• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja pala cijena što jeftinije - GoHome
  • nekretnine pula prodaja pala cijena što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja pala cijena što jeftinije lift

  • Za upit "nekretnine pula prodaja pala cijena što jeftinije lift" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.528 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • prizemlje
    • parking
    • s garažom
    • 4.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 197.000 € na 190.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 190.000 €, 47,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 197.000 €
03.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan stan u Puli, naselje Monvidal, smješten u kvalitetnoj novogradnji spremnoj za useljenje po sistemu ?ključ u ruke?. Smješten je stambenoj zgradi s liftom, orijentiran prema jugu i zapadu, što mu osigurava puno sunca i ugodnu prirodnu svjetlost tijekom dana. Ukupne....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 153.000 € na 145.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monvidal, 145.000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 150.500 €
13.01.2026 - 145.000 €
28.02.2026 - 153.000 €
07.03.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi su stanovi u izgradnji u modernom višestambenom objektu na četiri etaže. U prizemlju zgrade nalazit će se poslovni prostori, dok će na katovima biti jednosobni i dvosobni stanovi. Zgrada će imati lift koji povezuje prizemlje sa svim etažama. Vanjsko parkirno mjesto uključeno....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 166.000 € na 161.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, 161.000 €, 58,83 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.01.2026 - 179.000 €
25.03.2026 - 166.000 €
08.04.2026 - 161.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Vidikovac Na Vidikovcu, jednoj od najtraženijih pulskih lokacija za miran i praktičan život, u ponudi je stan koji ?ima ono nešto? ? osjećaj prostora, kvalitetu zgrade i otvoren pogled koji se ne može naknadno kupiti. Sve vam je nadohvat ruke, a opet ste dovoljno iznad....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja pala cijena što jeftinije lift'
369.000 €
189.000 €
185.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 166.000 € na 161.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 161.000 €, 58,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 166.000 €
10.04.2026 - 161.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 179.000 € na 175.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 175.000 €, 60,46 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 179.000 €
29.03.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji Vidikovac u Puli, smješten na prvom katu uredne stambene zgrade s liftom i novijom eko fasadom. Stan ima površinu 60,46 m², a pripada mu i ostava od 2 m², što dodatno doprinosi funkcionalnosti prostora. Ispred zgrade nalazi se....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 208.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 208.000 €, 59,69 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.04.2026 - 220.000 €
18.04.2026 - 208.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se stan, smješten na sedmom katu u kvalitetnoj zgradi starije novogradnje s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe veće i manje, prostrani dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu te šupa u podrumu. U stanu je mijenjana....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 218.000 € na 208.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 208.000 €, 60,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.01.2026 - 218.000 €
18.04.2026 - 208.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se adaptirani stan na sedmom katu zgrade s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, lođe i ostave u podrumu. Stan je renoviran 2023. godine, zamijenjene su vodne i električne instalacije, podne površine,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 215.000 €, 53,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 235.000 €
10.02.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zgrada je pred Uporabnom dozvolom, tehnički pregled održan, očekuje se izdavanje. Na prodaju stan u stambenoj zgradi, novogradnja sa liftom, izgrađen 2022. Kč.br.1903/19 ko Pula, stan se nalazi na četvrtom katu, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 259.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 259.000 €, 66,00 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 265.000 €
23.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u prizemlju održavane stambene zgrade s liftom u mirnom dijelu Šijane, ukupne površine 66,01 m². Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlazom na loggiu, dvije spavaće sobe, vešeraja, spremišta te kupaonice.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 298.000 € na 289.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 289.000 €, 103,05 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 298.000 €
15.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Puli, u naselju Veli Vrh, prodaje se prostran trosoban stan u novogradnji smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s liftom. Ova nekretnina odličan je izbor za obiteljski život i cjelogodišnje stanovanje, ali i kao sigurna investicija na traženoj lokaciji u Istri. Stan je u....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 379.775 € na 358.800 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 358.800 €, 138,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 379.775 €
22.05.2026 - 358.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, 138 M2, 3SS+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prostran i funkcionalan stan u novogradnji ukupne površine 138 m², idealan za obiteljski život ili kao investicija. Stan se nalazi na 3. katu zgrade s liftom, a sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 398.000 € na 369.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 369.000 €, 114,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 398.000 €
08.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo na Velom Vrhu stan u novogradnji u maloj stambenoj zgradi sa samo četiri stana. Stan je u izgradnji i planirani završetak gradnje i useljenje je kraj 2026 godine. Ukupna površina 113,66 m2. Nalazi se na drugom katu i sastoji se od hodnika, dvije kupaonice, vešeraja, tri....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 398.000 € na 369.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 369.000 €, 113,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 398.000 €
06.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan i prostran penthouse smješten na drugom, ujedno i zadnjem katu manje stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Zgrada je u izgradnji, a završetak radova planiran je krajem 2026. godine, što jamči suvremenu gradnju visoke kvalitete, uz korištenje najmodernijih materijala....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 398.000 € na 369.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 369.000 €, 113,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 398.000 €
08.05.2026 - 369.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan u modernom stambenom projektu s liftom i podzemnom garažom, građeni prema najvišim standartima udobnosti i energetske učinkovitosti, smješten u mirnom dijelu Pule ? Veli Vrh. Stan D ? 2. kat, zgrada B Površina: 95,74 m² Stan se sastoji od: Hodnika Dnevnog boravka....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 405.960 € na 378.225 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 378.225 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 405.960 €
08.05.2026 - 378.225 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na 2. katu moderne novogradnje u atraktivnom naselju Veli Vrh, Pula, prodaje se prostrani penthouse ukupne stambene površine 95,75 m². Ovaj luksuzni stan pruža vrhunsku udobnost, funkcionalnost i suvremeni dizajn, idealan za obitelji ili one koji traže ekskluzivnu nekretninu. Penthouse....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 408.000 € na 378.250 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 378.250 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 408.000 €
08.05.2026 - 378.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZNI STAN S GARAŽOM I TERASOM Ako   tražite moderan, luksuzno opremljen stan na mirnoj i traženoj lokaciji, ovo je nekretnina koja se rijetko pojavljuje na tržištu. Smješten u mirnom dijelu Velog Vrha , ovaj vrhunski trosoban stan nudi savršenu kombinaciju....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 408.000 € na 378.250 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 378.250 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 408.000 €
08.05.2026 - 378.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNI STAN S GARAŽOM I TERASOM Ako tražite moderan, luksuzno opremljen stan na mirnoj i traženoj lokaciji, ovo je nekretnina koja se rijetko pojavljuje na tržištu. Smješten u mirnom dijelu Velog Vrha, ovaj vrhunski trosoban stan nudi savršenu kombinaciju komfora, kvalitete gradnje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 715.000 € na 695.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 695.000 €, 174,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.05.2026 - 715.000 €
22.05.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? EKSKLUZIVAN PENTHOUSE S PANORAMSKIM POGLEDOM NA PULSKI ZALJEV I GRADNa prodaju je vrhunski penthouse smješten na 4. katu moderne novogradnje s liftom, ukupne površine 150 m², koji pruža spektakularan pogled na pulski zaljev, more i grad Pulu. Ova luksuzna nekretnina odiše elegancijom,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 790.000 € na 720.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 720.000 €, 130,88 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 790.000 €
21.03.2026 - 720.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA Unikatni dragulj 200 metara od mora u austrougarskoj vili s okućnicom! Na jednoj od najtraženijih lokacija grada Pule udaljeno svega 3 minute hoda do plaže prodaje se uistinu jedinstvena nekretnina koja u naravi predstavlja troetažni stan! Ova nekretnina smještena je u....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 790.000 € na 720.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Monte Zaro, 720.000 €, 130,00 m2 cca 5540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 790.000 €
21.03.2026 - 720.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu