• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja pala cijena luksuzan - GoHome
  • nekretnine pula prodaja pala cijena luksuzan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja pala cijena luksuzan

  • Za upit "nekretnine pula prodaja pala cijena luksuzan" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.702 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • hidromasažna kada
    • lođa
    • atraktivno
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 408.000 € na 378.250 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 378.250 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 408.000 €
08.05.2026 - 378.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZNI STAN S GARAŽOM I TERASOM Ako   tražite moderan, luksuzno opremljen stan na mirnoj i traženoj lokaciji, ovo je nekretnina koja se rijetko pojavljuje na tržištu. Smješten u mirnom dijelu Velog Vrha , ovaj vrhunski trosoban stan nudi savršenu kombinaciju....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 715.000 € na 695.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 695.000 €, 174,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 715.000 €
22.05.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? EKSKLUZIVAN PENTHOUSE S PANORAMSKIM POGLEDOM NA PULSKI ZALJEV I GRADNa prodaju je vrhunski penthouse smješten na 4. katu moderne novogradnje s liftom, ukupne površine 150 m², koji pruža spektakularan pogled na pulski zaljev, more i grad Pulu. Ova luksuzna nekretnina odiše elegancijom,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 415.000 € na 405.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Magno, 405.000 €, 120,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 415.000 €
06.03.2026 - 405.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Luksuzni penthouse u novogradnji! U ponudi izdvajamo fantastičan, luksuzni penthouse u kvalitetnoj novogradnji! Stan se nalazi na dobroj i mirnoj lokaciji nedaleko od svih sadržaja. Prilikom ulaza u nekretninu čeka nas ulazni hodnik i garderoba koji nas vode do prostranog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja pala cijena luksuzan'
235.000 €
378.250 €
380.000 €
 
-10%

Promjena cijene sa 499.999 € na 450.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 499.999 €
09.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Luksuzan stan u samom centru U samom srcu Pule prodaje se prostrani stan koji spaja povijesni šarm i udobnost modernog života. Stan se prostire na 160 m² i smješten je u povijesnoj austro-ugarskoj zgradi s impresivnim stropovima visine 3,8 m, što prostoru daje eleganciju....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 600.000 € na 480.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Monte Magno, 480.000 €, 280,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 600.000 €
11.05.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.crozilla.com

Smještena u mirnom, ali istovremeno iznimno traženom pulskom naselju Valdebek, ova impresivna samostojeća vila predstavlja sinonim za luksuz, prostranost i izniman potencijal za investiciju. Izgrađena 2008. godine, na izdašnoj parceli od 1000 m², ova ekskluzivna nekretnina nudi ukupno....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 444.000 € na 415.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 415.000 €, 120,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 444.000 €
13.04.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Pula,  luka i najveći grad Istre. Leži u jugozapadnome dijelu istarskoga poluotoka, na obali dobro zaštićena zaljeva. Od mnogobrojnih sačuvanih spomenika iz rimskoga doba ističu se slavoluk Sergijevaca, bogate arhitektonske i reljefne dekoracije, te Augustov hram s početka....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 675.000 € na 639.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, 639.000 €, 130,00 m2 cca 4920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 600.000 €
13.09.2025 - 675.000 €
18.04.2026 - 639.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Prodaje se autentična kuća u rimskom stilu, smještena na jednoj od najatraktivnijih, najpoželjnijoj lokaciji u Puli, samo 200 metara od prve plaže. Ova nekretnina odiše poviješću i posebnom estetikom, a njen jedinstveni kameni zid u dvorištu daje joj poseban šarm i vrijednost.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 405.960 € na 378.225 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 378.225 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 405.960 €
08.05.2026 - 378.225 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na 2. katu moderne novogradnje u atraktivnom naselju Veli Vrh, Pula, prodaje se prostrani penthouse ukupne stambene površine 95,75 m². Ovaj luksuzni stan pruža vrhunsku udobnost, funkcionalnost i suvremeni dizajn, idealan za obitelji ili one koji traže ekskluzivnu nekretninu. Penthouse....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 420.000 € na 380.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Valdebek, 380.000 €, 114,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.09.2025 - 400.000 €
18.10.2025 - 420.000 €
21.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.eurovilla.hr

U Puli, u elegantnoj novogradnji na traženoj lokaciji Valdebeka, nalazi se ovaj izniman četverosoban stan, savršen za moderan obiteljski život ili kao vrhunska investicija.Smješten na prvom katu sofisticirane zgrade s tri etaže, ovaj prostrani dom od 114 m2 nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 250.000 € na 235.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Centar, 235.000 €, 50,00 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 250.000 €
25.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

U samom srcu povijesne Pule prodaje se prekrasan dvosoban stan površine 60 m2, smješten na drugom katu kvalitetne stambene zgrade s odličnom mikro-lokacijom ? na samo nekoliko minuta hoda od svih glavnih sadržaja, kulturnih atrakcija i pješačkih zona. Stan se sastoji od: ? Dvije prostrane....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 1.690.000 € na 1.460.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 1.460.000 €, 208,00 m2 cca 7020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 1.690.000 €
08.03.2026 - 1.460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samo nekoliko minuta vožnje od Pule nudimo ovu vilu koja nije samo nekretnina ? ona je izjava stila, sigurnosti i dugoročne vrijednosti. Namijenjena je kupcima koji traže više od kvadrata ? traže doživljaj, prestiž i bezvremenski luksuz i kvalitetu bez kompromisa. Na prostranoj....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 408.000 € na 378.250 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 378.250 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 408.000 €
08.05.2026 - 378.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNI STAN S GARAŽOM I TERASOM Ako tražite moderan, luksuzno opremljen stan na mirnoj i traženoj lokaciji, ovo je nekretnina koja se rijetko pojavljuje na tržištu. Smješten u mirnom dijelu Velog Vrha, ovaj vrhunski trosoban stan nudi savršenu kombinaciju komfora, kvalitete gradnje....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 444.000 € na 415.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 415.000 €, 120,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 444.000 €
11.04.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula, luka i najveći grad Istre. Leži u jugozapadnome dijelu istarskoga poluotoka, na obali dobro zaštićena zaljeva. Od mnogobrojnih sačuvanih spomenika iz rimskoga doba ističu se slavoluk Sergijevaca, bogate arhitektonske i reljefne dekoracije, te Augustov hram s početka I. Pula....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 675.000 € na 639.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Centar, 639.000 €, 130,00 m2 cca 4920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 675.000 €
18.04.2026 - 639.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 390.000 € na 310.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Centar, 310.000 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 390.000 €
15.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 1.134 m (dvije parcele od 575 m i 559 m), smješteno u naselju luksuznih modernih vila u Krnici, jednom od najpoželjnijih dijelova južne Istre. Lokacija pruža potpuni mir i privatnost, uz neposrednu blizinu mora i prepoznatljive....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 390.000 € na 310.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 310.000 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 390.000 €
16.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu