• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja pala cijena 90 m2 što veće - GoHome
  • nekretnine pula prodaja pala cijena 90 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja pala cijena 90 m2 što veće

  • Za upit "nekretnine pula prodaja pala cijena 90 m2 što veće" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.226 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • alarmni sustav
    • 4.kat
    • lođa
    • moderan
    • samostojeća
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 300.000 €
18.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, centar ? na samo 200 m od tržnice! Predivna lokacija u blizini svih gradskih sadržaja (trgovine, banke, škole, vrtići?). Na prodaju je prostran stan površine 95 m², koji je podijeljen u tri zasebne stambene jedinice: Zajednički hodnik Jednosobni stan površine cca 45 m², koji....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 265.000 € na 255.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 265.000 €
13.03.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra,Pula,adaptirani stan na Stoji RE/MAX Centar nekretnina nudi vam stan u Puli, naselje Stoja veličine 93,94 m2 na 1. katu starogradnje. Stan je koncipiran tako da može biti jedan veliki trosoban stan ili dva jednosobna stana. Jedan stan je već kompletno adaptiran i useljiv, a....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 190.000 € na 179.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 190.000 €
27.02.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi kuća koja se nalazi na mirnoj lokaciji udaljenoj svega par minuta vožnje od centra grada Pule. Kuća je samostojeća te proteže se kroz dvije etaže. U prizemlju kuće imamo kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim boravkom te jednom kupaonicom, dok su na katu dvije spavaće sobe i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja pala cijena 90 m2 što veće'
279.000 €
285.000 €
350.000 €
 
-13%

Promjena cijene sa 415.000 € na 360.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 360.000 €, 90,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 342.000 €
18.01.2026 - 415.000 €
01.02.2026 - 360.000 €
18.02.2026 - 415.000 €
08.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasan dvoetažni stan, ukupne površine 90 m2 s privatnim parkingom. Stan se nalazi na 2. katu manje stambene zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika, "open space" prostora u kojem se nalaze kuhinja s blagovaonicom i dnevni boravak te terasa, dok se na gornjoj etaži nalaze....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 415.000 € na 350.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Veruda, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 415.000 €
28.02.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA ? Visokokvalitetan dvoetažni penthouse na prestižnoj lokaciji U jednom od najpoželjnijih dijelova grada, skriven među manjim i kvalitetnim stambenim zgradama od svega nekoliko stambenih jedinica, smjestio se ovaj elegantni i prostrani dvoetažni penthouse. Riječ je o rijetkoj....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 297.000 € na 285.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,32 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 297.000 €
22.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan stan u Puli ukupne površine 88,32 m2, smješten u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi. Stan se sastoji od tri spavaće sobe i dnevnog boravka, kuhinje s produženim dijelom za blagovaonicu, izbe, kupaonice, zasebnog toaleta te dva hodnika koji omogućuju....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 297.000 € na 285.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,32 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 297.000 €
22.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, u ponudi imamo trosoban stan ukupne stambene površine 88,32 m², orijentacije sjeverozapad ? jugoistok. Stan ima dvije terase, po jednu na svakoj strani, čime je osigurano prirodno osvjetljenje tijekom dana. Jedna spavaća soba ima vlastiti izlaz na terasu. Sastoji se od tri spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 293.000 € na 285.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,32 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 293.000 €
15.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA ? CENTAR | STAN 88 M², 4. KAT, 2 BALKONA, PARKING ???????????????????? U samom centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od glavne gradske tržnice, smješten je ovaj prostran i funkcionalan stan koji nudi savršen spoj urbanog života, praktičnosti i ugodnog stambenog prostora. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 293.500 € na 285.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 293.500 €
25.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran stan površine 88,32 m² smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene krajem osamdesetih godina, u samom centru Pula. Od glavne gradske tržnice udaljen je svega pet minuta hoda. Stan se sastoji od 3,5 sobe ? dnevnog boravka i tri dodatne sobe,....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 415.000 € na 363.125 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 363.125 €, 86,58 m2 cca 4190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 405.000 €
13.01.2026 - 415.000 €
01.03.2026 - 363.125 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na krajnjem jugu istarskog poluotoka, nalazi se Pula. Najveći istarski grad, prepun povijesnih događanja i spomenika, bogate kulture i zanimljivog, veselog mentaliteta. Pula je okružena prelijepom prirodom, slikovitim gradićima, prekrasnim morem Ovaj prekrasan dvoetažni stan u Puli....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 416.000 € na 364.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 364.000 €, 86,58 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 416.000 €
28.02.2026 - 364.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kompletno renoviran stan, smješten na području Nove Verude. Zgrada je izgrađena 2013 god., nastanjena s samo dva stanara, te stan je renoviran 2020 god. Ovaj stan svojim budućim vlasnicima nudi sve što je potrebno za siguran i miran život. Ukupna površina stana je 86,58....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 264.000 € na 257.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 257.000 €, 84,57 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 267.000 €
15.03.2026 - 264.000 €
21.03.2026 - 257.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen stan smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, Veruda Porat, u blizini mora i marine Veruda. Stan je ukupne površine 84,57 m², te se smjestio u prizemlju zgrade. Obzirom na konfiguraciju zemljišta, visina prizemlja odgovara visini prvog kata, što....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 290.000 € na 285.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 83,79 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 290.000 €
25.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani dvosobni stan površine 83,79 m², orijentiran na istok i zapad, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Stan ima i ugodnu lođu te okućnicu na korištenje, idealan za opuštanje ili dodatni vanjski prostor. Sastoji se od dvije spavaće sobe....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 229.000 €, 83,12 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 239.000 €
08.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran obiteljski stan u mirnom dijelu Šijane, u vrlo traženoj starijoj novogradnji, izuzetno funkcionalnog rasporeda ? tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonom, dva mala hodnika, jedno kupatilo i jedan WC. Ovaj prostran i funkcionalan stan smješten u mirnom....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 285.000 € na 259.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 259.000 €, 83,12 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 285.000 €
14.03.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Navedeni stan smjestio se na četvrtom katu i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka koji komunicira s terasom, kuhinje s blagovaonicom i izlazom na lođu, tri spavaće sobe, kupaonice te gostinjskog WC-a.Uz 83,12 m2 stanu pripada i spremište od 6 m2 u prizemlju zgrade.Prodaje se....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 229.000 €, 83,12 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 259.000 €
29.03.2026 - 239.000 €
01.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan površine 83,12 m2, smješten na četvrtom katu stambene zgrade s ukupno četiri kata, u mirnom dijelu Pule. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, gostinjskog WC-a, dnevnog boravka u open space izvedbi sa kuhinjom i blagovaonom, hodnika, tri spavaće sobe , kupaonice,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 229.000 €, 83,12 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 285.000 €
12.03.2026 - 259.000 €
24.03.2026 - 250.000 €
29.03.2026 - 239.000 €
28.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u mirnom naselju Koparska u Šijani blizina svih sadrzaja škola autobusna stanica ducani ljekarna vrtic itd. Stan se nalazi na cetvrtom katu zgrade i sastoji se od 3 spavace sobe, kupatilo s wc om, jos jednim odvojenim wc om dva hodnika veliki dnevni boravak i kuhinja....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 238.000 € na 229.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 229.000 €, 83,12 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 238.000 €
05.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Puli, Šijana, smješten na 4. katu stambene zgrade u Koparskoj ulici. Stan ukupne površine 83,12 m² predstavlja odličnu priliku za obiteljski život ili investiciju za najam. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a, predsoblja,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 259.000 € na 239.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 285.000 €
15.03.2026 - 259.000 €
27.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo prostrani četverosoban stan površine 83 m2 u mirnom naselju Šijana, Pula, smješten na četvrtom, posljednjem katu zgrade. Stan je idealan za obiteljski život jer pruža funkcionalan i udoban prostor s tri spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom s blagovaonicom,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 259.000 € na 239.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 285.000 €
21.03.2026 - 259.000 €
28.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji uređen stan na četvrtom katu na odličnoj poziciji. Blizina autobusnog kolodvora,trgovačkih centra,povezano autobusnom linijom do grada. Sastoji se od tri spavaće sobe,kuhinje s blagovaonicom,dnevnim boravkom,wc,kupaonica,lođa,balkon,dva hodnika i šupa u prizemlju zgrade.....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 285.000 € na 239.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 285.000 €
27.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - 3S+DB stan s 2 terase 83m2 na odličnoj poziciji! Na prodaju je potpuno namješten stan smješten u mirnom naselju Šijana, 5 minuta lagane vožnje do samog centra grada Pula. Lokacija je izuzetno pogodna za obiteljski život jer se u neposrednoj blizini nalaze škola, vrtić,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 259.000 € na 239.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 285.000 €
18.03.2026 - 259.000 €
27.03.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? ŠIJANA | STAN 83,12 M², 3 SPAVAĆE SOBE, 2 TERASE ???????????????????? U mirnom dijelu Pule, u naselju Šijana ? Koparska, smješten je ovaj prostran i funkcionalno raspoređen stan koji pruža idealnu kombinaciju komfora, praktičnosti i odlične lokacije u blizini svih svakodnevnih....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 292.000 € na 260.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2025 - 292.000 €
06.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan na prodaju u Puli ? atraktivna lokacija Ovaj prostrani i svijetli stan smješten je na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u blizini svih važnih sadržaja, uključujući plaže, restorane, trgovine i javni prijevoz. Idealna je prilika za obitelj ili investiciju. Stan se prostire....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 22)