• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja pala cijena Zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnine pula prodaja pala cijena Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja pala cijena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine pula prodaja pala cijena zadnjih 7 dana" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 2.916 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 715.000 € na 695.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 695.000 €, 174,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 715.000 €
22.05.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? EKSKLUZIVAN PENTHOUSE S PANORAMSKIM POGLEDOM NA PULSKI ZALJEV I GRADNa prodaju je vrhunski penthouse smješten na 4. katu moderne novogradnje s liftom, ukupne površine 150 m², koji pruža spektakularan pogled na pulski zaljev, more i grad Pulu. Ova luksuzna nekretnina odiše elegancijom,....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 380.000 € na 310.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, 310.000 €, 155,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2025 - 380.000 €
22.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se simpatična kuća u nizu sa bazenom površine 155 m2. Sastoji se od natkrivenog ulaza, hodnika, spremišta, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu iz kojih se izlazi na natkrivenu terasu, bazen i vrt. Kuća se prodaje kompletno....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 310.000 € na 290.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 290.000 €, 141,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 310.000 €
17.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i vrlo pristupačnom dijelu Pula ? Vidikovac, nudi se prostrana etaža kuće sa zasebnim ulazom, terasom i pripadajućim parkingom. Prostire se na 141 m2, a svojim rasporedom pruža osjećaj udobnosti i funkcionalnosti. Veliki hodnik vodi do kuhinje s blagovaonicom koja izlazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja pala cijena zadnjih 7 dana'
310.000 €
380.000 €
265.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 207.000 € na 190.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 190.000 €, 40,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 207.000 €
18.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

PULA ? STAN U BLIZINI MORA, 40 M² S PROSTRANIM BALKONOM ???????????????????? U Puli, u neposrednoj blizini mora i najljepših gradskih plaža, prodaje se potpuno renoviran i moderno uređen stan smješten na prvom katu stambene zgrade. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za ugodno....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 185.000 € na 168.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 168.000 €, 55,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 185.000 €
23.05.2026 - 168.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

PULA CENTAR, 2S+DB, KOMPLETNO RENOVIRANI STAN ???????????????????? U centru Pule, na odličnoj i traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Arene Pula,prodaje se potpuno renoviran stan koji predstavlja idealan spoj praktičnosti i ugodnog stanovanja. Smješten u blizini svih važnih sadržaja,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.000 € na 210.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.11.2025 - 225.000 €
23.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.investa.hr

Predstavljamo vam na prodaju nekretninu ukupne površine 59m. Stan se prodaje kompletno namješten i uređen. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, otvorenog prostora dnevnog boravka s priključcima za kuhinju 9m², komfornom spavaćom sobom s vlastitom kupaonom površine 27m² i drugom komfornom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 197.000 € na 190.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 191.000 €
17.04.2026 - 197.000 €
17.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Zahvaljujući na odličnoj lokaciji u stambenoj zgradi na Vidikovcu imamo stan s pogledom na more površine 66,24 m2 koji je nedavno renoviran,postavljena nova PVC stolarija,nova kupaonica,podovi u hodniku i kuhinji,elektroinstalacije i vodoinstalacije te je useljiv bez dodatnih troškova.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 217.000 € na 206.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 206.000 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 217.000 €
23.05.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na lokaciji Veruda, Pula, u blizini svih gradskih sadržaja kao što tržnica, dućane, sportske dvorane, gradske bazene, škole, vrtići, šetnice, u pješačkoj dostupnosti do mora i plaža nudimo komforan stan u visokom prizemlju u zgradi s ukupno 15 stanova. Zgrada kvalitetne gradnji s....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 165.000 € na 155.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 165.000 €
18.05.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Flanatičkoj ulici u Puli na samoj tržnici. Nalazi se na 3 posljednjem katu starogradnje i za renovaciju je. Na stanu je postavljena PVC stolarija , prozori i vrata. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka i zatvorene lođe te kupatila.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 380.000 € na 350.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Gregovica, 350.000 €, 155,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 380.000 €
17.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepa kuća s bazenom u Puli, smještena u mirnom naselju, a istovremeno blizu centra grada i svih potrebnih sadržaja. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 155 m² i okućnicu od 195 m², idealna za obitelj ili kao investicija za kuću za odmor. Sastoji se od prizemlja i....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 405.000 € na 380.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Valdebek, 380.000 €, 120,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 415.000 €
03.03.2026 - 405.000 €
23.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Luksuzni penthouse u novogradnji! U ponudi izdvajamo fantastičan, luksuzni penthouse u kvalitetnoj novogradnji! Stan se nalazi na dobroj i mirnoj lokaciji nedaleko od svih sadržaja. Prilikom ulaza u nekretninu čeka nas ulazni hodnik i garderoba koji nas vode do prostranog....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 350.000 € na 310.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Gregovica, 310.000 €, 155,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 380.000 €
16.05.2026 - 350.000 €
19.05.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.eurovilla.hr

U neposrednoj blizini grada u mirnom naselju smjestila se ova šarmantna kuća s bazenom.Sastoji se od prizemlja i dva kata s idealnim rasporedom prostorija raspoređenih na 155 m2. U prizemnom dijelu je veliki i svijetli dnevni boravak, kuhinja u potpunosti opremljena, kupaona te spremište.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 275.000 € na 270.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Valdebek, 270.000 €, 55,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.04.2026 - 275.000 €
23.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Prodaje se moderan i potpuno namješten stan smješten na Valdebeku, ukupne površine 55 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvaća dvije spavaće sobe, kupaonicu te dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, iz kojeg se izlazi na terasu. Posebnu vrijednost ovoj nekretnini....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 145.000 €, 40,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 150.000 €
18.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen stan s pogledom na more ? Pula, Stoja Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m², smješten na prvom katu zgrade. Udaljen svega 50 metara od mora. Stan je moderno uređen i potpuno adaptiran,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 259.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 265.000 €
23.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u prizemlju održavane stambene zgrade s liftom u mirnom dijelu Šijane, ukupne površine 66,01 m². Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlazom na loggiu, dvije spavaće sobe, vešeraja, spremišta te kupaonice.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 130.000 € na 125.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Busoler, 125.000 €, 603,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 120.600 €
03.05.2026 - 210.000 €
13.05.2026 - 130.000 €
17.05.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Busoler je atraktivno pulsko naselje u sklopu kojeg se nalazi i park šuma "Busoler" površine 22,5 ha. Upravo u ovom naselju - jednom od mirnijih i ugodnijih dijelova Pule, smjestila se navedena parcela. Zemljište se sastoji od 603 m² te se nalazi u urbaniziranoj zoni. Uz samo zemljište....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 285.000 € na 265.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 890,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.10.2025 - 285.000 €
23.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 898m2 na udaljenosti 1 km od mora, pravilnog oblika (20×44m) za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Struja, voda, telefon/internet odmah uz parcelu. Prilaz je asfalna cesta s nogostupom i javnom rasvjetom. Izvrsna pozicija: udaljenost do centra Pule 4....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 379.775 € na 358.800 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 358.800 €, 138,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 379.775 €
22.05.2026 - 358.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, 138 M2, 3SS+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prostran i funkcionalan stan u novogradnji ukupne površine 138 m², idealan za obiteljski život ili kao investicija. Stan se nalazi na 3. katu zgrade s liftom, a sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 208.000 € na 204.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 204.000 €, 60,55 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 208.000 €
18.05.2026 - 204.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji na Verudi, u visokom prizemlju stambene zgrade s obnovljenom fasadom, prodaje se stan od 60,55 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka s izlazom na terasu, te kuhinje, blagovaonice i ostave koje čine jednu funkcionalnu cjelinu.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 145.000 €, 40,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 150.000 €
18.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderno uređen stan s pogledom na more Pula, Stoja Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m, smješten na prvom katu zgrade. Udaljen svega 50 metara od mora. Stan je moderno uređen i potpuno adaptiran,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 152.500 € na 147.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 147.000 €, 40,82 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 152.500 €
22.05.2026 - 147.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je šarmantan i moderno opremljen stan u Puli, smješten na izvrsnoj lokaciji, svega 300 metara od najbližih plaža, kristalno čistog mora i poznate šetnice Lungomare. Stan se nalazi na 1. katu zgrade izgrađene 1900. godine te ima ukupnu površinu od 40,82 m². Sastoji se od....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 300.000 €
18.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, centar ? na samo 200 m od tržnice! Predivna lokacija u blizini svih gradskih sadržaja (trgovine, banke, škole, vrtići?). Na prodaju je prostran stan površine 95 m², koji je podijeljen u tri zasebne stambene jedinice: Zajednički hodnik Jednosobni stan površine cca 45 m², koji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 379.775 € na 359.060 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 359.060 €, 138,10 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 386.680 €
11.05.2026 - 379.775 €
22.05.2026 - 359.060 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

KONTAKT: 091 4953 180 Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! Od 2.600,00 EUR/m2. Na prodaju kompletno renovirani stan, spreman za useljenje u stambeno-poslovnoj zgradi na adresi Vrtlarska ulica 6, Pula. Nalazi se na 3. katu zgrade te se sastoji od hodnika....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 300.000 €
23.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u kući na 1. katu atraktivna lokacija Prodaje se stan u kući, smješten na 1. katu , u mirnom i atraktivnom dijelu naselja. Ovaj stan nudi udobnost, privatnost i funkcionalan raspored, uz vlastito dvorište i prostrano parkirno mjesto. Detalji nekretnine: Površina stana:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled