• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja pala cijena što manje 60 m - GoHome
  • nekretnine pula prodaja pala cijena što manje 60 m - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja pala cijena što manje 60 m2 terasa

  • Za upit "nekretnine pula prodaja pala cijena što manje 60 m2 terasa" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.314 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • kvalitetan
    • tržnica
    • 1.kat
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 185.000 € na 168.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 168.000 €, 55,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 185.000 €
23.05.2026 - 168.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

PULA CENTAR, 2S+DB, KOMPLETNO RENOVIRANI STAN ???????????????????? U centru Pule, na odličnoj i traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Arene Pula,prodaje se potpuno renoviran stan koji predstavlja idealan spoj praktičnosti i ugodnog stanovanja. Smješten u blizini svih važnih sadržaja,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 244.000 € na 235.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, 235.000 €, 55,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 244.000 €
22.04.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Nekretnina se nalazi u Puli, u mirnom i sve traženijem dijelu grada koji je idealan za obiteljski život, ali i kao investicija za dugoročno stanovanje. Poznatom po ugodnom okruženju i dobroj prometnoj povezanosti s centrom Pule, kao i s obližnjim plažama. U blizini se....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 149.000 € na 141.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 141.000 €, 55,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 149.000 €
15.04.2026 - 141.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

PRILIKA!!! Agencija za nekretnine, Angelus nekretnine Vam nudi na prodaju ovaj dvosobni stan u prizemlju u centru grada Pule. LOKACIJA: U samom centru grada Pule udaljeno 400m od pulskog Korza i Slavoluka Sergijevaca. Stan se nalazi u prizemlju u jednoj od glavnih prometnica samom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja pala cijena što manje 60 m2 terasa'
235.000 €
233.500 €
181.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 244.000 € na 235.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 55,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 244.000 €
22.04.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 174.000 € na 167.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 167.000 €, 57,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 174.000 €
27.03.2026 - 167.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam moderan stan u Puli, naselje Šikići, idealan za one koji traže mirnu i sunčanu lokaciju u blizini prirode. Ovaj 2,5-sobni stan (2S+DB) smješten je na drugom katu novogradnje iz 2025. godine, a ukupna površina iznosi 57,96 m2. Stan se nalazi na vrhu dvoetažne zgrade,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 187.700 € na 181.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Šikići, 181.000 €, 58,09 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 187.700 €
04.03.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A10? ukupne neto površine 58.09 m2, koji se nalazi na prvom katu. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 188.000 € na 179.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 179.000 €, 62,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 195.000 €
02.03.2026 - 188.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 188.000 € na 179.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 179.000 €, 62,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 195.000 €
04.03.2026 - 188.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 189.800 € na 184.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Šikići, 184.000 €, 62,38 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 189.800 €
07.03.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?B2? ukupne neto površine 62.38 m2, koji se nalazi u prizemlju zgrade. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 189.800 € na 184.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 184.000 €, 62,38 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 189.800 €
07.03.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 269.800 € na 247.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 247.000 €, 63,70 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 299.000 €
10.02.2026 - 265.000 €
13.02.2026 - 269.800 €
25.04.2026 - 247.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo iznimno ugodan i svijetao stan na Velom Vrhu, mirnoj i odličnoj lokaciji. Osmišljen za udoban i kvalitetan život, stan pruža sav komfor potreban za obitelj. Zahvaljujući dvjema terasama, obiluje svjetlošću i toplinom. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaone, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 194.900 € na 189.500 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 189.500 €, 64,19 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 194.900 €
07.03.2026 - 189.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja modernu novogradnju u prigradskom naselju Šikići, na svega 4 km od centra Pule. Na prodaju je stan oznake ?A5? ukupne neto površine 64.19 m2, koji se nalazi u prizemlju. Sastoji se od: hodnika s garderobom, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 190.000 € na 184.500 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šikići, 184.500 €, 64,19 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 190.000 €
08.04.2026 - 184.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT U ŠIKIĆIMA - VISOKOKVALITETNA GRADNJA U Šikićima se razvija novi projekt koji se sastoji od četiri moderne zgrade, idealne za obitelji ili investitore. Ovaj stan se nalazi u prizemlju i pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Opis Stana: Ulazni hodnik Dve spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.