• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja pala cijena Zadnjih 14 dan - GoHome
  • nekretnine pula prodaja pala cijena Zadnjih 14 dan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja pala cijena Zadnjih 14 dana park

  • Za upit "nekretnine pula prodaja pala cijena zadnjih 14 dana park" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.496 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 195.000 € na 191.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 0 €
19.04.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 191.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula.  Pula  je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 520.000 € na 490.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Štinjan, 490.000 €, 300,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 520.000 €
12.05.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se krajnja kuća u nizu u Štinjanu, Pula , s pogledom na Nacionalni park Brijuni. Ukupna stambena površina iznosi 300 m², a nalazi se na zemljištu od 564 m². Kuća se sastoji od glavnog stana i dva apartmana , raspoređenih kroz suteren, prizemlje te prvi i drugi kat. Ukupno....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 130.000 € na 125.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Busoler, 125.000 €, 603,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 120.600 €
03.05.2026 - 210.000 €
13.05.2026 - 130.000 €
17.05.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Busoler je atraktivno pulsko naselje u sklopu kojeg se nalazi i park šuma "Busoler" površine 22,5 ha. Upravo u ovom naselju - jednom od mirnijih i ugodnijih dijelova Pule, smjestila se navedena parcela. Zemljište se sastoji od 603 m² te se nalazi u urbaniziranoj zoni. Uz samo zemljište....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja pala cijena zadnjih 14 dana park'
204.000 €
191.000 €
265.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 520.000 € na 490.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 490.000 €, 300,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 520.000 €
13.05.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se krajnja kuća u nizu u Štinjanu, Pula, s pogledom na Nacionalni park Brijuni. Ukupna stambena površina iznosi 300 m², a nalazi se na zemljištu od 564 m². Kuća se sastoji od glavnog stana i dva apartmana, raspoređenih kroz suteren, prizemlje te prvi i drugi kat. Ukupno ima....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 380.000 € na 350.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Gregovica, 350.000 €, 155,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 380.000 €
17.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepa kuća s bazenom u Puli, smještena u mirnom naselju, a istovremeno blizu centra grada i svih potrebnih sadržaja. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 155 m² i okućnicu od 195 m², idealna za obitelj ili kao investicija za kuću za odmor. Sastoji se od prizemlja i....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 324.000 € na 265.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 898,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.09.2025 - 324.000 €
23.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Građevinsko zemljište u Štinjanu 890 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u Štinjanu 890 m2 - 1 km OD MORA!! Ovo građevinsko zemljište pravilnog je oblika (20 m × 44 m) za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. Struja, voda, telefon/internet odmah uz parcelu. Prilaz....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 195.000 € na 191.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 0 €
18.04.2026 - 195.000 €
15.05.2026 - 191.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine