• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja pala cijena komforan 100 m - GoHome
  • nekretnine pula prodaja pala cijena komforan 100 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja pala cijena komforan 100 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja pala cijena komforan 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 330.000 €, 96,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji Vidikovca, nedaleko centra grada Pule, predstavljamo vam komforan obiteljski stan na 4. katu manje, uredne zgrade novije gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i blagovaonom, kupaonice, WC-a, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 330.000 €, 96,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se komforan, potpuno obnovljen stan smješten na trećem katu uredne stambene zgrade u mirnom dijelu Pule, svega nekoliko minuta lagane šetnje od samog centra grada te par kilometara od mora. Stan ima ukupnu površinu od 96,36 m2 i nudi vrlo ugodan i funkcionalan raspored prostora.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 330.000 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Pula  je predivan i zadivljujući grad, prepun mogućnosti za svaki posjet. Od svoje drevne rimske arhitekture do prekrasnih pogleda na more, Pula vas poziva da istražite njenu bogatu povijest, živahne kulturne festivale i zapanjujuće prirodne krajolike. Uz sve navedeno Pula je....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 288.000 €, 100,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula-Stan u prizemlju Prodajemo komforan stan u prizemlju zgrade sa 4 stana od ukupno 100 m2 Sastoji se od ulaza,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, degažmana,dvije spavaće sobe,ostave,kupaone sa wc-om,toaleta. Stan je u potpunosti renoviran 2023 godine,grijanje na struju klimatskim....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

KOMFORAN STAN U CENTRU PULE! Prodaje se prekrasan renovirani stan na 1. katu zgrade koja je također kompletno renovirana. Stan se nalazi u samom centru Pule, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, restorana, škola i javnog prijevoza. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan obiteljski stan u naselju Valdebek u Puli. Veličina samog stana je oko 90 m2, nalazi se na 1.katu manje zgrade sa 4 stana, orijentiran je u potpunosti na jug, a dodatno mu pripadaju i 2 natkrivena box parkinga, te će stan u vlasništvu imati oko 100 m2. Raspored....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se veliki stan u prizemlju nedaleko shopping centra City Mall. Ima dvije spavaće sobe i dnevni boravak, kupaonice, kuhinju. Od dodatnih prostorija ima ostavu. Grijanje je pomoću klime, a sproveden je i plin. Stolarija je PVC. Komforan stan, savršen za obitelj. Čisto vlasništvo.]]>....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrlo komforan stan u prizemlju, u mirnom dijelu Gregovice, nadomak svih potrebnih sadržaja i trgovina, te lijepog manjeg parka. Radi se o velikom prostoru veličine 100 m2, pogodno za život i obitelj, a sastoji se od iznimno velikog dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, velikog....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 275.000 €, 100,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrlo komforan obiteljski stan u Puli, naselje Valdebek, ukupne veličine od cca 100 m2. Radi se o stanu u završnoj fazi gradnje, smještenom na 1.katu manje zgrade u kojoj će biti samo 4 stanara. Raspored je vrlo funkcionalan i lijep, 3 odvojene 'normalne' spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 332.000 €, 98,49 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA ? Moderan i komforan dvoetažni obiteljski stan s pogledom na zelenilo, na mirnoj lokaciji u blizini grada U mirnom i uređenom okruženju, izdvojenom od gradske vreve, a istovremeno nadomak svih ključnih sadržaja, smjestio se ovaj iznimno ugodan i funkcionalan dvoetažni....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine pula prodaja komforan 100 m2 (48)
  • nekretnine pula prodaja pala cijena 100 m2 (9)
  • nekretnine pula prodaja pala cijena komforan (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni