekretninu je prostrani dnevni boravak, obasjan prirodnom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 36)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?